Odbojka
 
 
 
 
 
2. DOL moški - REZULTATI
 
1. krog - sobota 08.10.2016
Črnuče ACH II : Črnuče ACH I 0:3 (19:25, 21:25, 16:25)
GO Volley : KEKOOprema Žužemberk 2:3 (17:25, 22:25, 25:17, 25:22, 13:15)
Calcit Volleyball II : National Žirovnica 3:0 (28:26, 25:20, 25:19)
Špan Brezovica : SiPlayer Fram 2:3 (24:26, 28:26, 19:25, 25:22, 12:15)
ŠD Braslovče : PRO Volley 0:3 (0:25, 0:25, 0:25)
Šoštanj Topolšica : Ljubljana volley 3:2 (25:10, 25:18, 14:25, 20:25, 15:9)
2. krog - sobota 15.10.2016
Črnuče ACH I : Ljubljana volley 3:0 (25:13, 25:23, 27:25)
PRO Volley : Šoštanj Topolšica 3:0 (25:19, 25:20, 25:20)
SiPlayer Fram : ŠD Braslovče 3:1 (25:18, 25:22, 21:25, 25:15)
National Žirovnica : Špan Brezovica 2:3 (23:25, 25:22, 25:18, 18:25, 11:15)
KEKOOprema Žužemberk : Calcit Volleyball II 2:3 (25:22, 25:15, 19:25, 21:25, 9:15)
Črnuče ACH II : GO Volley 2:3 (17:25, 20:25, 25:15, 25:20, 13:15)
3. krog - sobota 22.10.2016
GO Volley : Črnuče ACH I 1:3 (25:17, 22:25, 19:25, 19:25)
Calcit Volleyball II : Črnuče ACH II 3:0 (25:23, 25:21, 25:20)
Špan Brezovica : KEKOOprema Žužemberk 3:0 (25:22, 25:19, 25:20)
ŠD Braslovče : National Žirovnica 0:3 (28:30, 21:25, 19:25)
Šoštanj Topolšica : SiPlayer Fram 2:3 (19:25, 25:20, 25:21, 19:25, 6:15)
Ljubljana volley : PRO Volley 0:3 (25:27, 18:25, 23:25)
4. krog - sobota 29.10.2016
Črnuče ACH I : PRO Volley 3:1 (25:16, 25:11, 20:25, 25:20)
SiPlayer Fram : Ljubljana volley 3:2 (25:17, 26:28, 25:18, 24:26, 15:7)
National Žirovnica : Šoštanj Topolšica 0:3 (25:27, 22:25, 18:25)
KEKOOprema Žužemberk : ŠD Braslovče 2:3 (25:18, 21:25, 25:22, 12:25, 14:16)
Črnuče ACH II : Špan Brezovica 0:3 (15:25, 19:25, 18:25)
GO Volley : Calcit Volleyball II 2:3 (24:26, 25:21, 17:25, 25:16, 13:15)
5. krog - sobota 05.11.2016
Calcit Volleyball II : Črnuče ACH I 0:3 (15:25, 20:25, 7:25)
Špan Brezovica : GO Volley 0:3 (15:25, 19:25, 11:25)
ŠD Braslovče : Črnuče ACH II 3:1 (19:25, 27:25, 25:18, 25:20)
Šoštanj Topolšica : KEKOOprema Žužemberk 3:0 (25:18, 25:18, 26:24)
Ljubljana volley : National Žirovnica 0:3 (18:25, 17:25, 14:25)
PRO Volley : SiPlayer Fram 3:0 (30:28, 25:22, 25:16)
6. krog - sobota 12.11.2016
Črnuče ACH I : SiPlayer Fram 3:0 (25:15, 25:15, 25:18)
National Žirovnica : PRO Volley 3:0 (25:17, 25:21, 26:24)
KEKOOprema Žužemberk : Ljubljana volley 3:0 (25:19, 25:15, 25:15)
Črnuče ACH II : Šoštanj Topolšica 3:2 (18:25, 25:16, 19:25, 25:19, 15:11)
GO Volley : ŠD Braslovče 3:1 (25:10, 25:16, 26:28, 25:20)
