Odbojka
 
 
 
 
 
STAREJŠE DEKLICE - turnirji za mesta
 
za 5. mesto nedelja 17.05.2015

Gimnazija Sl.Gradec ob 10:00
Kostmann Sl.Gradec : Prevalje 2:1 (25:20, 25:27, 15:10)  
Calcit Volleyball 1 : Luka Koper 2:0 (25:20, 25:14)   5. Calcit Volleyball 1
Kostmann Sl.Gradec : Calcit Volleyball 1 1:2 (25:14, 27:29, 10:15)   6. Kostmann Sl.Gradec
Prevalje : Luka Koper 2:0 (25:18, 25:21)   7. Prevalje
Kostmann Sl.Gradec : Prevalje 2:0 (25:21, 25:22)   8. Luka Koper
       
za 9. mesto nedelja 10.05.2015

OŠ J.Janežiča, Šk.Loka ob 09:00
ŽOK Škofja Loka : Kajuh Šoštanj 2:1 (25:23, 24:26, 16:14)  
ŽOK M.Sobota : ATK Grosuplje I 0:2 (12:25, 23:25)   9. ATK Grosuplje I
ŽOK Škofja Loka : ATK Grosuplje I 1:2 (21:25, 25:15, 11:15) 10. Kajuh Šoštanj
Kajuh Šoštanj : ŽOK M.Sobota 2:0 (27:25, 25:20) 11. ŽOK Škofja Loka
ŽOK Škofja Loka : Kajuh Šoštanj 0:2 (16:25, 22:25) 12. ŽOK M.Sobota
       
za 13. mesto nedelja 10.05.2015 OŠ Braslovče ob 10:00
ŽOK Ljutomer : Braslovče 0:2 (08:25, 19:25)  
Ankaran Hrvatini : ŽOK Šentvid Žlindra 0:2 (23:25, 22:25) 13. ŽOK Šentvid Žlindra
Braslovče : ŽOK Šentvid Žlindra 1:2 (25:27, 25:12, 12:15) 14. Ankaran Hrvatini
ŽOK Ljutomer : Ankaran Hrvatini 0:2 (10:25, 14:25) 15. Braslovče
Braslovče : Ankaran Hrvatini 0:2 (17:25, 12:25) 16. ŽOK Ljutomer
       
za 17. mesto nedelja 10.05.2015 ŠD Zlato polje, Kranj ob 10:00
Triglav Kranj I : POK Krško 1:2 (24:26, 25:17, 12:15)  
Nova KBM Branik : Nekropolis 2:0 (25:19, 25:13) 17. Nova KBM Branik
POK Krško : Nova KBM Branik 0:2 (25:27, 20:25) 18. Triglav Kranj I
Triglav Kranj I : Nekropolis 2:0 (25:18, 25:21) 19. POK Krško
POK Krško : Triglav Kranj I 0:2 (09:25, 14:25) 20. Nekropolis
       
za 21. mesto nedelja 10.05.2015

OŠ D.Kobala, Maribor ob 09:00
Galeja -Branik : ŽOK Mislinja 2:0 (26:24, 26:24)  
ŽOK Domžale : OD Krim 0:2 b.b. 21. OD Krim
Galeja -Branik : OD Krim 0:2 (15:25, 17:25) 22. Galeja -Branik
ŽOK Mislinja : ŽOK Domžale 2:0 b.b. 23. ŽOK Mislinja
Galeja -Branik : ŽOK Mislinja 2:0 (25:16, 25:23) 24. ŽOK Domžale