Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - 2014/2015 - DEKLICE - 1. krog - ZA MESTA
 
turnir "63" sobota 14.02.2015 OŠ L.Adamiča, Grosuplje ob 10:00
ATK Grosuplje II : ŽOK Novo mesto 0:2 (11:25, 16:25)  
Kostak-Elmont : POK Krško 2:0 (26:24, 25:00)  
ŽOK Novo mesto : Kostak-Elmont 2:0 (25:17, 25:08) ŽOK Novo mesto = prvi na turnirju
ATK Grosuplje II : POK Krško 2:0 (25:14, 25:00)  
Kostak-Elmont : ATK Grosuplje II 0:2 (14:25, 21:25) ATK Grosuplje II = drugi na turnirju
       
turnir "64" nedelja 01.03.2015 OŠ Kolezija, Ljubljana ob 10:00
Vital Ljubljana II : BenQuick Logatec 0:2 (05:25, 24:26) 1. BenQuick Logatec        
BenQuick Logatec : Piran 2:0 (25:03, 25:14) 2. Vital Ljubljana II        
Piran : Vital Ljubljana II 0:2 (08:25, 14:25) 3. Piran        
       
turnir "65" sobota 07.02.2015 OŠ A.T.Linhart, Radovljica
ŽOK Triglav Kranj II : Škofja Loka II 1:2 (25:11, 04:25, 17:25) 1. Radovljica ACH        
Škofja Loka II : Radovljica ACH 1:2 (25:13, 07:25, 17:25) 2. Škofja Loka II        
Radovljica ACH : ŽOK Triglav Kranj II 2:1 (10.25, 25:05, 25:09) 3. ŽOK Triglav Kranj II        
       
turnir "66" četrtek 19.02.2015

OŠ Bičevje, Ljubljana ob 18:15
OD Krim : Vital Ljubljana III 2:0 (25:00, 25:00) 1. Calcit Volleyball        
Vital Ljubljana III : Calcit Volleyball II 0:2 (00:25, 00:25) 2. OD Krim        
Calcit Volleyball : OD Krim 2:0 (25:03, 25:08) 3. Vital Ljubljana III        
       
turnir "67" sobota 07.02.2015

OŠ Ljubno ob Savinji ob 09:30
KLS Ljubno : Braslovče II 1:2 (25:16, 16, 25. 26:28)  
Polule : Mozirje 0:2 b.b.  
Braslovče II : Mozirje 1:2 (21:25, 25:18, 18:25) Mozirje = prvi na turnirju
KLS Ljubno : Polule 2:0 b.b.  
Braslovče II : KLS Ljubno 2:0 (25:21, 25:13) Braslovče II = drugi na turnirju
       
turnir "68" četrtek 26.02.2015 Tel. pod V tribuno, LV, MB ob 16:15
Nova KBM Branik II : Nova KBM Branik III 1:2 (25:20, 21:25, 10:25)  
Elektro Turnšek : Čebelice Sl.Konjice 2:0 (25:06, 25:15)  
Nova KBM Branik III : Elektro Turnšek 2:0 (25:16, 26:24) Nova KBM Branik III = prvi na turnirju
Nova KBM Branik II : Čebelice Sl.Konjice 2:0 (25:10, 25:03)  
Elektro Turnšek : Nova KBM Branik II 0:2 (21:25, 19:25) Nova KBM Branik II = drugi na turnirju
       
turnir "69" sobota 07.02.2015 OŠ I.Cankar, Ljutomer ob 09:00
ŽOK Ljutomer : Murania Volleyball 2:0 (25:16, 25:11)  
Pohorje Volley : Galeja-Branik 2:1 (09:25, 25:00, 25:00)  
ŽOK Ljutomer : Pohorje Volley 2:0 (25:16, 25:03) ŽOK Ljutomer = prvi na turnirju
Murania Volleyball : Galeja-Branik 2:1 (09:25, 25:00, 25:00)  
Pohorje Volley : Murania Volleyball 0:2 (13:25, 20:25) Murania Volleyball = drugi na turnirju
       
turnir "70" sobota 07.02.2015 OŠ Vuzenica ob 10:00
ŽOK Vuzenica : Prevalje II 2:0 (25:18, 25:12) 1. ŽOK Vuzenica        
Prevalje II : Kostmann Sl.Gradec 0:2 (18:25, 20:25) 2. Kostmann Sl.Gradec        
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Vuzenica 0:2 (22:25, 25:27) 3. Prevalje II