Odbojka
 
 
 
 
 
2. DOL ženske zahod - REZULTATI
 
1. krog - sobota 08.10.2016
Galeb grup Robotina : Ankaran Hrvatini 1:3 (19:25, 19:25, 25:20, 20:25)
ATK Grosuplje : VOLLEYBALLjubljana I 1:3 (19:25, 25:19, 23:25, 14:25)
Calcit Volleyball II : Aquawatt Žirovnica 3:0 (25:12, 25:21, 25:16)
ŽOK Šentvid Žlindra : Novo mesto 3:0 (25:17, 25:18, 25:13)
UOK Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj 0:3 (22:25, 22:25, 18:25)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Krim-Pirnar doors 2:3 (25:22, 25:21, 15:25, 13:25, 6:15)
2. krog - sobota 15.10.2016
Ankaran Hrvatini : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:0 (25:17, 25:18, 25:21)
ŽOK Triglav Kranj : Krim-Pirnar doors 0:3 (11:25, 23:25, 16:25)
Novo mesto : UOK Ljubljana 0:3 (23:25, 14:25, 12:25)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Šentvid Žlindra 0:3 (22:25, 18:25, 24:26)
VOLLEYBALLjubljana I : Calcit Volleyball II 3:1 (25:17, 25:16, 20:25, 25:10)
Galeb grup Robotina : ATK Grosuplje 3:1 (20:25, 25:21, 26:24, 25:18)
3. krog - sobota 22.10.2016
ATK Grosuplje : Ankaran Hrvatini 0:3 (25:27, 20:25, 20:25)
Calcit Volleyball II : Galeb grup Robotina 3:0 (25:20, 25:19, 25:12)
ŽOK Šentvid Žlindra : VOLLEYBALLjubljana I 0:3 (24:26, 18:25, 21:25)
UOK Ljubljana : Aquawatt Žirovnica 1:3 (19:25, 25:21, 20:25, 21:25)
Krim-Pirnar doors : Novo mesto 3:0 (25:6, 25:10, 25:4)
ŽOK Partizan Šk.Loka : ŽOK Triglav Kranj 2:3 (25:15, 20:25, 25:14, 14:25, 11:15)
4. krog - sobota 29.10.2016
Ankaran Hrvatini : ŽOK Triglav Kranj 3:1 (25:18, 22:25, 25:16, 25:19)
Novo mesto : ŽOK Partizan Šk.Loka 0:3 (11:25, 15:25, 8:25)
Aquawatt Žirovnica : Krim-Pirnar doors 0:3 (21:25, 20:25, 7:25)
VOLLEYBALLjubljana I : UOK Ljubljana 3:0 (25:13, 25:10, 25:16)
Galeb grup Robotina : ŽOK Šentvid Žlindra 3:2 (25:14, 24:26, 16:25, 25:20, 15:12)
ATK Grosuplje : Calcit Volleyball II 1:3 (22:25, 16:25, 25:17, 25:27)
5. krog - sobota 05.11.2016
Calcit Volleyball II : Ankaran Hrvatini 0:3 (17:25, 23:25, 23:25)
ŽOK Šentvid Žlindra : ATK Grosuplje 0:3 (17:25, 20:25, 19:25)
UOK Ljubljana : Galeb grup Robotina 2:3 (22:25, 25:20, 20:25, 25:23, 9:15)
Krim-Pirnar doors : VOLLEYBALLjubljana I 1:3 (17:25, 22:25, 25:22, 27:29)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Aquawatt Žirovnica 3:0 (25:18, 25:14, 25:15)
ŽOK Triglav Kranj : Novo mesto 3:0 (25:7, 25:13, 25:15)
6. krog - sobota 12.11.2016
Ankaran Hrvatini : Novo mesto 3:0 (25:6, 25:8, 25:15)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj 2:3 (22:25, 16:25, 25:16, 25:23, 12:15)
VOLLEYBALLjubljana I : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:1 (21:25, 25:16, 27:25, 25:22)
Galeb grup Robotina : Krim-Pirnar doors 3:0 (25:10, 25:20, 30:28)
