Odbojka
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Zavarovalnica Triglav v mini odbojki - DEKLICE - 1. krog - 2. DEL
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO ZAVAROVALNICA TRIGLAV V MINI ODBOJKI 
 
 
turnir "1" sobota 14.03.2015 OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
Bled ACH : Mladi Jesenice 0:3 (12:25, 13:25, 20:25) 1. Mladi Jesenice 7 3:0 7:2 219:164
ATK Grosuplje : Calcit Volleyball 0:3 (17:25, 19:25, 12:25) 2. Calcit Volleyball 6 2:1 6:3 214:173
Mladi Jesenice : Calcit Volleyball 2:1 (26:24, 25:18, 22:25) 3. Bled ACH 4 1:2 4:5 172:183
Bled ACH : ATK Grosuplje 3:0 (25:15, 25:01, 25:20) 4. ATK Grosuplje 1 0:3 1:8 136:221
ATK Grosuplje : Mladi Jesenice 1:2 (14:25, 13:25, 25:21)  
Calcit Volleyball : Bled ACH 2:1 (25:08, 22:25, 25:19)  
       
turnir "2" sobota 14.03.2015 OŠ Kolezija, Ljubljana ob 10:00
Piran : Vital Ljubljana I 1:2 (04:25, 25:16, 07:25) 1. Vital Ljubljana I 7 3:0 7:2 211:112
OK Luka Koper : Ankaran Hrvatini 3:0 (25:11, 25:02, 25:09) 2. OK Luka Koper 7 2:1 7:2 199:139
Vital Ljubljana I : Ankaran Hrvatini 3:0 (25:12, 25:11, 25:04) 3. Piran 3 1:2 3:6 143:204
Piran : OK Luka Koper 0:3 (18:25, 13:25, 16:25) 4. Ankaran Hrvatini 1 0:3 1:8 112:210
OK Luka Koper : Vital Ljubljana I 1:2 (06:25, 25:20, 18:25)  
Ankaran Hrvatini : Piran 1:2 (25:10, 15:25, 23:25)  
       
turnir "3" sobota 14.03.2015 Gimnazija Sl.Gradec ob 10:00
Prevalje : Kostmann Sl.Gradec 1:2 (20:25, 19:25, 25:05) 1. odbojkarskaoprema.si 8 3:0 8:1 221:126
Braslovče I : odbojkarskaoprema.si 1:2 (21:25, 20:25, 25:21) 2. Braslovče I 7 2:1 7:2 217:157
Kostmann Sl.Gradec : odbojkarskaoprema.si 0:3 (17:25, 13:25, 06:25) 3. Kostmann Sl.Gradec 2 1:2 2:7 137:214
Prevalje : Braslovče I 0:3 (12:25, 04:25, 24:26) 4. Prevalje 1 0:3 1:8 128:206
Braslovče I : Kostmann Sl.Gradec 3:0 (25:15, 25:09, 25:22)  
odbojkarskaoprema.si : Prevalje 3:0 (25:10, 25:12, 25:02)  
       
turnir "4" sobota 14.03.2015 Tel. pod V tribuno, LV, MB ob 09:00
Formis mini : Nova KBM Branik 1:2 (21:25, 27:29, 25:17) 1. Nova KBM Branik 6 3:0 6:3 210:175
Kema Puconci : Frajle 2:1 (25:16, 22:25, 25:16) 2. Formis mini 7 2:1 7:2 223:144
Nova KBM Branik : Frajle 2:1 (23:25, 25:12, 25:13) 3. Kema Puconci 3 1:2 3:6 170:198
Formis mini : Kema Puconci 3:0 (25:17, 25:08, 25:21) 4. Frajle 2 0:3 2:7 134:220
Kema Puconci : Nova KBM Branik 1:2 (19:25, 08:25, 25:16)  
Frajle : Formis mini 0:3 (10:25, 01:25, 16:25)