Odbojka
 
 
 
 
 
3. DOL ženske vzhod - REZULTATI
 
1. krog - sobota 08.10.2016
M.Sobota : Formis 3:0 (25:9, 25:16, 27:25)
Svolley Radlje : Črna 0:3 (10:25, 9:25, 13:25)
Mežica : Prevalje II 3:0 (25:14, 25:16, 25:11)
Kostmann Sl.Gradec 2 : Turbina 0:3 (13:25, 15:25, 20:25)
Kema Puconci II : KLS Ljubno 2:3 (27:25, 12:25, 25:27, 25:21, 8:15)
2. krog - sobota 15.10.2016
Formis : Kema Puconci II 3:0 (25:17, 25:12, 25:23)
Murania Lendava : KLS Ljubno 0:3 (12:25, 9:25, 19:25)
Prevalje II : Kostmann Sl.Gradec 2 3:2 (25:27, 25:19, 25:16, 18:25, 15:12)
Črna : Mežica 3:0 (25:19, 25:16, 25:12)
M.Sobota : Svolley Radlje 3:0 (25:11, 25:22, 25:20)
3. krog - sobota 22.10.2016
Svolley Radlje : Formis 0:3 (12:25, 10:25, 11:25)
Mežica : M.Sobota 0:3 (23:25, 12:25, 18:25)
Kostmann Sl.Gradec 2 : Črna 1:3 (20:25, 13:25, 31:29, 17:25)
KLS Ljubno : Turbina 3:1 (20:25, 25:18, 32:30, 25:17)
Kema Puconci II : Murania Lendava 3:0 (25:14, 25:9, 25:16)
4. krog - sobota 29.10.2016
Formis : Murania Lendava 3:0 (25:10, 25:15, 25:20)
Turbina : Kema Puconci II 3:1 (25:14, 25:13, 29:31, 25:13)
Prevalje II : KLS Ljubno 0:3 (15:25, 15:25, 18:25)
M.Sobota : Kostmann Sl.Gradec 2 3:0 (25:9, 25:14, 25:10)
Svolley Radlje : Mežica 0:3 (16:25, 10:25, 11:25)
5. krog - sobota 05.11.2016
Formis : Mežica 2:3 (28:26, 25:13, 16:25, 18:25, 13:15)
Kostmann Sl.Gradec 2 : Svolley Radlje 3:0 (25:18, 25:17, 25:22)
KLS Ljubno : Črna 3:0 (25:22, 25:19, 25:23)
Kema Puconci II : Prevalje II 2:3 (30:28, 24:26, 22:25, 25:17, 8:15)
Murania Lendava : Turbina 0:3 (17:25, 9:25, 10:25)
6. krog - sobota 12.11.2016
Formis : Turbina 2:3 (18:25, 25:19, 23:25, 25:10, 11:15)
Prevalje II : Murania Lendava 3:0 (25:16, 25:14, 25:17)
Črna : Kema Puconci II 3:0 (25:11, 25:13, 25:16)
M.Sobota : KLS Ljubno 1:3 (27:25, 18:25, 14:25, 19:25)
Mežica : Kostmann Sl.Gradec 2 3:0 (25:22, 25:14, 25:14)
7. krog - sobota 19.11.2016
Kostmann Sl.Gradec 2 : Formis 0:3 (14:25, 16:25, 15:25)
KLS Ljubno : Svolley Radlje 3:0 (25:22, 25:22, 25:8)
Kema Puconci II : M.Sobota 3:2 (16:25, 17:25, 25:14, 25:21, 15:10)
Murania Lendava : Črna 0:3 (5:25, 12:25, 9:25)
Turbina : Prevalje II 3:0 (25:15, 25:12, 25:23)
8. krog - sobota 26.11.2016
Formis : Prevalje II 0:3 (16:25, 23:25, 24:26)
Črna : Turbina 3:1 (25:22, 21:25, 25:22, 25:19)
M.Sobota : Murania Lendava 3:0 (25:9, 25:13, 25:5)
Kema Puconci II : Svolley Radlje 3:0 (25:10, 25:14, 25:13)
