Odbojka
 
 
 
 
 
2014-2015 - MLADINKE - območno prvenstvo
 
skupina "M"

nedelja 28.09.2014

ŠD Zreče ob 10:00
Swatycomet Zreče : Aliansa 2:1 (17:25, 25:19, 15:09) 1. Braslovče        
Aliansa : Braslovče 0:2 (13:25, 14:25) 2. Swatycomet Zreče        
Braslovče : Swatycomet Zreče 2:0 (25:11, 25:18) 3. Aliansa        
     

 

skupina "N"

nedelja 28.09.2014

OŠ Vuzenica ob 10:00
ŽOK Vuzenica : ŽOK Mislinja 0:2 (22:25, 16:25) 1. ŽOK Mislinja        
ŽOK Mislinja : ŽOK Sobota 2:1 (25:16, 29:31, 16:14) 2. ŽOK Vuzenica        
ŽOK Sobota : ŽOK Vuzenica 0:2 (16:25, 23:25) 3. ŽOK Sobota        
     

 

skupina "O"

nedelja 28.09.2014

ŠD Prevalje ob 10:00
Prevalje : Mežica 2:0 (25:22, 25:13) 1. Prevalje        
Mežica : Kostmann Sl.Gradec 1:2 (19:25, 25:22, 04:15) 2. Kostmann Sl.Gradec        
Kostmann Sl.Gradec : Prevalje 1:2 (25:21, 12:25, 10:15) 3. Mežica        
     

 

skupina "P"

sobota 27.09.2014

ŠD Lukna, Maribor ob 10:00
Nova KBM Branik : ŽOK Ljutomer 2:0 (25:11, 25:15) 1. Nova KBM Branik        
ŽOK Ljutomer : Kajuh Šoštanj 0:2 (20.25, 17:25) 2. Kajuh Šoštanj        
Kajuh Šoštanj : Nova KBM Branik 0:2 (15:25, 15:25) 3. ŽOK Ljutomer        
     

 

skupina "R"

nedelja 28.09.2014

OŠ Livade, Izola ob 10:00
Galeb grup Robotina : Luka Koper 2:1 (25:27, 25:21, 15:13) 1. Galeb grup Robotina        
Luka Koper : Neptun 2:0 (25:07, 25:12) 2. Luka Koper        
Neptun : Galeb grup Robotina 0:2 (15:25, 15:25) 3. Neptun        
     

 

skupina "S"

nedelja 28.09.2014

OŠ Šmartno pod Šm.goro ob 10:00
ŽOK Šentvid I : Vital Ljubljana 0:2 (21:25, 13:25) 1. Vital Ljubljana        
Vital Ljubljana : GO Volley 2:0 (25:19, 25:21) 2. GO Volley        
GO Volley : ŽOK Šentvid I 2:1 (21:25, 25:21, 15:08) 3. ŽOK Šentvid I        
     

 

skupina "T"

nedelja 28.09.2014

OŠ T.Čufarja, Jesenice ob 10:00
Mladi Jesenice : Žirovnica 2:1 (22:25, 25:17, 15:10) 1. Mladi Jesenice        
Žirovnica : ŽOK Škofja Loka 2:0 (25:13, 25:19) 2. Žirovnica        
ŽOK Škofja Loka : Mladi Jesenice 0:2 (18:25, 31:33) 3. ŽOK Škofja Loka        
     

 

skupina "U"

nedelja 28.09.2014

OŠ Sostro, Ljubljana ob 14:00
VOLLEYBALLjubljana2 : Calcit VolleybalI 1:2 (15:25, 25:22, 11:15) 1. Calcit VolleybalI        
Calcit Volleyball : ŽOK Triglav Kranj 2:0 (25:19, 25:06) 2. ŽOK Triglav Kranj        
ŽOK Triglav Kranj : VOLLEYBALLjubljana2 2:0 (25:22, 25:23) 3. VOLLEYBALLjubljana2