Odbojka
 
 
 
 
 
DEKLICE
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO ZAVAROVALNICA TRIGLAV V MINI ODBOJKI 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PRIMORSKA REGIJA
 
1. krog - sobota, 06.12.2014 - ŠD Lucija, Portorož - 10:00
Piran : Ankaran Hrvatini 2:1 (27:25, 25:11, 12:25)
GO Volley : OK Neptun 0:3 (06:25, 02:25, 14:25)
GO Volley : Piran 0:3 (19:25, 03:25, 16:25)
OK Neptun : Ankaran Hrvatini 1:2 (05:25, 25:03, 13:25)
Piran : OK Neptun 2:1 (25:09, 20:25, 25:14)
Ankaran Hrvatini : GO Volley 3:0 (25:20, 25:06, 25:21)
2. krog - sobota, 20.12.2014 - ŠD Prvačina - 10:00
GO Volley : OK Neptun 2:1 (25:09, 16:25, 25:22)
Galeb grup Robotina : OK Luka Koper 0:3 (10:25, 06:25, 02:25)
Galeb grup Robotina : GO Volley 2:1 (25:19, 25:03, 19:25)
OK Luka Koper : OK Neptun 3:0 (25:04, 25:14, 25:15)
GO Volley : OK Luka Koper 0:3 (09:25, 06:25, 06:25)
OK Neptun : Galeb grup Robotina 2:1 (13:25, 25:19, 25:21)
3. krog - sobota, 17.01.2015 - OŠ Hrvatini - 10:00
Piran : Galeb grup Robotina 3:0 (25:19, 25:17, 25:09)
Ankaran Hrvatini : OK Luka Koper 0:3 (10:25, 13:25, 15:25)
Ankaran Hrvatini : Piran 2:1 (25:09, 12:25, 25:15)
OK Luka Koper : Galeb grup Robotina 3:0 (25:15, 25:21, 25:05)
Piran : OK Luka Koper 0:3 (15:25, 16:25, 05:25)
Galeb grup Robotina : Ankaran Hrvatini 1:2 (10:25, 25:22, 23:25)
4. krog - sobota, 31.01.2015 - OŠ Livade, Izola - 10:00
Piran : GO Volley 3:0 (25:19, 25:08, 25:13)
Ankaran Hrvatini : Galeb grup Robotina 2:1 (25:14, 20:25, 25:14)
OK Neptun : Piran 1:2 (16:25, 25:02, 16:25)
OK Luka Koper : Ankaran Hrvatini 3:0 (25:17, 25:09, 25:05)
GO Volley : OK Luka Koper 0:3 (10:25, 04:25, 15:25)
OK Neptun : Galeb grup Robotina 1:2 (09:25, 23:25, 25:19)
5. krog - sobota, 14.02.2015 - OŠ Koper - 10:00 - dve igrišči
Piran : OK Luka Koper 1:2 (18:25, 25:19, 15:25)
Ankaran Hrvatini : OK Neptun 0:3 (08:25, 24:26, 16:25)
Galeb grup Robotina : Piran 1:2 (25:22, 08:25, 18:25)
GO Volley : Ankaran Hrvatini 2:1 (25:16, 11:25, 25:12)
OK Luka Koper : OK Neptun 2:1 (13:25, 04:25, 25:13)
Galeb grup Robotina : GO Volley 1:2 (23:25, 25:08, 18:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 OK Luka Koper 28 10 0 28 2 14,000 711 368 1,932
2 Piran 19 7 3 19 11 1,727 626 546 1,147
3 Ankaran Hrvatini 13 5 5 13 17 0,765 563 601 0,937
4 OK Neptun 14 3 7 14 16 0,875 571 562 1,016
5 GO Volley 7 3 7 7 23 0,304 429 694 0,618
6 Galeb grup Robotina 9 2 8 9 21 0,429 535 664 0,806