Mežica : KLS Ljubno 1:3 (22:25, 13:25, 25:22, 16:25)
9. krog - sobota 03.12.2016
KLS Ljubno : Kostmann Sl.Gradec 2 3:0 (25:14, 25:13, 25:14)
Kema Puconci II : Mežica 3:0 (25:22, 25:14, 25:14)
Murania Lendava : Svolley Radlje 2:3 (10:25, 17:25, 25:21, 25:20, 3:15)
Turbina : M.Sobota 3:0 (25:12, 26:24, 25:17)
Prevalje II : Črna 0:3 (11:25, 16:25, 16:25)
10. krog - sobota 10.12.2016
Formis : Črna 1:3 (25:22, 25:27, 15:25, 21:25)
M.Sobota : Prevalje II 3:0 (25:9, 25:15, 25:4)
Turbina : Svolley Radlje 3:0 (25:8, 25:20, 25:15)
Mežica : Murania Lendava 3:0 (25:10, 25:13, 25:10)
Kostmann Sl.Gradec 2 : Kema Puconci II 3:0 (25:22, 25:20, 25:22)
11. krog - sobota 17.12.2016
KLS Ljubno : Formis 3:1 (20:25, 25:8, 25:21, 25:18)
Murania Lendava : Kostmann Sl.Gradec 2 3:2 (18:25, 13:25, 25:23, 25:21, 15:10)
Turbina : Mežica 3:0 (25:12, 25:15, 25:16)
Prevalje II : Svolley Radlje 3:1 (23:25, 25:15, 25:17, 25:11)
Črna : M.Sobota 0:3 (23:25, 23:25, 17:25)
12. krog - sobota 21.01.2017
Formis : M.Sobota 1:3 (17:25, 26:24, 16:25, 20:25)
Črna : Svolley Radlje 3:0 (25:12, 25:14, 25:10)
Prevalje II : Mežica 3:1 (15:25, 25:23, 25:22, 25:23)
Turbina : Kostmann Sl.Gradec 2 3:0 (25:11, 25:11, 25:23)
KLS Ljubno : Kema Puconci II 3:0 (25:7, 25:16, 25:10)
13. krog - sobota 28.01.2017
Kema Puconci II : Formis 1:3 (16:25, 25:21, 4:25, 0:25)
KLS Ljubno : Murania Lendava 3:0 (25:6, 25:9, 25:13)
Kostmann Sl.Gradec 2 : Prevalje II 0:3 (16:25, 20:25, 22:25)
Mežica : Črna 2:3 (18:25, 25:8, 21:25, 25:17, 9:15)
Svolley Radlje : M.Sobota 0:3 (8:25, 10:25, 10:25)
14. krog - sobota 04.02.2017
Formis : Svolley Radlje 3:1 (25:14, 18:25, 25:18, 25:6)
M.Sobota : Mežica 3:0 (25:14, 25:21, 25:11)
Črna : Kostmann Sl.Gradec 2 3:0 (25:19, 25:12, 25:17)
Turbina : KLS Ljubno 0:3 (19:25, 20:25, 19:25)
Murania Lendava : Kema Puconci II 0:3 (25:27, 14:25, 19:25)
15. krog - sobota 11.02.2017
Murania Lendava : Formis 0:3 (22:25, 20:25, 10:25)
Kema Puconci II : Turbina 3:2 (11:25, 25:21, 19:25, 25:18, 15:9)
KLS Ljubno : Prevalje II 3:0 (25:8, 25:12, 25:12)
Kostmann Sl.Gradec 2 : M.Sobota 0:3 (18:25, 16:25, 14:25)
Mežica : Svolley Radlje 3:1 (18:25, 25:20, 25:18, 25:21)
16. krog - sobota 18.02.2017
Mežica : Formis 1:3 (25:22, 12:25, 23:25, 19:25)
Svolley Radlje : Kostmann Sl.Gradec 2 2:3 (18:25, 25:23, 26:24, 13:25, 11:15)
Črna : KLS Ljubno 0:3 (18:25, 18:25, 19:25)
Prevalje II : Kema Puconci II 3:1 (25:27, 25:7, 25:17, 25:7)
