Odbojka
 
 
 
 
 
POKAL SLOVENIJE - 2014/2015 - ŽENSKE
 
 

tabela

 
1. krog sreda 24.09.2014  
Formis II : Baslovče II 3:1 (25:22, 18:25, 25:23, 25:16)
ŽOK Vuzenica : Turbina 3:0 (25:15, 25:14, 25:21)
Neukročene : Črna 3:0 (25:12, 25:13, 25:16)
KLS Ljubno : Kostmann Sl.Gradec 2 3:0 (25:07, 25:15, 25:14)
ŽOK Aliansa II : Prebold 3:0 (25:13, 25:11, 25:19)
Vital 1 Ljubljana : VOLLEYBALLjubljana2 3:0 (25:18, 25:13, 25:20)
ŽOK Kočevje : Krim mlade 3:0 (25:17, 25:15, 25:19)
Neptun Kanal : Olimp Ljubljana 3:0 (25:15, 25:20, 25:08)
Krim : ŽOK Šentvid 0:3 (22:25, 14:25, 17:25)
Kostak-Elmont : Bled-Jesenice 3:0 (25:23, 25:16, 25:18)
ŽOK Triglav Kranj II : POK Krško 3:0 (25:11, 25:13, 25:14)
Piran : ŽOK Partizan Šk.Loka 0:3 (15:25, 16:25, 16:25)
     
2. krog sreda 01.10.2014  
Formis II : Nova KBM Branik II 1:3 (25:19, 21:25, 21:25, 17:25)
ŽOK Vuzenica : Mozirje 3:0 (25:15, 25:22, 25:14)
Neukročene : ŽOK Sobota 3:0 (25:16, 25:11, 25:19)
ŽOK Ljutomer : Kema Puconci II 3:0 (25:17, 25:10, 25:16)
Mežica : KLS Ljubno 1:3 (25:21, 23:25, 22:25, 25:27)
Prevalje II : Pohorje Volley 3:1 (28:26, 22:25, 26:24, 25:22)
ŽOK Aliansa II : ŽOK Mislinja 0:3 (12:25, 17:25, 20:25)
ŽOK Vistra Domžale : Vital 1 Ljubljana 3:1 (20:25, 26:24, 25:23, 25:23)
ŽOK Kočevje : ATK Grosuplje 0:3 (17:25, 21:25, 17:25)
Neptun Kanal : Galeb grup Robotina 0:3 (13:25, 23:25, 11:25)
ŽOK Šentvid : Calcit Volleyball II 0:3 (19:25, 20:25, 14:25)
Santana Logatec : Kostak-Elmont 3:1 (25:12, 19:25, 25:16, 25:14)
ŽOK Triglav Kranj II : Aquawatt Žirovnica 2:3 (15:25, 27:25, 25:15, 12:25, 06:15)
Luka Koper mlade : ŽOK Partizan Šk.Loka 0:3 (20:25, 19:25, 16:25)
     
3. krog sreda 08.10.2014  
ŽOK Vuzenica : Nova KBM Branik II 2:3 (26:24, 19:25, 19:25, 25:20, 11:15)
Celje : Neukročene 0:3 (15:25, 17:25, 16:25)
ŽOK Ljutomer : Swatycomet Zreče 0:3 (23:25, 17:25, 17:25)
KLS Ljubno : ŽOK GM mobil Ptuj 0:3 (24:26, 21:25, 20:25)
Prevalje II : Benedikt 0:3 (20:25, 24:26, 19:25)
Kajuh Šoštanj : ŽOK Mislinja 3:2 (25:22, 25:14, 23:25, 21:25, 15:09)
ŽOK Vistra Domžale : ATK Grosuplje 0:3 (22:25, 14:25, 15:25)
ŽOK Triglav Kranj : Galeb grup Robotina 0:3 (23:25, 21:25, 18:25)
Ankaran Hrvatini : Calcit Volleyball II 3:0 (25:18, 25:11, 25:09)
Santana Logatec : Novo mesto 3:0 (25:17, 25:15, 27:25)
VOLLEYBALLjubljana : Aquawatt Žirovnica 3:1 (25:21, 25:22, 19:25, 25:18)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Vital Ljubljana 3:2 (25:22, 25:27, 18:25, 25:19, 15:13)
     
