Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - 2014/2015 - DEKLICE - 2. krog - redni del
 
turnir "17" sobota 10.01.2015 OŠ Koper ob 10:00
OK Neptun : Luka Koper 1:2 (25:13, 15:25, 15:25)  
Ankaran Hrvatini I : GO Volley 2:0 (25:14, 25:09)  
Luka Koper : Ankaran Hrvatini I 0:2 (18:25, 11:25) Ankaran Hrvatini I = prvi na turnirju
OK Neptun : GO Volley 2:0 (25:11, 25:09)  
Luka Koper : OK Neptun 0:2 (12:25, 20:25) OK Neptun = drugi na turnirju
       
turnir "18" sobota 10.01.2015 ŠD Brinje, Grosuplje ob 12:00
ATK Grosuplje I : Mladi Jesenice 2:0 (25:10, 25:17)  
Bled ACH : ŽOK Novo mesto 2:0 (25:12, 25:06)  
ATK Grosuplje I : Bled ACH 2:0 (25:33, 25:33) ATK Grosuplje I = prvi na turnirju
Mladi Jesenice : ŽOK Novo mesto 2:0 (25:21, 25:18)  
Bled ACH : Mladi Jesenice 2:0 (25:06, 25:18) Bled ACH = drugi na turnirju
       
turnir "19"

sobota 17.01.2015

OŠ N.Fužine, Ljubljana ob 09:30
Škofja Loka I : Calcit Volleyball I 2:1 (25:12, 10:25, 25:20)  
Olimp Ljubljana : ŽOK Šentvid 2:0 (25:18, 25:19)  
Calcit Volleyball I : Olimp Ljubljana 2:1 (25:23, 26:28, 25:07) Calcit Volleyball I = prvi na turnirju
Škofja Loka I : ŽOK Šentvid 2:0 (26:24, 25:12)  
Olimp Ljubljana : Škofja Loka I 1:2 (25:06, 12:25, 13:25) Škofja Loka I = drugi na turnirju
       
turnir "20" sobota 10.01.2015 ŠD pod Stolom, Žirovnica ob 10:00
Vital Ljubljana I : Žirovnica 2:0 (25:15, 25:12)  
ŽOK Triglav Kranj I : ŽOK Domžale 2:1 (22:25, 25:05, 25:22)  
Vital Ljubljana I : ŽOK Triglav Kranj I 2:1 (25:16, 17;25, 25:11) Vital Ljubljana I = prvi na turnirju
Žirovnica : ŽOK Domžale 0:2 (21:25, 19:25)  
ŽOK Triglav Kranj I : ŽOK Domžale 2:1 (25:20, 12:25, 25:17) ŽOK Triglav Kranj I = drugi na turnirju
       
turnir "21" sobota 10.01.2015 ŠD Mežica ob 10:00
Čebelice Zreče : Mežica 2:0 (25:14, 25:15)  
Formis mala I : Formis mala II 2:0 (25:08, 25:19)  
Čebelice Zreče : Formis mala I 1:2 (16:25, 28:26, 20:25) Formis mala I = prvi na turnirju
Mežica : Formis mala II 0:2 (17:25, 17:25)  
Čebelice Zreče : Formis mala II 2:1 (25:16, 20:25, 25:16) Čebelice Zreče = drugi na turnirju
       
turnir "22" sobota 10.01.2015 ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
Kajuh Šoštanj : Črna 2:0 (25:09, 25:06)  
SIP Šempeter : ŽOK Mislinja 2:0 (25:09, 25:08)  
Kajuh Šoštanj : SIP Šempeter 2:1 (25:14, 13:25, 25:22) Kajuh Šoštanj = prvi na turnirju
Črna : ŽOK Mislinja 1:2 (23;25, 25:16, 21:25)  
SIP Šempeter : ŽOK Mislinja 2:0 (25:15, 25:05) SIP Šempeter = drugi na turnirju
       
turnir "23"   Tel. pod V tribuno, LV, MB ob 10:00
Nova KBM Branik I : Kema Puconci 2:0 (25:04, 25:08)  
ŽOK Sobota : Turbina 2:0 (25:22, 25:20)  
Nova KBM Branik I : ŽOK Sobota 2:0 (25:17, 25:12) Nova KBM Branik I = prvi na turnirju
Kema Puconci : Turbina 1:2 (08:25, 25:20, 13:25)  
ŽOK Sobota : Turbina 2:0 (25:17, 25:17) ŽOK Sobota = drugi na turnirju
       
turnir "24" sobota 10.01.2015 OŠ Braslovče ob 10:00
Braslovče I : Hitri polž Radlje 2:0 (27:25, 25:13)  
Prevalje I : Prebold 2:0 (26:24, 25:21)  
Braslovče I : Prevalje I 2:0 (25:16, 25:11) Braslovče I = prvi na turnirju
Hitri polž Radlje : Prebold 0:2 (12:25, 15:25)  
Prevalje I : Prebold 2:0 (26:24, 25:13) Prevalje I = drugi na turnirju