Odbojka
 
 
 
 
 
Starejše deklice - ´A´ LIGA - zahod 1
 
1. krog - nedelja, 11.01.2015 - OŠ Hrvatini - 10:00
Ankaran Hrvatini : Vital Ljubljana I 1:2 (25:17, 24:26, 13:15)
Vital Ljubljana I : Luka Koper 1:2 (25:27, 25:19, 06:15)
Luka Koper : Triglav Kranj I 2:0 (25:18, 25:17)
Triglav Kranj I : Ankaran Hrvatini 2:1 (26:24, 20:25, 15:09)
2. krog - nedelja, 25.01.2015 - OŠ J.Janežiča, Šk.Loka - 10:00
ŽOK Škofja Loka : Vital Ljubljana I 0:2 (18:25, 13:25)
Vital Ljubljana I : Luka Koper 2:0 (25:11, 25:07)
Luka Koper : ŽOK Domžale 2:0 (25:18, 25:12)
ŽOK Domžale : ŽOK Škofja Loka 1:2 (19:25, 25:23, 09:15)
3. krog - nedelja, 08.02.2015 - OŠ Kolezija, Ljubljana - 10:00
Vital Ljubljana I : Triglav Kranj I 0:2 (24:26, 25:27)
Triglav Kranj I : ŽOK Škofja Loka 2:1 (18:25, 25:20, 15:13)
ŽOK Škofja Loka : Vital Ljubljana I 2:1 (26:24, 20:25, 15:13)
3. krog - nedelja, 08.02.2015 - OŠ Hrvatini - 10:00
Ankaran Hrvatini : Luka Koper 1:2 (25:18, 17:25, 12:15)
Luka Koper : ŽOK Domžale 2:0 (25:21, 25:16)
ŽOK Domžale : Ankaran Hrvatini 1:2 (16:25, 25:22, 07:15)
4. krog - nedelja, 08.03.2015 - OŠ Koper - 10:00
Luka Koper : Ankaran Hrvatini 1:2 (25:11, 19:25, 09:15)
Ankaran Hrvatini : ŽOK Škofja Loka 1:2 (22:25, 25:10, 14:16)
ŽOK Škofja Loka : Luka Koper 2:0 (25:14, 25:19)
4. krog - nedelja, 08.03.2015 - OŠ Kolezija, Ljubljana - 10:00
Vital Ljubljana I : ŽOK Domžale 2:0 (25:19, 25:13)
ŽOK Domžale : Triglav Kranj I 0:2 (08:25, 23:25)
Triglav Kranj I : Vital Ljubljana I 0:2 (21:25, 21:25)
5. krog - nedelja, 29.03.2015 - ŠD Zlato polje, Kranj - 10:00
Triglav Kranj I : Ankaran Hrvatini 1:2 (25:11, 18:25, 11:15)
ŽOK Škofja Loka : ŽOK Domžale 2:0 (25:12, 25:18)
ŽOK Domžale : Triglav Kranj I 1:2 (25:17, 16:25, 11:15)
Ankaran Hrvatini : ŽOK Škofja Loka 2:1 (25:17, 12:25, 15:08)
6. krog - nedelja, 12.04.2015 - ŠD Zlato polje, Kranj - 10:00
Triglav Kranj I : ŽOK Škofja Loka 0:2 (23:25, 33:35)
ŽOK Škofja Loka : Luka Koper 1:2 (25:16, 14:25, 10:15)
Luka Koper : Triglav Kranj I 2:0 (25:21, 25:22)
6. krog - nedelja, 12.04.2015 - OŠ Ihan pri Domžalah - 10:00
ŽOK Domžale : Vital Ljubljana I 0:2 (18:25, 22:25)
Vital Ljubljana I : Ankaran Hrvatini 0:2 (21:25, 21:25)
Ankaran Hrvatini : ŽOK Domžale 2:0 (25:22, 25:12)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Luka Koper 14 7 3 15 9 1,667 479 455 1,053
2 Vital Ljubljana I 12 6 4 14 9 1,556 517 450 1,149
3 ŽOK Škofja Loka 12 6 4 15 11 1,364 523 511 1,023
4 Ankaran Hrvatini 12 6 4 16 12 1,333 551 509 1,083
5 Triglav Kranj I 10 5 5 11 13 0,846 509 509 1,000
6 ŽOK Domžale 0 0 10 3 20 0,150 387 532 0,727