Calcit Volleyball II : Špan Brezovica 2:3 (25:18, 25:23, 17:25, 28:30, 13:15)
7. krog - sobota 19.11.2016
Špan Brezovica : Črnuče ACH I 0:3 (24:26, 19:25, 14:25)
ŠD Braslovče : Calcit Volleyball II 3:2 (24:26, 25:23, 24:26, 25:22, 16:14)
Šoštanj Topolšica : GO Volley 0:3 (20:25, 21:25, 21:25)
Ljubljana volley : Črnuče ACH II 2:3 (11:25, 25:21, 23:25, 25:22, 13:15)
PRO Volley : KEKOOprema Žužemberk 3:1 (25:17, 25:20, 22:25, 25:14)
SiPlayer Fram : National Žirovnica 2:3 (25:23, 20:25, 17:25, 26:24, 10:15)
8. krog - sobota 26.11.2016
Črnuče ACH I : National Žirovnica 3:0 (25:21, 25:20, 25:16)
KEKOOprema Žužemberk : SiPlayer Fram 3:0 (25:23, 25:20, 25:23)
Črnuče ACH II : PRO Volley 2:3 (25:20, 20:25, 25:19, 23:25, 7:15)
GO Volley : Ljubljana volley 3:0 (26:24, 25:12, 25:22)
Calcit Volleyball II : Šoštanj Topolšica 2:3 (20:25, 25:20, 25:27, 25:16, 10:15)
Špan Brezovica : ŠD Braslovče 1:3 (18:25, 19:25, 25:15, 18:25)
9. krog - sobota 03.12.2016
ŠD Braslovče : Črnuče ACH I 1:3 (18:25, 13:25, 25:23, 14:25)
Šoštanj Topolšica : Špan Brezovica 3:1 (25:17, 21:25, 25:23, 25:19)
Ljubljana volley : Calcit Volleyball II 0:3 (19:25, 13:25, 18:25)
PRO Volley : GO Volley 0:3 (16:25, 16:25, 17:25)
Črnuče ACH II : SiPlayer Fram 3:0 (25:22, 25:11, 25:23)
National Žirovnica : KEKOOprema Žužemberk 3:0 (25:14, 25:19, 25:23)
10. krog - sobota 10.12.2016
Črnuče ACH I : KEKOOprema Žužemberk 3:0 (25:17, 25:13, 25:15)
Črnuče ACH II : National Žirovnica 1:3 (22:25, 25:21, 19:25, 23:25)
GO Volley : SiPlayer Fram 3:1 (21:25, 25:14, 25:16, 25:22)
Calcit Volleyball II : PRO Volley 3:0 (25:23, 25:13, 25:19)
Špan Brezovica : Ljubljana volley 3:0 (25:17, 31:29, 25:18)
ŠD Braslovče : Šoštanj Topolšica 3:0 (28:26, 25:22, 25:17)
11. krog - sobota 17.12.2016
Šoštanj Topolšica : Črnuče ACH I 1:3 (11:25, 17:25, 25:22, 11:25)
Ljubljana volley : ŠD Braslovče 3:1 (26:24, 25:18, 23:25, 25:16)
PRO Volley : Špan Brezovica 3:0 (25:15, 25:22, 25:22)
SiPlayer Fram : Calcit Volleyball II 3:0 (27:25, 25:16, 25:19)
National Žirovnica : GO Volley 1:3 (25:23, 22:25, 19:25, 15:25)
KEKOOprema Žužemberk : Črnuče ACH II 3:2 (25:22, 25:20, 16:25, 17:25, 15:13)
12. krog - sobota 21.01.2017
Črnuče ACH I : Črnuče ACH II 3:0 (25:11, 25:21, 25:23)
KEKOOprema Žužemberk : GO Volley 1:3 (23:25, 23:25, 25:17, 12:25)
National Žirovnica : Calcit Volleyball II 0:3 (16:25, 23:25, 19:25)
SiPlayer Fram : Špan Brezovica 3:0 (25:22, 28:26, 25:22)
