Odbojka
 
 
 
 
 
Kadetinje - ´A´ LIGA - zahod A
 
1. krog. krog - nedelja, 22.01.2017 - ŠD Zlato polje, Kranj - 12:00
ŽOK Triglav Kranj I : Calcit Volleyball 2:1 (25:22, 26:28, 15:11)
Calcit Volleyball : ŽOK Škofja Loka 0:2 (18:25, 22:25)
ŽOK Škofja Loka : ŽOK Triglav Kranj I 1:2 (25:23, 13:25, 11:15)
1. krog. krog - nedelja, 22.01.2017 - OŠ J.Dalmatina, Krško - 10:00
POK Krško : ATK Grosuplje 1:2 (25:18, 11:25, 06:15)
ATK Grosuplje : Mladi Jesenice 0:2 (09:25, 18:25)
Mladi Jesenice : POK Krško 2:0 (25:19, 25:14)
2. krog. krog - nedelja, 05.02.2017 - OŠ T. Brejca, Kamnik - 10:00
Calcit Volleyball : Mladi Jesenice 0:2 (17:25, 20:25)
Mladi Jesenice : ŽOK Triglav Kranj I 1:2 (22:25, 25:15, 09:15)
ŽOK Triglav Kranj I : POK Krško 0:2 (21:25, 20:25)
POK Krško : Calcit Volleyball 2:1 (25:16, 19:25, 15:07)
3. krog. krog - nedelja, 12.02.2017 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00
ŽOK Škofja Loka : Calcit Volleyball 1:2 (25:17, 23:25, 12:15)
Calcit Volleyball : POK Krško 2:1 (25:13, 19:25, 15:05)
POK Krško : ATK Grosuplje 0:2 (19:25, 11:25)
ATK Grosuplje : ŽOK Škofja Loka 2:0 (32:30, 25:14)
4. krog. krog - nedelja, 12.03.2017 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00
ŽOK Škofja Loka : ŽOK Triglav Kranj I 1:2 (25:22, 13:25, 10:15)
ŽOK Triglav Kranj I : POK Krško 2:0 (25:11, 25:10)
POK Krško : ŽOK Škofja Loka 1:2 (25:21, 21:25, 15:17)
4. krog. krog - nedelja, 12.03.2017 - OŠ T.Čufarja, Jesenice - 10:00
Mladi Jesenice : Calcit Volleyball 2:0 (25:14, 25:08)
Calcit Volleyball : ATK Grosuplje 1:2 (13:25, 30:28, 11:15)
ATK Grosuplje : Mladi Jesenice 1:2 (25:21, 18:25, 07:15)
5. krog. krog - nedelja, 19.03.2017 - ŠD Zlato polje, Kranj - 10:00
ŽOK Triglav Kranj I : Calcit Volleyball 2:0 (25:07, 25:21)
Calcit Volleyball : ATK Grosuplje 0:2 (11:25, 16:25)
ATK Grosuplje : ŽOK Triglav Kranj I 1:2 (16:25, 25:23, 17:19)
5. krog. krog - nedelja, 19.03.2017 - OŠ J.Dalmatina, Krško - 10:00
POK Krško : ŽOK Škofja Loka 2:1 (25:17, 20:25, 15:12)
ŽOK Škofja Loka : Mladi Jesenice 0:2 (16:25, 14:25)
Mladi Jesenice : POK Krško 2:0 (25:09, 25:13)
6. krog. krog - nedelja, 26.03.2017 - ŠD Brinje, Grosuplje - 10:00 - dve igrišči
ATK Grosuplje : ŽOK Triglav Kranj I 0:2 (23:25, 17:25)
Mladi Jesenice : ŽOK Škofja Loka 2:0 (25:15, 25:17)
ŽOK Škofja Loka : ATK Grosuplje 0:2 (12:25, 15:25)
ŽOK Triglav Kranj I : Mladi Jesenice 0:2 (19:25, 15:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Mladi Jesenice 18 9 1 19 3 6,333 517 342 1,512
2 ŽOK Triglav Kranj I 16 8 2 16 9 1,778 538 461 1,167
3 ATK Grosuplje 12 6 4 14 10 1,400 508 452 1,124
4 POK Krško 6 3 7 9 16 0,563 421 523 0,805
5 ŽOK Škofja Loka 4 2 8 8 17 0,471 457 550 0,831
6 Calcit Volleyball 4 2 8 7 18 0,389 433 546 0,793