ATK Grosuplje : UOK Ljubljana 3:0 (28:26, 25:16, 25:22)
Calcit Volleyball II : ŽOK Šentvid Žlindra 3:0 (25:16, 25:14, 26:24)
7. krog - sobota 19.11.2016
ŽOK Šentvid Žlindra : Ankaran Hrvatini 0:3 (20:25, 13:25, 20:25)
UOK Ljubljana : Calcit Volleyball II 0:3 (17:25, 21:25, 20:25)
Krim-Pirnar doors : ATK Grosuplje 3:2 (30:28, 21:25, 23:25, 26:24, 15:7)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Galeb grup Robotina 2:3 (20:25, 25:23, 25:12, 18:25, 12:15)
ŽOK Triglav Kranj : VOLLEYBALLjubljana I 1:3 (25:23, 19:25, 22:25, 19:25)
Novo mesto : Aquawatt Žirovnica 0:3 (12:25, 21:25, 10:25)
8. krog - sobota 26.11.2016
Ankaran Hrvatini : Aquawatt Žirovnica 3:1 (25:19, 24:26, 25:13, 25:17)
VOLLEYBALLjubljana I : Novo mesto 3:0 (25:11, 25:8, 25:13)
Galeb grup Robotina : ŽOK Triglav Kranj 3:1 (18:25, 25:23, 25:14, 25:20)
ATK Grosuplje : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:0 (25:13, 25:17, 25:17)
Calcit Volleyball II : Krim-Pirnar doors 2:3 (14:25, 26:24, 25:16, 21:25, 12:15)
ŽOK Šentvid Žlindra : UOK Ljubljana 3:1 (20:25, 25:18, 25:16, 25:15)
9. krog - sobota 03.12.2016
UOK Ljubljana : Ankaran Hrvatini 1:3 (20:25, 25:21, 10:25, 21:25)
Krim-Pirnar doors : ŽOK Šentvid Žlindra 3:0 (26:24, 25:20, 25:12)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Calcit Volleyball II 3:2 (25:21, 19:25, 19:25, 25:21, 17:15)
ATK Grosuplje : ŽOK Triglav Kranj 3:1 (25:23, 19:25, 25:20, 25:12)
Galeb grup Robotina : Novo mesto 3:0 (25:13, 25:18, 25:7)
Aquawatt Žirovnica : VOLLEYBALLjubljana I 0:3 (19:25, 19:25, 17:25)
10. krog - sobota 10.12.2016
Ankaran Hrvatini : VOLLEYBALLjubljana I 3:2 (22:25, 25:22, 20:25, 25:23, 15:11)
Galeb grup Robotina : Aquawatt Žirovnica 3:0 (25:7, 25:10, 25:14)
ATK Grosuplje : Novo mesto 3:0 (25:7, 25:11, 25:11)
Calcit Volleyball II : ŽOK Triglav Kranj 3:0 (25:19, 25:20, 25:16)
ŽOK Šentvid Žlindra : ŽOK Partizan Šk.Loka 1:3 (13:25, 25:22, 24:26, 18:25)
UOK Ljubljana : Krim-Pirnar doors 2:3 (25:17, 23:25, 25:17, 22:25, 13:15)
11. krog - sobota 17.12.2016
Krim-Pirnar doors : Ankaran Hrvatini 1:3 (24:26, 12:25, 25:13, 14:25)
ŽOK Partizan Šk.Loka : UOK Ljubljana 3:2 (24:26, 25:21, 24:26, 25:9, 15:13)
ŽOK Šentvid Žlindra : ŽOK Triglav Kranj 2:3 (25:19, 25:16, 14:25, 22:25, 12:15)
Novo mesto : Calcit Volleyball II 0:3 (11:25, 12:25, 12:25)
Aquawatt Žirovnica : ATK Grosuplje 0:3 (4:25, 8:25, 12:25)
VOLLEYBALLjubljana I : Galeb grup Robotina 3:0 (25:23, 25:15, 25:21)
12. krog - sobota 21.01.2017
Ankaran Hrvatini : Galeb grup Robotina 1:3 (30:28, 16:25, 20:25, 16:25)
VOLLEYBALLjubljana I : ATK Grosuplje 3:1 (25:21, 25:13, 17:25, 25:22)
Aquawatt Žirovnica : Calcit Volleyball II 1:3 (19:25, 25:23, 16:25, 20:25)
Novo mesto : ŽOK Šentvid Žlindra 0:3 (16:25, 16:25, 20:25)