PRO Volley : ŠD Braslovče 3:0 (25:19, 25:22, 25:18)
Ljubljana volley : Šoštanj Topolšica 1:3 (25:19, 18:25, 15:25, 23:25)
13. krog - sobota 28.01.2017
Ljubljana volley : Črnuče ACH I 0:3 (20:25, 16:25, 5:25)
Šoštanj Topolšica : PRO Volley 0:3 (21:25, 21:25, 19:25)
ŠD Braslovče : SiPlayer Fram 2:3 (18:25, 23:25, 25:23, 25:23, 8:15)
Špan Brezovica : National Žirovnica 3:2 (25:20, 27:25, 24:26, 13:25, 15:9)
Calcit Volleyball II : KEKOOprema Žužemberk 3:0 (25:20, 25:15, 25:17)
GO Volley : Črnuče ACH II 3:0 (25:20, 25:22, 25:18)
14. krog - sobota 04.02.2017
Črnuče ACH I : GO Volley 3:0 (25:16, 25:21, 25:18)
Črnuče ACH II : Calcit Volleyball II 3:1 (19:25, 25:20, 27:25, 25:19)
KEKOOprema Žužemberk : Špan Brezovica 0:3 (14:25, 22:25, 22:25)
National Žirovnica : ŠD Braslovče 3:0 (25:23, 28:26, 25:18)
SiPlayer Fram : Šoštanj Topolšica 3:0 (25:18, 25:17, 25:21)
PRO Volley : Ljubljana volley 3:2 (25:18, 21:25, 25:15, 22:25, 15:13)
15. krog - sobota 11.02.2017
PRO Volley : Črnuče ACH I 0:3 (19:25, 20:25, 18:25)
Ljubljana volley : SiPlayer Fram 1:3 (20:25, 17:25, 26:24, 10:25)
Šoštanj Topolšica : National Žirovnica 1:3 (25:23, 18:25, 15:25, 21:25)
ŠD Braslovče : KEKOOprema Žužemberk 0:3 (21:25, 18:25, 17:25)
Špan Brezovica : Črnuče ACH II 3:1 (25:23, 22:25, 25:20, 25:23)
Calcit Volleyball II : GO Volley 0:3 (19:25, 13:25, 13:25)
16. krog - sobota 18.02.2017
Črnuče ACH I : Calcit Volleyball II 3:1 (25:17, 19:25, 25:19, 25:13)
GO Volley : Špan Brezovica 3:0 (25:17, 25:21, 25:22)
Črnuče ACH II : ŠD Braslovče 3:2 (25:11, 25:27, 25:20, 19:25, 15:11)
KEKOOprema Žužemberk : Šoštanj Topolšica 3:1 (22:25, 25:22, 25:13, 25:17)
National Žirovnica : Ljubljana volley 3:0 (25:22, 25:16, 25:22)
SiPlayer Fram : PRO Volley 3:1 (20:25, 25:21, 25:17, 25:18)
17. krog - sobota 25.02.2017
SiPlayer Fram : Črnuče ACH I 3:0 (27:25, 25:21, 26:24)
PRO Volley : National Žirovnica 0:3 (16:25, 21:25, 17:25)
Ljubljana volley : KEKOOprema Žužemberk 3:0 (25:22, 25:17, 25:15)
Šoštanj Topolšica : Črnuče ACH II 3:0 (25:20, 25:23, 25:23)
ŠD Braslovče : GO Volley 1:3 (17:25, 31:29, 19:25, 12:25)
Špan Brezovica : Calcit Volleyball II 1:3 (25:20, 17:25, 23:25, 19:25)
18. krog - sobota 04.03.2017
Črnuče ACH I : Špan Brezovica 3:1 (26:24, 25:19, 22:25, 25:20)
Calcit Volleyball II : ŠD Braslovče 3:2 (25:18, 15:25, 25:17, 19:25, 17:15)
GO Volley : Šoštanj Topolšica 3:0 (25:11, 25:14, 25:18)
Črnuče ACH II : Ljubljana volley 3:1 (17:25, 25:18, 26:24, 25:20)
