Odbojka
 
 
 
 
 
Državno prvenstvo Zavarovalnica Triglav v mini odbojki - DEČKI - 1. krog
 
 
 
DRŽAVNO PRVENSTVO ZAVAROVALNICA TRIGLAV V MINI ODBOJKI 
 
 
turnir "1" sobota 20.12.2014 OŠ Fram ob 10:00
Panvita Pomgrad : OK GOKOP Fram 3:0 (25:22, 25:19, 25:21) 1. Maribor 8 3:0 8:1 223:109
Maribor : Galeja 3:0 (25:06, 25:00, 25:00) 2. Panvita Pomgrad 7 2:1 7:2 201:145
OK GOKOP Fram : Galeja 3:0 (25:16, 25:00, 25:00) 3. OK GOKOP Fram 3 1:2 3:6 189:166
Panvita Pomgrad : Maribor 1:2 (18:25, 08:25, 25:23) 4. Galeja 0 0:3 0:9 32:225
Maribor : OK GOKOP Fram 3:0 (25:13, 25:19, 25:20)  
Galeja : Panvita Pomgrad 0:3 (10:25, 00:25, 00:25)  
       
turnir "2" sobota 20.12.2014 VŠD Hoče ob 10:00
Hoče : Fužinar Metal Ravne 3:0 (25:16, 25:11, 25:12) 1. Hoče 6 2:0 6:0 150:69
Fužinar Metal Ravne : TAB Mežica 3:0 (25:17, 25:22, 25:13) 2. Fužinar Metal Ravne 3 1:1 3:3 114:127
TAB Mežica : Hoče 0:3 (09:25, 13:25, 08:25) 3. TAB Mežica 0 0:2 0:6 82:150
       
turnir "3" sobota 20.12.2014 ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
SIP Šempeter : Braslovče 3:0 (25:15, 25:22, 25:14) 1. OK Mislinja 4 2:0 4:2 141:113
Braslovče : OK Mislinja 1:2 (25:22, 16:25, 16:25) 2. SIP Šempeter 4 1:1 4:2 131.120
OK Mislinja : SIP Šempeter 2:1 (25:19, 19:25, 25:12) 3. Braslovče 1 0:2 1:5 108:147
        Šoštanj Topolšica        
       
Ekipa Šoštanj Topolšica je odpovedala udeležbo.
       
turnir "4" sobota 20.12.2014 ŠD Kanal ob 10:00
Salonit Anhovo : GO Volley 3:0 (25:06, 25:00, 25:00) 1. Salonit Anhovo 6 2:0 6:0 150:77
GO Volley : Brezovica 1:2 (25:16, 00:25, 00:25) 2. Brezovica 2 1:1 2:4 77:100
Brezovica : Salonit Anhovo 0:3 (06:25, 03:25, 02:25) 3. GO Volley 1 0:2 1:5 31:141
       
turnir "5" sobota 20.12.2014 ŠD Gaj, Kočevje ob 10:00
Ljubljana Volley : MOK Kočevje 1:2 (28:30, 25:10, 24:26) 1. KEKOOprema Žužemberk 9 3:0 9:0 225:47
KEKOOprema Žužemberk : ACH Zmajčki 3:0 (25:07, 25:04, 25:05) 2. ACH Zmajčki 3 1:2 3:6 164:192
MOK Kočevje : ACH Zmajčki 1:2 (26:24, 10:25, 22:25) 3. Ljubljana Volley 3 1:2 3:6 152:215
Ljubljana Volley : KEKOOprema Žužemberk 0:3 (01:25, 06:25, 09:25) 4. MOK Kočevje 3 1:2 3:6 139:226
KEKOOprema Žužemberk : MOK Kočevje 3:0 (25:10, 25:04, 25:01)  
ACH Zmajčki : Ljubljana Volley 1:2 (25:06, 26:28, 23:25)  
       
turnir "6" sobota 20.12.2014 ŠD pod Stolom, Žirovnica ob 10:00
Žirovnica : Astec Triglav-mini 3:0 b.b. 1. Calcit Volleyball 5 2:0 5:1 149:44
Astec Triglav-mini : Calcit Volleyball 0:3 b.b. 2. Žirovnica 4 1:1 4:2 119:74
Calcit Volleyball : Žirovnica 2:1 (25:12, 24:26, 25:06) 3. Astec Triglav-mini 0 0:2 0:6 0:150