Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - 2014/2015 - DEKLICE - 1. krog - redni del
 
turnir "1" sobota 13.12.2014 ŠD pri stadionu, Piran ob 10:00
Piran : Luka Koper 2:1 (07:25, 25:22, 25:16)  
Ankaran Hrvatini I : Ankaran Hrvatini II 2:0 (25:14, 25:07)  
Piran : Ankaran Hrvatini I 0:2 (22:25, 04:25) Ankaran Hrvatini I = prvi na turnirju
Luka Koper : Ankaran Hrvatini II 2:0 (25:19, 25:14)  
Piran : Luka Koper 0:2 (23:25, 10:25) Luka Koper = drugi na turnirju
       
turnir "2" sobota 13.12.2014 ŠD Kanal ob 10:00
OK Neptun : BenQuick Logatec 2:0 (25:13, 25:09)  
GO Volley : Galeb grup Robotina 2:0 (25:07, 25:02)  
OK Neptun : GO Volley 2:0 (25:20, 25:15) OK Neptun = prvi na turnirju
BenQuick Logatec : Galeb grup Robotina 2:0 (25:07, 25:04)  
GO Volley : BenQuick Logatec 2:1 (22:25, 25:13, 25:20) GO Volley = drugi na turnirju
       
turnir "3" sobota 13.12.2014 OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
Bled ACH : Mladi Jesenice 2:0 (25:17, 25:19)  
ATK Grosuplje II : Vital Ljubljana III 2:0 (25:20, 25:21)  
Bled ACH : ATK Grosuplje II 2:0 (25:07, 25:16) Bled ACH = prvi na turnirju
Mladi Jesenice : Vital Ljubljana III 2:0 (25:06, 25:10)  
ATK Grosuplje II : Mladi Jesenice 0:2 (09:25, 19:25) Mladi Jesenice = drugi na turnirju
       
turnir "4" sobota 13.12.2014 OŠ XIV.divizije, Senovo ob 10:00
Kostak Elmont : ŽOK Novo mesto 0:2 (09:25, 24:26)  
ATK Grosuplje I : POK Krško 2:0 (25:07, 25:02)  
ŽOK Novo mesto : ATK Grosuplje I 0:2 (04:25, 23:25) ATK Grosuplje I = prvi na turnirju
Kostak Elmont : POK Krško 2:0 (25:18, 25:11)  
ŽOK Novo mesto : Kostak Elmont 2:1 (25:18, 21:25, 25:14) ŽOK Novo mesto = drugi na turnirju
       
turnir "5" sobota 13.12.2014 OŠ N.Fužine, Ljubljana ob 09:30
VOLLEYBALLjubljana : Olimp Ljubljana 0:2 (06:25, 04:25)  
Calcit Volleyball I : Vital Ljubljana II 2:0 (25:13, 25:13)  
Olimp Ljubljana : Calcit Volleyball I 2:1 (25:17, 20:25, 25:21) Olimp Ljubljana = prvi na turnirju
VOLLEYBALLjubljana : Vital Ljubljana II 0:2 (22:25, 10:25)  
Calcit Volleyball I : Vital Ljubljana II 2:0 (25:04, 25:19) Calcit Volleyball I = drugi na turnirju
       
turnir "6" sobota 13.12.2014 OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 10:00
Škofja Loka I : Škofja Loka II 2:0 (25:02, 25:05)  
ŽOK Šentvid : Radovljica ACH 2:0 (25:16, 25:12)  
Škofja Loka I : ŽOK Šentvid 2:0 (25:23, 25:09) Škofja Loka I = prvi na turnirju
Škofja Loka II : Radovljica ACH 0:2 (20:25, 27:29)  
ŽOK Šentvid : Radovljica ACH 2:1 (25:13, 20:25 25:20) ŽOK Šentvid = drugi na turnirju
       
turnir "7" sobota 13.12.2014 OŠ Kolezija, ljubljana ob 10:00
Vital Ljubljana I : ŽOK Domžale 2:0 (25:14, 25:18)  
Calcit Volleyball II : OD Krim 2:0 b.b.  
Vital Ljubljana I : Calcit Volleyball II 2:0 (25:11, 25:20) Vital Ljubljana I = prvi na turnirju
ŽOK Domžale : OD Krim 2:0 b.b.  
Calcit Volleyball II : ŽOK Domžale 1:2 (25:15, 07:25, 21:25) ŽOK Domžale = drugi na turnirju
       
turnir "8" sobota 13.12.2014 ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
ŽOK Triglav Kranj I : ŽOK Triglav Kranj II 2:0 (25:11, 25:04) 1. ŽOK Triglav Kranj I 4 2:0 4:1 120:68
ŽOK Triglav Kranj II : Žirovnica 1:2 (13:25, 25:15, 20:25) 2. Žirovnica 3 1:1 3:3 118:128
Žirovnica : ŽOK Triglav Kranj I 1:2 (12:25, 25:20, 16:25) 3. ŽOK Triglav Kranj II 1 0:2 1:4 73:115
       
