Odbojka
 
 
 
 
 
2014-2015 - MLADINKE - predkrog
 
skupina "A"

nedelja 21.09.2014

OŠ Braslovče ob 10:00
Braslovče : Swatycomet Zreče 2:0 (25:07, 25:09) 1. Braslovče        
Swatycomet Zreče : Benedikt 2:0 (25:18, 25:18) 2. Swatycomet Zreče        
Benedikt : Braslovče 0:2 (15:25, 08:25) 3. Benedikt        
     

 

skupina "B" nedelja 21.09.2014

dve igrišči

ŠD OŠ Šempeter ob 10:00
Aliansa : Pohorje Volley 2:0 (25:20, 25:18)  
ŽOK Mislinja : ŽOK GM mobil Ptuj 2:0 (25:12, 25:14)  
Aliansa : ŽOK Mislinja 1:2 (25:21, 10:25, 12:15) ŽOK Mislinja na območno kot 1.
Pohorje Volley : ŽOK GM mobil Ptuj 2:0 (25:15, 25:14)  
Aliansa : Pohorje Volley 2:0 (25:13, 25:19) Aliansa na območno kot 2.
       
skupina "C"

nedelja 21.09.2014

OŠ Vuzenica ob 10:00
ŽOK Vuzenica : Formis 2:0 (25:21, 25:22) 1. ŽOK Vuzenica        
Formis : ŽOK Sobota 2:1 (25:16, 24:26, 15:10) 2. ŽOK Sobota        
ŽOK Sobota : ŽOK Vuzenica 2:1 (25:23, 19:25, 15:10) 3. Formis        
     

 

skupina "D" nedelja 21.09.2014

dve igrišči

Gimnazija Sl.Gradec ob 10:00
Prevalje : Celje 2:0 (25:10, 25:13)  
Kostmann Sl.Gradec : Prebold 2:0 (25:10, 25:10)  
Prevalje : Kostmann Sl.Gradec 2:0  (25:17, 25:20) Prevalje na območno kot 1.
Celje : Prebold 2:0 (25:20, 25:15)  
Kostmann Sl.Gradec : Celje 2:0 (25:20, 25:20) Kostmann Sl.Gradec na območno kot 2.
       
skupina "E" nedelja 21.09.2014

dve igrišči

ŠD Mežica ob 10:00
Turbina : Mežica 0:2 (21:25, 16:25)  
Kajuh Šoštanj : Črna 2:0 (25:18, 25:17)  
Mežica : Kajuh Šoštanj 0:2 (09:25, 16:25) Kajuh Šoštanj na območno kot 1.
Turbina : Črna 2:0 (25:23, 25:22)  
Mežica : Turbina 2:0 (25:15, 25:20) Mežica na območno kot 2.
       
skupina "F"

ponedeljek 22.09.2014

Zelena dvorana Puconci ob 16:00
Kema Puconci : ŽOK Ljutomer 0:2 (11:25, 21:25) 1. Nova KBM Branik        
ŽOK Ljutomer : Nova KBM Branik 0:2 (05:25, 11:25) 2. ŽOK Ljutomer        
Nova KBM Branik : Kema Puconci 2:0 (25:09, 25:22) 3. Kema Puconci        
     

 

skupina "G" nedelja 21.09.2014

dve igrišči

ŠD Lucija, Portorož ob 10:00
Piran : Ankaran Hrvatini 0:2 (21:25, 19:25)  
Galeb grup Robotina : Luka Koper 0:2 (25:27, 11:25)  
Ankaran Hrvatin : Luka Koper 0:2 (25:27, 23:25) Luka Koper na območno kot 1.
Piran : Galeb grup Robotina 0:2 (08:25, 11:25)  
Ankaran Hrvatin : Galeb grup Robotina 0:2 (18:25, 10:25) Galeb grup Robotina na območno kot 2.
       
skupina "H"

nedelja 21.09.2014

ŠD Kanal ob 10:00
Neptun : GO Volley 0:2 (16:25, 12:25) 1. GO Volley        
GO Volley : BenQuick Logatec 2:0 (25:11, 25:14) 2. Neptun        
BenQuick Logatec : Neptun 0:2 (15:25, 17:25) 3. BenQuick Logatec        
     

 

skupina "I" nedelja 21.09.2014

dve igrišči

ŠD Brinje, Grosuplje ob 10:00
Vital Ljubljana : ŽOK Šentvid II 2:0 (25:15, 25:08)  
ATK Grosuplje : ŽOK Šentvid I 2:0 (25:16, 25:20)  
Vital Ljubljana : ATK Grosuplje 2:1 (25:18, 23:25, 15:11) Vital Ljubljana na območno kot 1.
ŽOK Šentvid II : ŽOK Šentvid I 2:0 (25:09, 25:14)  
ATK Grosuplje : ŽOK Šentvid I 0:2 (24:26, 13:25) ŽOK Šentvid I na območno kot 2.
       
skupina "J" nedelja 21.09.2014   OŠ T.Čufar, Jesenice ob 10:00
Mladi Jesenice : Žirovnica 2:0 (25:20, 25:19)  
Kostak Elmont : Novo mesto 1:2 (25:21, 18:25, 13:15)  
Mladi Jesenice : Novo mesto 2:0 (25:08, 25:16) Mladi Jesenice na območno kot 1.
Žirovnica : Kostak Elmont 2:1 (25:16, 22:25, 15:03)  
Novo mesto : Žirovnica 0:2 (11:25, 13:25) Žirovnica na območno kot 2.
       
skupina "K"

torek 23.09.2014

ŠD T.Brejca, Kamnik ob 17:30
ŽOK Škofja Loka : Calcit Volleyball 0:2 (13:25, 14:25) 1. Calcit Volleyball        
Calcit Volleyball : Olimp Ljubljana 2:0 (25:09, 25:08) 2. ŽOK Škofja Loka        
Olimp Ljubljana : ŽOK Škofja Loka 1:2 (18:25, 25:20, 09:15) 3. Olimp Ljubljana        
     

 

skupina "L" nedelja 21.09.2014

dve igrišči

ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
ŽOK Triglav Kranj : ŽOK Kočevje 2:0 (25:09, 25:13)  
VOLLEYBALLjubljana2 : ŽOK Domžale 2:0 (25:11, 25:15)  
ŽOK Triglav Kranj : VOLLEYBALLjubljana2  0:2 (19:25, 17:25) VOLLEYBALLjubljana2 na območno kot 1.
ŽOK Kočevje : ŽOK Domžale 2:0 (25:19, 25:11)  
ŽOK Triglav Kranj : ŽOK Kočevje 2:0 (25:17, 25:20) ŽOK Triglav Kranj na območno kot 2.