Odbojka
 
 
 
 
 
2. DOL ženske vzhod - REZULTATI
 
1. krog - sobota 08.10.2016
ŽOK Ljutomer : Celje 3:0 (25:22, 25:20, 25:19)
Nova KBM Branik II : Mozirje 3:0 (25:22, 25:23, 25:5)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Prevalje 3:0 (b.b.)
Kostmann Sl.Gradec : Svolley Vuzenica 3:1 (19:25, 25:10, 25:20, 25:19)
Braslovče : Swatycomet Zreče 3:0 (25:19, 25:19, 25:22)
Kajuh Šoštanj : Benedikt 3:1 (25:16, 25:21, 26:28, 25:20)
2. krog - sobota 15.10.2016
Celje : Benedikt 3:2 (18:25, 25:22, 16:25, 25:22, 15:13)
Swatycomet Zreče : Kajuh Šoštanj 3:1 (25:20, 25:19, 23:25, 25:20)
Svolley Vuzenica : Braslovče 3:1 (16:25, 25:15, 25:17, 25:13)
Prevalje : Kostmann Sl.Gradec 3:0 (25:23, 25:19, 25:15)
Mozirje : ŽOK GSV Zava Ptuj 3:2 (25:19, 25:17, 18:25, 10:25, 17:15)
ŽOK Ljutomer : Nova KBM Branik II 3:1 (25:23, 25:17, 18:25, 25:22)
3. krog - sobota 22.10.2016
Nova KBM Branik II : Celje 3:1 (25:11, 25:21, 21:25, 25:16)
ŽOK GSV Zava Ptuj : ŽOK Ljutomer 3:0 (25:18, 25:16, 25:16)
Kostmann Sl.Gradec : Mozirje 0:3 (14:25, 21:25, 17:25)
Braslovče : Prevalje 1:3 (15:25, 25:23, 14:25, 23:25)
Kajuh Šoštanj : Svolley Vuzenica 2:3 (25:22, 25:22, 20:25, 23:25, 8:15)
Benedikt : Swatycomet Zreče 3:1 (25:22, 25:23, 14:25, 25:23)
4. krog - sobota 29.10.2016
Celje : Swatycomet Zreče 3:1 (25:17, 25:23, 20:25, 25:15)
Svolley Vuzenica : Benedikt 3:1 (25:14, 26:24, 20:25, 25:21)
Prevalje : Kajuh Šoštanj 3:1 (25:22, 25:23, 26:28, 25:15)
Mozirje : Braslovče 3:2 (13:25, 25:16, 22:25, 25:19, 15:11)
ŽOK Ljutomer : Kostmann Sl.Gradec 3:0 (25:20, 25:17, 25:12)
Nova KBM Branik II : ŽOK GSV Zava Ptuj 3:2 (17:25, 25:15, 25:22, 22:25, 15:10)
5. krog - sobota 05.11.2016
ŽOK GSV Zava Ptuj : Celje 3:0 (25:17, 25:17, 25:22)
Kostmann Sl.Gradec : Nova KBM Branik II 1:3 (25:21, 11:25, 9:25, 18:25)
Braslovče : ŽOK Ljutomer 3:2 (27:25, 25:23, 24:26, 17:25, 15:12)
Kajuh Šoštanj : Mozirje 0:3 (18:25, 22:25, 18:25)
Benedikt : Prevalje 0:3 (12:25, 22:25, 15:25)
Swatycomet Zreče : Svolley Vuzenica 1:3 (25:16, 24:26, 18:25, 16:25)
6. krog - sobota 12.11.2016
Celje : Svolley Vuzenica 3:0 (28:26, 25:16, 25:20)
Prevalje : Swatycomet Zreče 3:0 (25:19, 25:14, 25:15)
Mozirje : Benedikt 3:0 (25:22, 25:18, 25:18)
ŽOK Ljutomer : Kajuh Šoštanj 3:0 (25:13, 25:15, 25:14)
Nova KBM Branik II : Braslovče 3:1 (25:11, 19:25, 25:15, 25:13)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Kostmann Sl.Gradec 3:0 (25:13, 25:17, 25:15)