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - 2014/2015 - DEKLICE - 1. krog - redni del
 
turnir "9" sobota 13.12.2014 ŠD Mežica ob 09:00
Mežica : Pohorje Volley 2:0 (25:10, 25:01)  
Formis mala I : Nova KBM Branik II 2:0 (25:10, 25:10)  
Mežica : Formis mala I 0:2 (12:25, 09:25) Formis mala I = prvi na turnirju
Pohorje Volley : Nova KBM Branik II 0:2 (02:25, 12:25)  
Mežica : Nova KBM Branik II 2:0 (25:10, 25:12) Mežica = drugi na turnirju
       
turnir "10" sobota 13.12.2014 ŠD Zreče ob 10:00
Čebelice Zreče : Čebelice Sl.Konjice 2:0 (25:12, 25:04)  
Galeja-Branik : Formis mala II 1:2 (19:25, 25:21, 20:25)  
Čebelice Zreče : Formis mala II 2:0 (25:09, 25:16) Čebelice Zreče = prvi na turnirju
Čebelice Sl.Konjice : Galeja-Branik 0:2 (12:25, 09:25)  
Formis mala II : Galeja-Branik 2:1 (25:16, 12:25, 25:16) Formis mala II = drugi na turnirju
       
turnir "11" sobota 13.12.2014 OŠ Polule ob 10:00
Polule : Kajuh Šoštanj 0:2 (02:25, 01:25)  
KLS Ljubno : ŽOK Mislinja 0:2 (06:25, 24:26)  
Kajuh Šoštanj : ŽOK Mislinja 2:0 (25:14, 25:07) Kajuh Šoštanj = prvi na turnirju
Polule : KLS Ljubno 0:2 (21:25, 19:25)  
ŽOK Mislinja : KLS Ljubno 2:1 (25:04, 19:25, 25:07) ŽOK Mislinja = drugi na turnirju
       
turnir "12" sobota 13.12.2014 ŠD Črna ob 10:00
SIP Šempeter : Prevalje II 2:0 (25:07, 25:08)  
Mozirje : Črna 2:1 (25:09, 20:25, 25:17)  
SIP Šempeter : Črna 2:0 (25:04, 25:09) SIP Šempeter = prvi na turnirju
Prevalje II : Mozirje 2:1 (14:25, 25:17, 25:17)  
Črna : Prevalje II 2:0 (25:13, 26:24) Črna = drugi na turnirju
       
turnir "13" sobota 13.12.2014 ŠD Gimnazija Ptuj ob 15:00
ŽOK Ptuj : OK Turbina 0:2 (05:25, 03:25)  
Nova KBM Branik I : Nova KBM Branik III 2:0 (25:17, 25:16)  
OK Turbina : Nova KBM Branik I 0:2 (18:25, 16:25) Nova KBM Branik I = prvi na turnirju
ŽOK Ptuj : Nova KBM Branik III 0:2 (16:25, 09:25)  
OK Turbina : Nova KBM Branik III 2:1 (21:11, 23:25, 25:21) OK Turbina = drugi na turnirju
       
turnir "14" sobota 13.12.2014

OŠ II. Murska Sobota ob 09:00
ŽOK Sobota : Kema Puconci 2:0 (25:18, 25:12)  
ŽOK Ljutomer : Murania Volleyball 0:2 (09:25, 00:25)  
Benedikt : Murania Volleyball 0:2 (07:25, 03:25)  
Kema Puconci : ŽOK Ljutomer 2:0 (25:01, 25:00)  
ŽOK Sobota : Murania Volleyball 2:0 (25:13, 25:10) ŽOK Sobota = prvi na turnirju
Benedikt : Kema Puconci 0:2 (02:25, 00:25)  
Kema Puconci : Murania Volleyball 2:0 (25:09, 25:17) Kema Puconci = drugi na turnirju
       
turnir "15" sobota 13.12.2014 OŠ Braslovče ob 10:00
Braslovče I : Braslovče II 2:0 (25:09, 25:14)  
Prebold : Elektro Turnšek 2:0 (25:10, 25:07)  
Braslovče I : Prebold 2:1 (23:25, 25:13, 25:19) Braslovče I = prvi na turnirju
Braslovče II : Elektro Turnšek 2:0 (25:19, 25:10)  
Prebold : Braslovče II 2:0 (25:10, 25:21) Prebold = drugi na turnirju
       
turnir "16" sobota 13.12.2014 Gimnazija Sl.Gradec ob 10:00
Kostmann Sl.Gradec : Hitri polž Radlje 0:2 (19:25, 15:25)  
Prevalje I : ŽOK Vuzenica 2:0 (25:13, 25:03)  
Hitri polž Radlje : Prevalje I 0:2 (11:25, 08:25) Prevalje I = prvi na turnirju
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Vuzenica 1:2 (23:25, 25:18, 18:25)  
Hitri polž Radlje : ŽOK Vuzenica 2:0 (25:21, 25:15) Hitri polž Radlje = drugi na turnirju