ŽOK Triglav Kranj : UOK Ljubljana 3:0 (25:21, 25:21, 25:11)
Krim-Pirnar doors : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:0 (25:21, 25:18, 25:22)
13. krog - sobota 28.01.2017
ŽOK Partizan Šk.Loka : Ankaran Hrvatini 1:3 (21:25, 25:22, 18:25, 19:25)
Krim-Pirnar doors : ŽOK Triglav Kranj 3:0 (25:15, 25:15, 25:20)
UOK Ljubljana : Novo mesto 3:0 (25:16, 25:13, 25:19)
ŽOK Šentvid Žlindra : Aquawatt Žirovnica 3:1 (22:25, 25:16, 25:18, 25:17)
Calcit Volleyball II : VOLLEYBALLjubljana I 3:1 (27:25, 22:25, 25:21, 25:20)
ATK Grosuplje : Galeb grup Robotina 3:0 (25:21, 25:21, 25:17)
14. krog - sobota 04.02.2017
Ankaran Hrvatini : ATK Grosuplje 3:2 (15:25, 26:28, 25:20, 25:18, 15:9)
Galeb grup Robotina : Calcit Volleyball II 3:2 (25:15, 19:25, 26:24, 14:25, 15:11)
VOLLEYBALLjubljana I : ŽOK Šentvid Žlindra 3:1 (23:25, 25:17, 25:19, 25:23)
Aquawatt Žirovnica : UOK Ljubljana 0:3 (22:25, 14:25, 15:25)
Novo mesto : Krim-Pirnar doors 0:3 (7:25, 11:25, 12:25)
ŽOK Triglav Kranj : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:2 (22:25, 23:25, 25:17, 25:21, 16:14)
15. krog - sobota 11.02.2017
ŽOK Triglav Kranj : Ankaran Hrvatini 0:3 (20:25, 23:25, 16:25)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Novo mesto 3:0 (25:14, 25:13, 25:11)
Krim-Pirnar doors : Aquawatt Žirovnica 3:0 (25:19, 25:22, 26:24)
UOK Ljubljana : VOLLEYBALLjubljana I 1:3 (16:25, 10:25, 25:17, 22:25)
ŽOK Šentvid Žlindra : Galeb grup Robotina 0:3 (23:25, 19:25, 16:25)
Calcit Volleyball II : ATK Grosuplje 2:3 (14:25, 25:22, 30:28, 26:28, 14:16)
16. krog - sobota 18.02.2017
Ankaran Hrvatini : Calcit Volleyball II 3:0 (25:19, 25:17, 25:22)
ATK Grosuplje : ŽOK Šentvid Žlindra 3:1 (13:25, 25:12, 25:19, 25:17)
Galeb grup Robotina : UOK Ljubljana 3:1 (25:16, 25:19, 22:25, 25:14)
VOLLEYBALLjubljana I : Krim-Pirnar doors 2:3 (25:13, 19:25, 21:25, 25:23, 13:15)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Partizan Šk.Loka 0:3 (18:25, 17:25, 18:25)
Novo mesto : ŽOK Triglav Kranj 0:3 (20:25, 9:25, 18:25)
17. krog - sobota 25.02.2017
Novo mesto : Ankaran Hrvatini 0:3 (14:25, 17:25, 16:25)
ŽOK Triglav Kranj : Aquawatt Žirovnica 3:0 (25:18, 25:12, 25:16)
ŽOK Partizan Šk.Loka : VOLLEYBALLjubljana I 0:3 (22:25, 23:25, 19:25)
Krim-Pirnar doors : Galeb grup Robotina 3:1 (25:20, 25:19, 23:25, 25:15)
UOK Ljubljana : ATK Grosuplje 1:3 (21:25, 20:25, 25:16, 18:25)
ŽOK Šentvid Žlindra : Calcit Volleyball II 1:3 (22:25, 25:20, 15:25, 19:25)
18. krog - sobota 04.03.2017
Ankaran Hrvatini : ŽOK Šentvid Žlindra 3:0 (25:20, 25:17, 25:22)
Calcit Volleyball II : UOK Ljubljana 3:0 (25:21, 25:21, 25:16)
ATK Grosuplje : Krim-Pirnar doors 3:0 (25:17, 25:13, 25:21)