7. krog - sobota 19.11.2016
Kostmann Sl.Gradec : Celje 2:3 (22:25, 25:14, 25:23, 23:25, 10:15)
Braslovče : ŽOK GSV Zava Ptuj 0:3 (25:27, 16:25, 19:25)
Kajuh Šoštanj : Nova KBM Branik II 0:3 (17:25, 10:25, 21:25)
Benedikt : ŽOK Ljutomer 0:3 (16:25, 24:26, 9:25)
Swatycomet Zreče : Mozirje 3:1 (25:23, 25:20, 27:29, 25:10)
Svolley Vuzenica : Prevalje 1:3 (22:25, 19:25, 25:21, 14:25)
8. krog - sobota 26.11.2016
Celje : Prevalje 0:3 (22:25, 20:25, 19:25)
Mozirje : Svolley Vuzenica 2:3 (23:25, 25:20, 25:21, 16:25, 13:15)
ŽOK Ljutomer : Swatycomet Zreče 3:0 (25:15, 25:12, 25:12)
Nova KBM Branik II : Benedikt 3:1 (22:25, 25:15, 25:13, 25:17)
Kajuh Šoštanj : ŽOK GSV Zava Ptuj 0:3 (18:25, 16:25, 18:25)
Kostmann Sl.Gradec : Braslovče 1:3 (23:25, 25:23, 22:25, 20:25)
9. krog - sobota 03.12.2016
Braslovče : Celje 3:1 (25:21, 25:16, 24:26, 25:12)
Kajuh Šoštanj : Kostmann Sl.Gradec 0:3 (18:25, 23:25, 19:25)
Benedikt : ŽOK GSV Zava Ptuj 0:3 (18:25, 14:25, 14:25)
Swatycomet Zreče : Nova KBM Branik II 1:3 (16:25, 17:25, 25:23, 17:25)
Svolley Vuzenica : ŽOK Ljutomer 0:3 (19:25, 25:27, 14:25)
Prevalje : Mozirje 3:0 (25:9, 25:19, 25:21)
10. krog - sobota 10.12.2016
Celje : Mozirje 0:3 (22:25, 11:25, 12:25)
ŽOK Ljutomer : Prevalje 3:0 (25:20, 25:23, 28:26)
Nova KBM Branik II : Svolley Vuzenica 3:0 (27:25, 25:21, 25:21)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Swatycomet Zreče 3:0 (25:18, 25:10, 26:24)
Kostmann Sl.Gradec : Benedikt 3:0 (25:23, 25:12, 25:22)
Braslovče : Kajuh Šoštanj 3:0 (25:11, 25:22, 25:8)
11. krog - sobota 17.12.2016
Kajuh Šoštanj : Celje 0:3 (12:25, 20:25, 19:25)
Benedikt : Braslovče 0:3 (21:25, 22:25, 19:25)
Kostmann Sl.Gradec : Swatycomet Zreče 3:1 (25:19, 27:25, 25:27, 25:14)
Svolley Vuzenica : ŽOK GSV Zava Ptuj 3:2 (25:19, 25:20, 24:26, 18:25, 15:6)
Prevalje : Nova KBM Branik II 3:2 (21:25, 26:28, 25:18, 25:23, 15:11)
Mozirje : ŽOK Ljutomer 3:1 (25:16, 25:22, 21:25, 25:16)
12. krog - sobota 21.01.2017
Celje : ŽOK Ljutomer 2:3 (25:23, 19:25, 25:20, 18:25, 7:15)
Mozirje : Nova KBM Branik II 1:3 (25:22, 17:25, 19:25, 12:25)
Prevalje : ŽOK GSV Zava Ptuj 3:1 (25:23, 26:24, 14:25, 25:23)
Svolley Vuzenica : Kostmann Sl.Gradec 3:2 (25:20, 21:25, 16:25, 25:19, 15:11)
Swatycomet Zreče : Braslovče 2:3 (25:15, 17:25, 14:25, 25:23, 14:16)
Benedikt : Kajuh Šoštanj 3:1 (11:25, 25:19, 25:19, 25:16)
