Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - 2014/2015 - DEKLICE - 2. krog - REPASAŽI
 
turnir "33" sobota 24.01.2015

OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
BenQuick Logatec : ŽOK Novo mesto 2:0 (25:23, 26:24)  
Mladi Jesenice : Ankaran Hrvatini II 2:1 (19:25, 25:13, 25:20)  
BenQuick Logatec : Mladi Jesenice 0:2 (19:25, 13:25) Mladi Jesenice = prvi na turnirju
ŽOK Novo mesto : Ankaran Hrvatini II 1:2 (19:25, 25:23, 20:25)  
BenQuick Logatec : Ankaran Hrvatini II 1:2 (15:25, 25:22, 15:25) Ankaran Hrvatini II = drugi na turnirju
       
turnir "34" sobota 24.01.2015

OŠ Kolezija, Ljubljana ob 10:00
Luka Koper : Vital Ljubljana III 2:0 (25:05, 25:12)  
ATK Grosuplje II : GO Volley 0:2 (18:25, 15:25)  
Luka Koper : GO Volley 2:0 (25:13, 25:14) Luka Koper = prvi na turnirju
Vital Ljubljana III : ATK Grosuplje II 1:2 (18:25, 25:19, 23:25)  
GO Volley : ATK Grosuplje II 2:0 (27:25, 25:16) GO Volley = drugi na turnirju
       
turnir "35" sobota 24.01.2015

 

OŠ A.T.Linhart, Radovljica ob 10:00
ŽOK Domžale : Radovljica ACH 2:1 (25:10, 12:25, 25:12)  
Vital Ljubljana II : Žirovnica 0:2 (23:25, 22:25)  
ŽOK Domžale : Žirovnica 2:1 (25:13, 14:25, 25:19) ŽOK Domžale = prvi na turnirju
Radovljica ACH : Vital Ljubljana II 2:1 (10:25, 25:12, 25:20)  
Žirovnica ; Radovljica ACH 2:0 (25:12, 25:23) Žirovnica = drugi na turnirju
       
turnir "36" sobota 24.01.2015 ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
Olimp Ljubljana : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:13, 25:19)  
Calcit Volleyball II : ŽOK Šentvid 0:2 (18:25, 11:25)  
Olimp Ljubljana : ŽOK Šentvid 2:0 (25:09, 25:23) Olimp Ljubljana = prvi na turnirju
ŽOK Triglav Kranj II : Calcit Volleyball II 2:1 (07:25, 25:19, 25:23)  
ŽOK Šentvid : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:20, 25:21) ŽOK Šentvid = drugi na turnirju
       
turnir "37" sobota 24.01.2015 Tel pod V tribuno, LV, Maribor ob 10:00
Nova KBM Branik II : Črna 1:2  (15:25, 25:16, 21:25)  
ŽOK Mislinja : Galeja-Branik 2:1 (25:15, 12:25, 25:20)  
Črna : ŽOK Mislinja 0:2 (23:25,16:25) ŽOK Mislinja = prvi na turnirju
Nova KBM Branik II : Galeja-Branik 2:0 (25:22, 25:19)  
Črna : Nova KBM Branik II 2:1 (25:19, 15:25, 25:10) Črna = drugi na turnirju
       
turnir "38" sobota 24.01.2015

ŠD Prevalje ob 10:00
Formis mala II : Prevalje II 2:0 (27:25, 25:19)  
Mozirje : Mežica 0:2 (09:25, 17:25)  
Formis mala II : Mežica 2:0 (26:24, 25:15) Formis mala II = prvi na turnirju
Prevalje II : Mozirje 2:0 (25:08, 25:17)  
Mežica : Prevalje II 2:0 (25:09, 25:18) Mežica = drugi na turnirju
       
turnir "39" sobota 24.01.2015

OŠ I.Cankarja, Ljutomer ob 10:00
Prebold : ŽOK Ljutomer 2:1 (25:13, 17:25, 25:13)  
Nova KBM Branik III : Hitri polž Radlje 0:2 (17:25, 19:25)  
Prebold : Hitri polž Radlje 2:1 (25:18, 12:25, 25:16) Prebold = prvi na turnirju
ŽOK Ljutomer : Nova KBM Branik III 0:2 (13:25, 23:25)  
Hitri polž Radlje : Nova KBM Branik III 2:1 (25:06, 10:25, 25:15) Hitri polž Radlje = drugi na turnirju
       
turnir "40" sobota 24.01.2015

Gimnazija Sl.Gradec ob 10:00
ŽOK Vuzenica : Kema Puconci 1:2 (28:26, 20:25, 21:25)  
OK Turbina : Kostmann Sl.Gradec 2:0 (25:13, 25:16)  
Kema Puconci : OK Turbina 2:1 (25:16, 17:25, 25:23) Kema Puconci = prvi na turnirju
ŽOK Vuzenica : Kostmann Sl.Gradec 1:2 (22:25, 25:19, 15:25)  
OK Turbina : Kostmann Sl.Gradec 2:0 (25:20, 26:24) OK Turbina = drugi na turnirju