4. krog sreda 15.10.2014  
Nova KBM Branik II : Neukročene 1:3 (18:25, 10:25, 27:25, 16:25)
Zgornja Gorenjska : Swatycomet Zreče 2:3 (17:25, 25:20, 25:23, 14:25, 10:15)
ŽOK GM mobil Ptuj : Benedikt 2:3 (25:19, 16:25, 25:23, 21:25, 12:15)
Kajuh Šoštanj : Kostmann Sl.Gradec 0:3 (21:25, 18:25, 13:25)
ATK Grosuplje : Galeb grup Robotina 2:3 (25:23, 18:25, 16:25, 25:18, 08:15)
Ankaran Hrvatini : Aliansa 1:3 (15:25, 25:16, 19:25, 10:25)
Santana Logatec : VOLLEYBALLjubljana 0:3 (21:25, 17:25, 25:27)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Prevalje 0:3 (18:25, 13:25, 25:27)
     
1/8 finala sreda 22.10./05.11.2014  
Neukročene : Calcit Volleyball 0:3 (23:25, 10:25, 18.25)
Calcit Volleyball : Neukročene 3:0 (25:21, 25:11, 25:15)
Swatycomet Zreče : GO Volley 1:3 (22:25, 25:17, 18:25, 22:25)
GO Volley : Swatycomet Zreče 3:0 (25:11, 25:13, 26:24)
Kema Puconci : Benedikt 3:1 (25:20, 25:22, 21:25, 25:16)
Benedikt : Kema Puconci 0:3 (17:25, 18:25, 12:25)
Kostmann Sl.Gradec : Luka Koper 0:3 (15:25, 18:25, 10:25)
Luka Koper : Kostmann Sl.Gradec 3:0 (25:12, 25:12, 25:16)
Nova KBM Branik : Galeb grup Robotina 3:0 (25:06, 25:13, 25:06)  - ena tekma
Aliansa : Formis 3:1 (19:25, 25:15, 25:15, 25:15)
Formis : Aliansa 3:2 (25:17, 13:25, 23:25, 25:23, 16:14)
UOK Vital Ljubljana : VOLLEYBALLjubljana 3:0 (25:10, 25:21, 25:17)
VOLLEYBALLjubljana : UOK Vital Ljubljana 3:2 (16:25, 13:25, 29:27, 25:19, 15:11)
Braslovče : Prevalje 3:0 (25:18, 25:19, 25:15)
Prevalje : Braslovče 0:3 (16:25, 21:25, 19:25)
     
1/4 finala sreda 19.11../03.12.2014  
Calcit Volleyball : GO Volley 3:0  25:22, 25:13. 25:21)
GO Volley : Calcit Volleyball 0:3 (19:25, 09:25, 15:25)
Kema Puconci : Luka Koper 1:3 (16:25, 25:16, 13:25, 25:27)
Luka Koper : Kema Puconci 3:0 (25:13, 25:11, 25:12)
Aliansa : Nova KBM Branik 0:3 (22:25, 20:25, 21:25)
Nova KBM Branik : Aliansa 3:0 (25:13, 25:18, 25:22)
Braslovče : UOK Vital Ljubljana 3:1 (25:20, 25:23, 21:25, 25:17)
UOK Vital Ljubljana : Braslovče 3:2 (21:25, 22:25, 25:08, 25:19, 15:11)
     
Finalni turnir sobota 17.01. / nedelja 18.01.2015
Calcit Volleyball : Luka Koper 2:3 (16:25, 25:18, 22:25, 25:18, 16:18)
Nova KBM Branik : Braslovče 3:0 (25:21, 25:12, 25:17)
Luka Koper : Nova KBM Branik 0:3 (18:25, 10:25, 14:25)