Odbojka
 
 
 
 
 
KADETINJE - ´B´ liga - SKUPINA ´E´
 
1. krog - nedelja, 18.01.2015 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00
Kostmann Sl.Gradec : Celje 2:0 (25:18, 25:16)
ŽOK Vuzenica : KLS Ljubno 2:1 (21:25, 25:21, 15:13)
KLS Ljubno : Kostmann Sl.Gradec 1:2 (25:22, 20:25, 14:16)
Celje : ŽOK Vuzenica 0:2 (15:25, 19:25)
2. krog - nedelja, 01.02.2015 - OŠ Vuzenica - 10:00
ŽOK Vuzenica : Kostmann Sl.Gradec 2:1 (22:25, 25:21, 15:07)
Kostmann Sl.Gradec : Prebold 2:0 (25:16, 25:19)
Prebold : ŽOK Vuzenica 0:2 (12:25, 17:25)
2. krog - nedelja, 01.02.2015 - OŠ Ljubno ob Savinji - 10:00
KLS Ljubno : Celje 2:0 (25:11, 25:18)
Celje : Swatycomet Zreče 0:2 (14:25, 10:25)
Swatycomet Zreče : KLS Ljubno 2:0 (27:25, 25:17)
3. krog - nedelja, 01.03.2015 - OŠ Prebold - 10:00 - dve igrišči
Prebold : ŽOK Vuzenica 0:2 (12:25, 12:25)
Celje : Swatycomet Zreče 1:2 (21:25, 25:20, 12:15)
Swatycomet Zreče : Prebold 2:0 (25:11, 25:19)
ŽOK Vuzenica : Celje 2:1 (16:25, 25:17, 15:10)
4. krog - nedelja, 15.03.2015 - OŠ Ljubno ob Savinji - 10:00
KLS Ljubno : Celje 2:0 (25:18, 25:23)
Celje : Prebold 2:0 (25:16, 25:19)
Prebold : KLS Ljubno 1:2 (12:25, 25:21, 05:15)
4. krog - nedelja, 15.03.2015 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Vuzenica 2:1 (25:19, 21:25, 15:08)
ŽOK Vuzenica : Swatycomet Zreče 2:0 (25:20, 25:22)
Swatycomet Zreče : Kostmann Sl.Gradec 2:0 (25:17, 25:08)
5. krog - nedelja, 22.03.2015 - OŠ F.Kranjca Celje - 10:00
Celje : Prebold 2:0 (25:19, 25:17)
Prebold : Kostmann Sl.Gradec 0:2 (28:30, 07:25)
Kostmann Sl.Gradec : Celje 2:1 (12:25, 27:25, 16:14)
5. krog - nedelja, 22.03.2015 - ŠD Zreče - 10:00
Swatycomet Zreče : KLS Ljubno 2:0 (25:11, 25:12)
KLS Ljubno : ŽOK Vuzenica 0:2 (18:25, 22:25)
ŽOK Vuzenica : Swatycomet Zreče 1:2 (25:19, 19:25, 12:15)
6. krog - nedelja, 19.04.2015 - ŠD Zreče - 10:00 - dve igrišči
Swatycomet Zreče : Kostmann Sl.Gradec 2:1 (25:18, 22:25, 15:10)
KLS Ljubno : Prebold 2:0 (25:08, 25:17)
Prebold : Swatycomet Zreče 0:2 (19:25, 19:25)
Kostmann Sl.Gradec : KLS Ljubno 0:2 (21:25, 22:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Swatycomet Zreče 18 9 1 18 5 3,600 525 399 1,316
2 ŽOK Vuzenica 16 8 2 18 7 2,571 537 453 1,185
3 Kostmann Sl.Gradec 12 6 4 14 11 1,273 508 503 1,010
4 KLS Ljubno 10 5 5 12 11 1,091 484 456 1,061
5 Celje 4 2 8 7 16 0,438 436 492 0,886
6 Prebold 0 0 10 1 20 0,050 329 516 0,638