Odbojka
 
 
 
 
 
MLADINCI - 2014/2015 - območno prvenstvo
 
skupina "A" nedelja 28.09.2014

 

ŠD Prvačina ob 10:00
GO Volley : Črnuče ACH II 2:0 (25:07, 25:12)  
BenQuick Logatec : ŠD Brezovica 2:0 (25:03, 25:15)  
GO Volley : BenQuick Logatec 2:1 (22:25, 25:22, 15:10) GO Volley v 1/4 finale kot 1.
Črnuče ACH II : ŠD Brezovica 2:0 (25:21, 25:12)  
BenQuick Logatec : Črnuče ACH II 2:0 (25:12, 25:21) BenQuick Logatec v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "B" nedelja 28.09.2014

 

ŠD Gaj, Kočevje ob 10:00
Calcit Volleyball : MOK Kočevje 2:0 (25:05, 25:07)  
Žirovnica : KEKOOprema Žužemberk 2:1 (25:18, 22:25, 15:05)  
Žirovnica : Calcit Volleyball 0:2 (21;25, 22:25) Calcit Volleyball v 1/4 finale kot 1.
MOK Kočevje : KEKOOprema Žužemberk 0:2 (13:25, 07:25)  
Žirovnica : KEKOOprema Žužemberk 2:0 (25:17, 25:17) Žirovnica v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "C" nedelja 28.09.2014

dve igrišči

Gimnazija F.Prešerna, Kranj ob 10:00
Astec Triglav : Astec Triglav I 2:0 (25:05, 25:15)  
SEP Monter : Krka 2:1 (19:25, 25:18, 15:03)  
Astec Triglav : SEP Monter 2:0 (25:15, 25:22) Astec Triglav v 1/4 finale kot 1.
Astec Triglav I : Krka 0:2 (13:25, 17:25)  
SEP Monter : Krka 2:0 (25:16, 28:26) SEP Monter v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "D" nedelja 28.09.2014

 

ŠD Deskle ob 10:00
Salonit Anhovo : Ljubljana Volley 2:0 (25:06, 25:13)  
Črnuče ACH I : Kostanjevica na Krki 2:0 (29:27, 25:22)  
Salonit Anhovo : Črnuče ACH I 2:0 (25:16, 25:18) Salonit Anhovo v 1/4 finale kot 1.
Ljubljana Volley : Kostanjevica na Krki 0:2 (13:25, 04:25)  
Črnuče ACH I : Kostanjevica na Krki 2:1 (21:25, 25:20, 15:12) Črnuče ACH I v 1/4 finale kot 2.
       
skupina "E"

nedelja 28.09.2014

ŠD Bistrica, Sl.Bistrica ob 10:00
Murexin : GOKOP Fram 0:2 (11:25, 13:25) 1. GOKOP Fram        
GOKOP Fram : Panvita Pomgrad 2:0 (25:13, 25:15) 2. Murexin        
Panvita Pomgrad : Murexin 0:2 (21:25, 23:25) 3. Panvita Pomgrad        
     

 

skupina "F"

nedelja 28.09.2014

OŠ Braslovče ob 10:00
Braslovče : TAB Mežica 2:0 (25:11, 25:17) 1. Braslovče        
TAB Mežica : Maribor 0:2 (11:25, 10:25) 2. Maribor        
Maribor : Braslovče 1:2 (19:25, 25:17, 11:15) 3. TAB Mežica        
     

 

skupina G"

nedelja 28.09.2014

OŠ P.Voranc, Ravne ob 10:00
Fužinar Metal Ravne : Šoštanj Topolšica 2:0 (25:17, 25:19) 1. Hoče        
Šoštanj Topolšica : Hoče 0:2 (13:25, 14:25) 2. Fužinar Metal Ravne        
Hoče : Fužinar Metal Ravne 2:0 (25:16, 25:14) 3. Šoštanj Topolšica        
     

 

skupina H"

nedelja 28.09.2014

OŠ Mislinja ob 10:00
Mislinja : SIP Šempeter 0:2 (18:25, 18:25) 1. SIP Šempeter        
SIP Šempeter : Črna 2:0 (25:07, 25:05) 2. Mislinja        
Črna : Mislinja 0:2 (11:25, 11:25) 3. Črna