Galeb grup Robotina : ŽOK Partizan Šk.Loka 2:3 (24:26, 25:17, 25:15, 22:25, 10:15)
VOLLEYBALLjubljana I : ŽOK Triglav Kranj 3:0 (25:16, 30:28, 25:16)
Aquawatt Žirovnica : Novo mesto 3:0 (25:20, 25:11, 25:15)
19. krog - sobota 11.03.2017
Aquawatt Žirovnica : Ankaran Hrvatini 0:3 (15:25, 19:25, 22:25)
Novo mesto : VOLLEYBALLjubljana I 0:3 (11:25, 6:25, 14:25)
ŽOK Triglav Kranj : Galeb grup Robotina 0:3 (22:25, 20:25, 21:25)
ŽOK Partizan Šk.Loka : ATK Grosuplje 2:3 (19:25, 25:18, 22:25, 25:19, 10:15)
Krim-Pirnar doors : Calcit Volleyball II 3:1 (25:17, 25:14, 14:25, 25:15)
UOK Ljubljana : ŽOK Šentvid Žlindra 3:2 (21:25, 25:22, 25:14, 22:25, 15:12)
20. krog - sobota 25.03.2017
Ankaran Hrvatini : UOK Ljubljana 3:0 (25:17, 25:17, 27:25)
ŽOK Šentvid Žlindra : Krim-Pirnar doors 1:3 (25:16, 12:25, 19:25, 18:25)
Calcit Volleyball II : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:1 (25:23, 25:23, 23:25, 27:25)
ŽOK Triglav Kranj : ATK Grosuplje 1:3 (15:25, 25:21, 17:25, 18:25)
Novo mesto : Galeb grup Robotina 1:3 (13:25, 25:18, 6:25, 15:25)
VOLLEYBALLjubljana I : Aquawatt Žirovnica 3:0 (25:14, 25:4, 25:11)
21. krog - sobota 08.04.2017
VOLLEYBALLjubljana I : Ankaran Hrvatini 0:3 (9:25, 11:25, 14:25)
Aquawatt Žirovnica : Galeb grup Robotina 0:3 (12:25, 21:25, 21:25)
Novo mesto : ATK Grosuplje 0:3 (12:25, 16:25, 10:25)
ŽOK Triglav Kranj : Calcit Volleyball II 3:1 (25:23, 25:22, 19:25, 25:22)
ŽOK Partizan Šk.Loka : ŽOK Šentvid Žlindra 2:3 (21:25, 23:25, 25:11, 25:13, 15:17)
Krim-Pirnar doors : UOK Ljubljana 3:0 (25:18, 25:15, 25:15)
22. krog - sobota 15.04.2017
Ankaran Hrvatini : Krim-Pirnar doors 3:2 (20:25, 25:16, 15:25, 25:16, 15:13)
UOK Ljubljana : ŽOK Partizan Šk.Loka 2:3 (19:25, 22:25, 25:19, 25:20, 9:15)
ŽOK Triglav Kranj : ŽOK Šentvid Žlindra 3:1 (25:21, 25:11, 23:25, 25:19)
Calcit Volleyball II : Novo mesto 3:0 (25:5, 25:18, 25:12)
ATK Grosuplje : Aquawatt Žirovnica 3:0 (25:18, 25:17, 25:19)
Galeb grup Robotina : VOLLEYBALLjubljana I 1:3 (25:14, 19:25, 18:25, 15:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Ankaran Hrvatini 60 21 1 64 15 4,267 1872 1512 1,238
2 VOLLEYBALLjubljana I 56 18 4 59 21 2,810 1872 1542 1,214
3 Krim-Pirnar doors 47 17 5 55 28 1,964 1853 1599 1,159
4 ATK Grosuplje 45 15 7 53 29 1,828 1880 1618 1,162
5 Calcit Volleyball II 43 13 9 50 32 1,563 1853 1687 1,098
6 Galeb grup Robotina 42 15 7 50 34 1,471 1863 1690 1,102
7 ŽOK Triglav Kranj 29 11 11 38 43 0,884 1713 1739 0,985
8 ŽOK Partizan Šk.Loka 29 9 13 42 48 0,875 1904 1861 1,023
9 ŽOK Šentvid Žlindra 20 6 16 30 52 0,577 1669 1832 0,911
10 UOK Ljubljana 15 4 18 26 56 0,464 1644 1842 0,893
11 Aquawatt Žirovnica 10 3 19 14 58 0,241 1303 1699 0,767
12 Novo mesto 0 0 22 1 66 0,015 863 1668 0,517