13. krog - sobota 28.01.2017
Benedikt : Celje 0:3 (18:25, 21:25, 21:25)
Kajuh Šoštanj : Swatycomet Zreče 1:3 (23:25, 7:25, 25:23, 17:25)
Braslovče : Svolley Vuzenica 3:1 (25:18, 28:30, 25:17, 25:18)
Kostmann Sl.Gradec : Prevalje 0:3 (16:25, 13:25, 24:26)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Mozirje 2:3 (25:12, 14:25, 25:23, 19:25, 14:16)
Nova KBM Branik II : ŽOK Ljutomer 3:1 (25:21, 22:25, 25:17, 25:22)
14. krog - sobota 04.02.2017
Celje : Nova KBM Branik II 0:3 (7:25, 15:25, 18:25)
ŽOK Ljutomer : ŽOK GSV Zava Ptuj 1:3 (17:25, 25:20, 18:25, 15:25)
Mozirje : Kostmann Sl.Gradec 3:0 (25:16, 25:16, 25:23)
Prevalje : Braslovče 3:0 (25:14, 25:13, 25:16)
Svolley Vuzenica : Kajuh Šoštanj 2:3 (25:17, 22:25, 25:18, 21:25, 14:16)
Swatycomet Zreče : Benedikt 3:1 (25:20, 23:25, 25:19, 25:22)
15. krog - sobota 11.02.2017
Swatycomet Zreče : Celje 0:3 (15:25, 16:25, 14:25)
Benedikt : Svolley Vuzenica 1:3 (17:25, 19:25, 25:22, 8:25)
Kajuh Šoštanj : Prevalje 0:3 (11:25, 9:25, 15:25)
Braslovče : Mozirje 0:3 (7:25, 26:28, 16:25)
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Ljutomer 1:3 (17:25, 18:25, 26:24, 19:25)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Nova KBM Branik II 1:3 (19:25, 25:22, 19:25, 14:25)
16. krog - sobota 18.02.2017
Celje : ŽOK GSV Zava Ptuj 0:3 (24:26, 20:25, 22:25)
Nova KBM Branik II : Kostmann Sl.Gradec 3:0 (25:18, 25:12, 25:19)
ŽOK Ljutomer : Braslovče 3:0 (25:9, 25:16, 25:19)
Mozirje : Kajuh Šoštanj 3:2 (23:25, 25:20, 25:19, 16:25, 15:10)
Prevalje : Benedikt 3:0 (25:15, 25:22, 25:16)
Svolley Vuzenica : Swatycomet Zreče 3:2 (25:19, 26:24, 21:25, 20:25, 15:11)
17. krog - sobota 25.02.2017
Svolley Vuzenica : Celje 3:1 (25:17, 25:19, 17:25, 25:22)
Swatycomet Zreče : Prevalje 0:3 (22:25, 23:25, 12:25)
Benedikt : Mozirje 1:3 (23:25, 23:25, 25:22, 16:25)
Kajuh Šoštanj : ŽOK Ljutomer 1:3 (15:25, 24:26, 27:25, 26:28)
Braslovče : Nova KBM Branik II 0:3 (20:25, 23:25, 16:25)
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK GSV Zava Ptuj 2:3 (25:22, 25:23, 14:25, 21:25, 4:15)
18. krog - sobota 04.03.2017
Celje : Kostmann Sl.Gradec 3:1 (18:25, 27:25, 25:17, 25:21)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Braslovče 3:0 (25:18, 25:22, 25:20)
Nova KBM Branik II : Kajuh Šoštanj 3:0 (25:13, 25:17, 25:19)
ŽOK Ljutomer : Benedikt 3:0 (25:17, 26:24, 25:13)
Mozirje : Swatycomet Zreče 2:3 (18:25, 16:25, 25:19, 25:21, 6:15)