KEKOOprema Žužemberk : PRO Volley 3:2 (25:12, 25:23, 19:25, 25:27, 15:9)
National Žirovnica : SiPlayer Fram 1:3 (20:25, 19:25, 25:22, 14:25)
19. krog - sobota 11.03.2017
National Žirovnica : Črnuče ACH I 1:3 (22:25, 25:21, 25:27, 20:25)
SiPlayer Fram : KEKOOprema Žužemberk 3:0 (25:20, 26:24, 25:14)
PRO Volley : Črnuče ACH II 0:3 (21:25, 30:32, 17:25)
Ljubljana volley : GO Volley 0:3 (18:25, 17:25, 10:25)
Šoštanj Topolšica : Calcit Volleyball II 3:1 (25:22, 27:25, 17:25, 25:22)
ŠD Braslovče : Špan Brezovica 1:3 (17:25, 25:21, 26:28, 22:25)
20. krog - sobota 25.03.2017
Črnuče ACH I : ŠD Braslovče 3:0 (25:16, 25:14, 25:21)
Špan Brezovica : Šoštanj Topolšica 3:0 (34:32, 25:17, 25:13)
Calcit Volleyball II : Ljubljana volley 3:0 (25:21, 25:21, 25:23)
GO Volley : PRO Volley 3:0 (25:19, 25:12, 25:18)
SiPlayer Fram : Črnuče ACH II 3:0 (25:20, 25:15, 25:23)
KEKOOprema Žužemberk : National Žirovnica 3:0 (25:17, 25:21, 25:10)
21. krog - sobota 01.04.2017
KEKOOprema Žužemberk : Črnuče ACH I 3:1 (28:26, 25:22, 11:25, 29:27)
National Žirovnica : Črnuče ACH II 3:1 (25:21, 31:29, 17:25, 25:20)
SiPlayer Fram : GO Volley 3:2 (23:25, 24:26, 25:20, 25:19, 15:6)
PRO Volley : Calcit Volleyball II 3:1 (25:22, 19:25, 25:22, 25:21)
Ljubljana volley : Špan Brezovica 0:3 (15:25, 25:27, 17:25)
Šoštanj Topolšica : ŠD Braslovče 1:3 (25:19, 19:25, 22:25, 17:25)
22. krog - sobota 08.04.2017
Črnuče ACH I : Šoštanj Topolšica 3:0 (25:6, 25:22, 25:12)
ŠD Braslovče : Ljubljana volley 3:0 (25:17, 25:23, 25:23)
Špan Brezovica : PRO Volley 3:0 (25:22, 25:18, 25:21)
Calcit Volleyball II : SiPlayer Fram 3:1 (18:25, 27:25, 25:22, 25:15)
GO Volley : National Žirovnica 3:0 (25:23, 25:20, 25:21)
Črnuče ACH II : KEKOOprema Žužemberk 3:0 (25:22, 25:21, 25:19)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Črnuče ACH I 60 20 2 61 13 4,692 1820 1381 1,318
2 GO Volley 53 17 5 58 22 2,636 1859 1560 1,192
3 SiPlayer Fram 41 15 7 49 35 1,400 1902 1785 1,066
4 Calcit Volleyball II 36 12 10 46 38 1,211 1842 1816 1,014
5 Špan Brezovica 34 12 10 42 38 1,105 1793 1783 1,006
6 National Žirovnica 34 11 11 40 38 1,053 1753 1734 1,011
7 PRO Volley 32 11 11 37 39 0,949 1639 1639 1,000
8 KEKOOprema Žužemberk 26 9 13 33 47 0,702 1662 1773 0,937
9 Črnuče ACH II 24 8 14 34 50 0,680 1819 1863 0,976
10 Šoštanj Topolšica 24 8 14 32 49 0,653 1655 1848 0,896
11 ŠD Braslovče 22 7 15 33 52 0,635 1723 1963 0,878
12 Ljubljana volley 10 2 20 17 61 0,279 1519 1841 0,825