Odbojka
 
 
 
 
 
MINI DEKLICE - za mesta - 3. krog
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO ZAVAROVALNICA TRIGLAV V MINI ODBOJKI 
 
 
turnir "I" sobota 01.04.2017 VŠD Hoče ob 10:00
Formis mini mini : SIP Šempeter 2:1 (20:25, 25:03, 25:15) 1. Formis mini mini 7 3:0 7:2 214:157
Kostmann Sl.Gradec : OK Ljutomer 0:3 (14:25, 21:25, 11:25) 2. OK Ljutomer 6 2:1 6:3 221:177
SIP Šempeter : OK Ljutomer 1:2 (20:25, 25:22, 18:25) 3. SIP Šempeter 4 1:2 4:5 175:196
Formis mini mini : Kostmann Sl.Gradec 3:0 (26:24, 25:04, 25:12) 4. Kostmann Sl.Gradec 1 0:3 1:8 140:220
Kostmann Sl.Gradec : SIP Šempeter 1:2 (17:25, 25:19, 12:25)  
OK Ljutomer : Formis mini mini 1:2 (18:25, 31:33, 25:10)  
       
turnir "J" sobota 01.04.2017 Dvojezična sr.šola, Lendava ob 10:00
Murania Lendava : Prevalje II 3:0 (25:17, 25:03, 25:12) 1. Murania Lendava 7 3:0 7:2 190:133
KLS Ljubno : Pohorje Volley 2:1 (19:25, 25:19, 25:17) 2. KLS Ljubno 5 2:1 5:4 174:162
Prevalje II : Pohorje Volley 1:2 (25:16, 02:25, 22:25) 3. Pohorje Volley 4 1:2 4:5 183:178
Murania Lendava : KLS Ljubno 2:1 (05:25, 25:05, 25:15) 4. Prevalje II 2 0:3 2:7 127:201
KLS Ljubno : Prevalje II 2:1 (25:05, 10:25, 25:16)  
Pohorje Volley : Murania Lendava 1:2 (08:25, 23:25, 25:10)  
       
turnir "K" sobota 01.04.2017 ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
SIP Šempeter II : Hitri polž Radlje 0:3 (10:25, 09:25, 14:25) 1. Sobota mini 5 2:0 5:1 148:92
Hitri polž Radlje : Sobota mini 1:2 (17:25, 25:23, 18:25) 2. Hitri polž Radlje 4 1:1 4:2 135:106
Sobota mini : SIP Šempeter II 3:0 (25:10, 25:13, 25:09) 3. SIP Šempeter II 0 0:2 0:6 65:150
       
turnir "L" sobota 01.04.2017 ŠD Zreeče ob 10:00
Čebelice Zreče : Prebold 1:2 (18:25, 25:12, 20:25) 1. ŽOK Mislinja 4 2:0 4:2 127:130
Prebold : ŽOK Mislinja 1:2 (25:16, 18:25, 25:22) 2. Prebold 3 1:1 3:3 130:126
ŽOK Mislinja : Čebelice Zreče 2:1 (25:16, 14:25, 25:21) 3. Čebelice Zreče 2 0:2 2:4 125:126
       
turnir "U" sobota 01.04.2017 OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 09:00
Krim-Pirnar doors : Olimp Ljubljana 2:1 (23:25, 25:12, 26:24) 1. Krim-Pirnar doors 7 3:0 7:2 221:148
ŽOK Škofja Loka I : Triglav Kranj 1:2 (25:18, 24:26, 17:25) 2. Olimp Ljubljana 5 2:1 5:4 199:195
Olimp Ljubljana : Triglav Kranj 2:1 (25:17, 24:26, 25:17) 3. Triglav Kranj 3 1:2 3:6 161:215
Krim-Pirnar doors : ŽOK Škofja Loka I 2:1 (25:09, 22:25, 25:21) 4. ŽOK Škofja Loka I 3 0:3 3:6 182:205
ŽOK Škofja Loka I : Olimp Ljubljana 1:2 (14:25, 25:14, 22:25)  
Triglav Kranj : Krim-Pirnar doors 0:3 (13:25, 06:25, 13:25)  
       
turnir "V" sobota 01.04.2017 ŠD Pod Stolom, Žirovnica ob 11:00
Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj II 2:1 (25:13, 25:18, 19.25) 1. Žirovnica 6 3:0 6:3 200:165
Piran : Prochrom-comp 1:2 (25:19, 10:25, 17:25) 2. Prochrom-comp 5 2:1 5:4 191:168
ŽOK Triglav Kranj II : Prochrom-comp 1:2 (25:10, 09:25, 14:25) 3. Piran 4 1:2 4:5 169:192
Žirovnica : Piran 2:1 (25:08, 13:25, 25:14) 4. ŽOK Triglav Kranj II 3 0:3 3:6 164:199
Piran : ŽOK Triglav Kranj II 2:1 (25:20, 20:25, 25:15)  
Prochrom-comp : Žirovnica 1:2 (25:18, 16:25, 21:25)  
       
turnir "Z" sobota 01.04.2017 OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
ŽOK Škofja Loka II : Mladi Jesenice 0:3 (15:25, 07:25, 18:25) 1. Calcit Volleyball II 9 3:0 9:0 225:88
ŽOK Domžale : Calcit Volleyball II 0:3 (08:25, 00:25, 00:25) 2. Mladi Jesenice 6 2:1 6:3 192:138
Mladi Jesenice : Calcit Volleyball II 0:3 (21:25, 13:25, 08:25) 3. ŽOK Škofja Loka II 3 1:2 3:6 154:174
ŽOK Škofja Loka II : ŽOK Domžale 3:0 (26:24, 25:00, 25:00) 4. ŽOK Domžale 0 0:3 0:9 55:226
ŽOK Domžale : Mladi Jesenice 0:3 (23:25, 00:25, 00:25)  
Calcit Volleyball II : ŽOK Škofja Loka II 3:0 (25:15, 25:13, 25:10)