Prevalje : Svolley Vuzenica 3:0 (25:12, 26:24, 25:22)
19. krog - sobota 11.03.2017
Prevalje : Celje 3:0 (25:18, 25:18, 25:16)
Svolley Vuzenica : Mozirje 3:1 (25:19, 25:19, 25:27, 25:19)
Swatycomet Zreče : ŽOK Ljutomer 0:3 (22:25, 16:25, 10:25)
Benedikt : Nova KBM Branik II 0:3 (13:25, 13:25, 22:25)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Kajuh Šoštanj 3:1 (12:25, 25:19, 25:14, 25:14)
Braslovče : Kostmann Sl.Gradec 3:0 (25:20, 25:19, 25:17)
20. krog - sobota 25.03.2017
Celje : Braslovče 2:3 (25:17, 25:22, 23:25, 19:25, 13:15)
Kostmann Sl.Gradec : Kajuh Šoštanj 3:2 (22:25, 25:11, 25:17, 21:25, 15:12)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Benedikt 3:0 (25:9, 25:21, 25:18)
Nova KBM Branik II : Swatycomet Zreče 3:0 (27:25, 25:10, 25:14)
ŽOK Ljutomer : Svolley Vuzenica 3:1 (25:19, 25:23, 24:26, 25:19)
Mozirje : Prevalje 0:3 (18:25, 17:25, 14:25)
21. krog - sobota 08.04.2017
Mozirje : Celje 3:2 (33:31, 23:25, 22:25, 25:18, 15:8)
Prevalje : ŽOK Ljutomer 3:1 (25:21, 19:25, 25:13, 25:12)
Svolley Vuzenica : Nova KBM Branik II 0:3 (14:25, 14:25, 10:25)
Swatycomet Zreče : ŽOK GSV Zava Ptuj 0:3 (19:25, 19:25, 20:25)
Benedikt : Kostmann Sl.Gradec 3:0 (30:28, 25:23, 25:23)
Kajuh Šoštanj : Braslovče 2:3 (25:23, 8:25, 17:25, 25:22, 13:15)
22. krog - sobota 15.04.2017
Celje : Kajuh Šoštanj 3:2 (23:25, 25:20, 9:25, 25:22, 16:14)
Braslovče : Benedikt 3:1 (25:19, 27:25, 23:25, 25:17)
Swatycomet Zreče : Kostmann Sl.Gradec 3:2 (25:15, 25:20, 16:25, 22:25, 15:10)
ŽOK GSV Zava Ptuj : Svolley Vuzenica 3:0 (25:20, 25:18, 25:23)
Nova KBM Branik II : Prevalje 3:2 (25:22, 15:25, 19:25, 25:21, 15:6)
ŽOK Ljutomer : Mozirje 3:1 (25:19, 22:25, 38:36, 25:10)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Nova KBM Branik II 59 20 2 63 18 3,500 1921 1478 1,300
2 Prevalje 57 19 3 59 16 3,688 1736 1432 1,212
3 ŽOK GSV Zava Ptuj 51 16 6 58 22 2,636 1834 1484 1,236
4 ŽOK Ljutomer 48 16 6 54 25 2,160 1841 1608 1,145
5 Mozirje 36 13 9 47 39 1,205 1833 1828 1,003
6 Braslovče 33 12 10 41 42 0,976 1748 1790 0,977
7 Svolley Vuzenica 29 11 11 39 49 0,796 1874 1927 0,972
8 Celje 27 9 13 36 47 0,766 1710 1847 0,926
9 Swatycomet Zreče 18 6 16 27 56 0,482 1675 1874 0,894
10 Kostmann Sl.Gradec 18 5 17 27 55 0,491 1654 1852 0,893
11 Benedikt 10 3 19 18 59 0,305 1513 1858 0,814
12 Kajuh Šoštanj 10 2 20 22 63 0,349 1609 1970 0,817