Odbojka
 
 
 
 
 
KADETINJE - ´A´ liga - ZAHOD 1
 
1. krog - nedelja, 18.01.2015 - OŠ Kolezija, Ljubljana - 10:00
Vital Ljubljana II : Ankaran Hrvatini 1:2 (25:21, 15:25, 07:15)
Ankaran Hrvatini : Vital Ljubljana I 2:1 (21:25, 25:16, 15:11)
Vital Ljubljana I : GO Volley 2:1 (19:25, 25:18, 15:13)
GO Volley : Vital Ljubljana II 2:0 (25:14, 25:11)
2. krog - nedelja, 01.02.2015 - OŠ Kolezija, Ljubljana - 10:00
Vital Ljubljana I : Luka Koper 2:0 (25:09, 25:21)
Luka Koper : ATK Grosuplje I 1:2 (21:25, 25:19, 11:15)
ATK Grosuplje I : Ankaran Hrvatini 0:2 (20:25, 20:25)
Ankaran Hrvatini : Vital Ljubljana I 1:2 (25:21, 20:25, 14:16)
3. krog - nedelja, 15.02.2015 - OŠ Kolezija, Ljubljana - 10:00
Vital Ljubljana II : Vital Ljubljana I 0:2 (06:25, 07:25)
Vital Ljubljana I : Luka Koper 2:0 (25:13, 25:13)
Luka Koper : Vital Ljubljana II 2:0 (25:15, 28:26)
3. krog - nedelja, 15.02.2015 - OŠ L.Adamiča, Grosuplje - 10:00
ATK Grosuplje I : GO Volley 0:2 (16:25, 12:25)
GO Volley : Ankaran Hrvatini 2:0 (25:20, 25:21)
Ankaran Hrvatini : ATK Grosuplje I 1:2 (25:18, 20:25, 11:15)
4. krog - nedelja, 15.03.2015 - OŠ Hrvatini - 10:00
Ankaran Hrvatini : Luka Koper 0:2 (23:25, 14:25)
Luka Koper : GO Volley 2:0 (25:19, 29:27)
GO Volley : Ankaran Hrvatini 0:2 (22:25, 22:25)
4. krog - nedelja, 15.03.2015 - ŠD Brinje, Grosuplje - 10:00
ATK Grosuplje I : Vital Ljubljana II 0:2 (23:25, 24:26)
Vital Ljubljana II : Vital Ljubljana I 0:2 (12:25, 11:25)
Vital Ljubljana I : ATK Grosuplje I 2:0 (25:14, 25:20)
5. krog - nedelja, 22.03.2015 - OŠ Hrvatini - 10:00
Ankaran Hrvatini : Luka Koper 2:0 (25:19, 25:18)
Luka Koper : Vital Ljubljana II 2:0 (25:19, 25:19)
Vital Ljubljana II : Ankaran Hrvatini 0:2 (20:25, 15:25)
5. krog - nedelja, 22.03.2015 - ŠD Prvačina - 10:00
GO Volley : Vital Ljubljana I 2:1 (25:19, 24:26, 15:09)
Vital Ljubljana I : ATK Grosuplje I 2:1 (25:10, 20:25, 15:10)
ATK Grosuplje I : GO Volley 0:2 (17:25, 12:25)
6. krog - nedelja, 19.04.2015 - OŠ Koper - 10:00 - dve igrišči
Luka Koper : ATK Grosuplje I 2:0 (25:12, 25:14)
Vital Ljubljana II : GO Volley 0:2 (20:25, 11:25)
GO Volley : Luka Koper 2:0 (25:20, 25:13)
ATK Grosuplje I : Vital Ljubljana II 2:1 (26:24, 23:25, 15:12)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Vital Ljubljana I 16 8 2 18 7 2,571 537 411 1,307
2 GO Volley 14 7 3 15 7 2,143 510 404 1,262
3 Ankaran Hrvatini 12 6 4 14 10 1,400 515 475 1,084
4 Luka Koper 10 5 5 11 10 1,100 440 447 0,984
5 ATK Grosuplje I 6 3 7 7 17 0,412 430 535 0,804
6 Vital Ljubljana II 2 1 9 4 18 0,222 365 525 0,695