Odbojka
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - 2014/2015 - DEČKI - 1. krog - redni del
 
turnir "1" sobota 10.01.2015 ŠD Kanal ob 10:00
Salonit Anhovo : Salonit Anhovo I 2:0 (25:09, 25:06)  
GO Volley : BenQuick Volley 2:0 b.b.  
Salonit Anhovo : GO Volley 2:0 (25:17, 25:11) Salonit Anhovo = prvi na turnirju
Salonit Anhovo I : BenQuick Volley 2:0 b.b.  
GO Volley : Salonit Anhovo I 2:0 (25:14, 25:20) GO Volley = drugi na turnirju
       
turnir "2" sobota 10.01.2015 Gimnazija Bežigrad, Ljubljana ob 13:15
BenQuick Volley I : Astec Triglav 2:0 (25:16, 25:03)  
Žirovnica : ACH Zmajčki II 0:2 (19:25, 06:25)  
BenQuick Volley I : ACH Zmajčki II 2:1 (19:25, 25:12, 25:09) BenQuick Volley I = prvi na turnirju
Astec Triglav : Žirovnica 1:2 (10:25, 25:14, 10:25)  
ACH Zmajčki II : Žirovnica 1:2 (20:25, 25:02, 26:28) Žirovnica = drugi na turnirju
       
turnir "3" sobota 10.01.2015 OŠ Žužemberk ob 10:00
KEKOOprema Žužemberk : SEP TEM 2:0 (25:10, 25:04)  
Kostanjevica na Krki : Krka 1:2 (20:25, 25:20, 19:25)  
KEKOOprema Žužemberk : Krka 2:0 (26:24, 25:16) KEKOOprema Žužemberk = prvi na turnirju
SEP TEM : Kostanjevica na Krki 0:2 (18:25, 10:25)  
Krka : Kostanjevica na Krki 0:2 (16:25, 18:25) Kostanjevica na Krki = drugi na turnirju
       
turnir "4" sobota 10.01.2015 OŠ Stranje ob 10:00
ŠD Brezovica : Calcit Volleyball 2:1 (25:08, 14:25, 25:21)  
ACH Zmajčki I : MOK Kočevje 2:0 (25:12, 25:07)  
ŠD Brezovica : ACH Zmajčki I 2:0 (25:12, 25:08) ŠD Brezovica = prvi na turnirju
Calcit Volleyball : MOK Kočevje 2:0 (25:14, 25:02)  
ACH Zmajčki I : Calcit Volleyball 0:2 (12:25, 06:25) Calcit Volleyball = drugi na turnirju
       
turnir "5" sobota 10.01.2015 ŠD Mežica ob 10:00
TAB Mežica : Fužinar Metal Ravne 2:0 (25:12, 25:01) 1. Maribor SGD Strdin 4 2:0 4:0 100:25
Fužinar Metal Ravne : Maribor SGD Strdin 0:2 (08:25, 01:25) 2. TAB Mežica 2 1:1 2:2 66:63
Maribor SGD Strdin : TAB Mežica 2:0 (25:09, 25:07) 3. Fužinar Metal Ravne 0 0:2 0:4 22:100
       
turnir "6" sobota 10.01.2015 ŠD Bistrica, Sl.Bistrica ob 10:00
Hoče : Murexin 2:0 (25:17, 25:19)  
SIP Šempeter : ŠD Braslovče II 2:0 (25:08, 25:21)  
Hoče : SIP Šempeter 1:2 (22:25, 25:17, 23:25) SIP Šempeter = prvi na turnirju
Murexin : ŠD Braslovče II 2:1 (25:14, 19:25, 25:21)  
Hoče : Murexin 2:0 (25:13, 25:13) Hoče = drugi na turnirju
       
turnir "7" sobota 10.01.2015 OŠ Vuzenica ob 10:00
Hitri polž Vuzenica : OK Mislinja 0:2 (15:25, 09:25)  
ŠD Braslovče I : Šoštanj Topolšica 2:0 (25:05, 25:03)  
OK Mislinja : ŠD Braslovče I 0:2 (12:25, 14:25) ŠD Braslovče I = prvi na turnirju
Hitri polž Vuzenica : Šoštanj Topolšica 2:0 (25:20, 25:22)  
OK Mislinja : Hitri polž Vuzenica 2:0 (25:21, 25:07) OK Mislinja = drugi na turnirju
       
turnir "8" sobota 10.01.2015 OŠ B.Ilicha, Maribor ob 11:30
Maribor DEM : Galeja 2:0 (25:12, 25:14)  
Panvita Pomgrad : Turbina 2:0 (25:11, 25:00)  
Maribor DEM : Panvita Pomgrad 0:2 (14:25, 19:25) Panvita Pomgrad = prvi na turnirju
Galeja : Turbina 2:0 (25:17, 25:00)  
Maribor DEM : Galeja 2:0 (25:15, 25:10) Maribor DEM = drugi na turnirju