Turbina : Murania Lendava 3:0 (25:12, 25:12, 25:13)
17. krog - sobota 25.02.2017
Turbina : Formis 3:2 (21:25, 25:18, 23:25, 25:21, 15:5)
Murania Lendava : Prevalje II 0:3 (4:25, 18:25, 4:25)
Kema Puconci II : Črna 1:3 (22:25, 25:17, 23:25, 10:25)
KLS Ljubno : M.Sobota 0:3 (23:25, 22:25, 23:25)
Kostmann Sl.Gradec 2 : Mežica 0:3 (21:25, 13:25, 11:25)
18. krog - sobota 04.03.2017
Formis : Kostmann Sl.Gradec 2 3:1 (25:18, 13:25, 25:19, 25:13)
Svolley Radlje : KLS Ljubno 0:3 (10:25, 20:25, 4:25)
M.Sobota : Kema Puconci II 3:0 (25:18, 25:10, 25:19)
Črna : Murania Lendava 3:0 (25:5, 25:12, 25:7)
Prevalje II : Turbina 0:3 (23:25, 14:25, 21:25)
19. krog - sobota 11.03.2017
Prevalje II : Formis 0:3 (15:25, 17:25, 16:25)
Turbina : Črna 3:1 (25:20, 18:25, 25:17, 25:22)
Murania Lendava : M.Sobota 0:3 (8:25, 11:25, 9:25)
Svolley Radlje : Kema Puconci II 0:3 (11:25, 16:25, 17:25)
KLS Ljubno : Mežica 3:0 (25:16, 25:16, 25:18)
20. krog - sobota 25.03.2017
Kostmann Sl.Gradec 2 : KLS Ljubno 0:3 (15:25, 10:25, 10:25)
Mežica : Kema Puconci II 3:0 (25:21, 25:11, 25:21)
Svolley Radlje : Murania Lendava 3:0 (25:21, 25:9, 25:16)
M.Sobota : Turbina 2:3 (25:23, 18:25, 25:20, 21:25, 13:15)
Črna : Prevalje II 3:0 (25:16, 25:20, 25:16)
21. krog - sobota 08.04.2017
Črna : Formis 3:0 (28:26, 25:15, 25:23)
Prevalje II : M.Sobota 0:3 (15:25, 19:25, 11:25)
Svolley Radlje : Turbina 0:3 (8:25, 19:25, 23:25)
Murania Lendava : Mežica 0:3 (16:25, 18:25, 20:25)
Kema Puconci II : Kostmann Sl.Gradec 2 0:3 (16:25, 20:25, 17:25)
22. krog - sobota 15.04.2017
Formis : KLS Ljubno 1:3 (25:23, 22:25, 19:25, 19:25)
Kostmann Sl.Gradec 2 : Murania Lendava 3:0 (25:11, 25:19, 25:12)
Mežica : Turbina 0:3 (22:25, 21:25, 19:25)
Svolley Radlje : Prevalje II 1:3 (22:25, 25:15, 23:25, 20:25)
M.Sobota : Črna 3:1 (19:25, 25:20, 25:20, 25:17)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 KLS Ljubno 56 19 1 57 10 5,700 1648 1143 1,442
2 M.Sobota 50 16 4 53 14 3,786 1573 1160 1,356
3 Turbina 46 16 4 52 20 2,600 1668 1346 1,239
4 Črna 44 15 5 47 21 2,238 1582 1257 1,259
5 Formis 33 10 10 40 34 1,176 1619 1466 1,104
6 Prevalje II 28 10 10 30 38 0,789 1343 1461 0,919
7 Mežica 27 9 11 32 36 0,889 1419 1396 1,016
8 Kema Puconci II 21 7 13 29 43 0,674 1372 1562 0,878
9 Kostmann Sl.Gradec 2 16 5 15 21 47 0,447 1267 1530 0,828
10 Svolley Radlje 6 2 18 12 56 0,214 1115 1587 0,703
11 Murania Lendava 3 1 19 5 59 0,085 864 1562 0,553