Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - 2014/2015 - DEKLICE - 1. krog - REPASAŽI
 
turnir "25" sobota 10.01.2015 OŠ Livade, Izola ob 10:00
Piran : Galeb grup Robotina 2:0 (25:17, 25:13)  
Ankaran Hrvatini II : BenQuick Logatec 1:2 (22:25, 25:21, 15:25)  
Piran : BenQuick Logatec 0:2 (15:25, 14:25) BenQuick Logatec = prvi na turnirju
Galeb grup Robotina : Ankaran Hrvatini II 0:2 (08:25, 07:25)  
Piran : Ankaran Hrvatini II 1:2 (05:25, 25:05, 14:25) Ankaran Hrvatini II = drugi na turnirju
       
turnir "26" sobota 10.01.2015 OŠ J.Dalmatina, Krško ob 10:00
ATK Grosuplje II : POK Krško 2:0 (25:12, 25:14)  
Vital Ljubljana III : Kostak Elmont 2:0 (25:16, 25:18)  
ATK Grosuplje II : Vital Ljubljana III 2:0 (25:19, 25:23) ATK Grosuplje II = prvi na turnirju
POK Krško : Kostak Elmont 2:1 (16:25, 25:23, 25:23)  
Vital Ljubljana III : POK Krško 2:1 (25:17, 21:25, 25:18) Vital Ljubljana III = drugi na turnirju
       
turnir "27" sobota 10.01.2015 OŠ Kolezija, Ljubljana ob 10:00
Vital Ljubljana II : Škofja Loka II 2:1 (25:07, 13:25, 25:11) 1. Vital Ljubljana II 3 1:1 3:3 124:96
Škofja Loka II : Radovljica ACH 2:1 (16:25, 25:23, 25:23) 2. Radovljica ACH 3 1:1 3:3 124:127
Radovljica ACH : Vital Ljubljana II 2:1 (03:25, 25:17, 25:19) 3. Škofja Loka II 3 1:1 3:3 109:134
       
Ekipa VOLLEYBALLjubljana je odpovedala udeležbo.  
       
turnir "28" sobota 10.01.2015 OŠ Vrhovci, Ljubljana ob 10:00
OD Krim : Calcit Volleyball II 0:2 (01:25, 13:25) 1. Calcit Volleyball II        
Calcit Volleyball II : ŽOK Triglav Kranj II 2:1 (25:03, 18:25, 25:15) 2. ŽOK Triglav Kranj II        
ŽOK Triglav Kranj II : OD Krim 2:0 (25:08, 25:21) 3. OD Krim        
       
turnir "29" sobota 10.01.2015 OŠ Zreče ob 09:00
Nova KBM Branik II : Čebelice Sl.Konjice 2:0 (25:01, 25:05)  
Pohorje Volley : Galeja-Branik 0:2 (05:25, 02:25)  
Nova KBM Branik II : Galeja-Branik 2:1 (25:15, 19:25, 25:16) Nova KBM Branik II = prvi na turnirju
Čebelice Sl.Konjice : Pohorje Volley 2:1 (25:14, 21:25, 25:19)  
Galeja-Branik : Čebelice Sl.Konjice 2:0 (25:14, 25:15) Galeja-Branik = drugi na turnirju
       
turnir "30" sobota 10.01.2015 ŠD OŠ Mozirje ob 10:00
KLS Ljubno : Mozirje 0:2 (19:25, 05:25)  
Polule : Prevalje II 0:2 (11:25, 07:25)  
Mozirje : Prevalje II 2:1 (17:25, 25:16, 28:26) Mozirje = prvi na turnirju
KLS Ljubno : Polule 2:1 (20:25, 25:16, 25:18)  
Prevalje II : KLS Ljubno 2:0 (25:13, 25:13) Prevalje II = drugi na turnirju
       
turnir "31" sobota 10.01.2015 ŠD Gimnazija Ptuj ob 10:00
Benedikt : ŽOK Ptuj 1:2 (23:25, 25:23, 18:25)  
Nova KBM Branik III : ŽOK Ljutomer 2:0 (25:11, 25:22)  
Murania Volleyball : Nova KBM Branik III 0:2 (16:25, 04:25)  
Benedikt : ŽOK Ljutomer 0:2 (07:25, 18:25)  
ŽOK Ptuj : Nova KBM Branik III 0:2 (07:25, 08:25) Nova KBM Branik III = prvi na turnirju
Murania Volleyball : ŽOK Ljutomer 1:2 (25:16, 05:25, 10:25)  
ŽOK Ljutomer : ŽOK Ptuj 2:0 (25:20, 25:14) ŽOK Ljutomer = drugi na turnirju
       
turnir "32" sobota 10.01.2015 ŠD SGŠT; Celje ob 10:00
Elektro Turnšek : ŽOK Vuzenica 1:2 (18:25, 25:18, 10:25)  
Braslovče II : Kostamnn Sl.Gradec 0:2 (15:25, 12:25)  
ŽOK Vuzenica : Kostamnn Sl.Gradec 2:1 (25:18, 21:25, 25:23) ŽOK Vuzenica = prvi na turnirju
Elektro Turnšek : Braslovče II 0:2 (23:25, 22:25)  
Kostamnn Sl.Gradec : Braslovče II 2:0 (25:18, 25:22) Kostamnn Sl.Gradec = drugi na turnirju