Odbojka
 
 
 
 
 
Starejše deklice - ´A´ LIGA - vzhod 2
 
1. krog - nedelja, 11.01.2015 - OŠ Braslovče - 10:00
Braslovče : ŽOK Mislinja 2:1 (25:18, 20:25, 15:07)
Kajuh Šoštanj I : Kostmann Sl.Gradec 1:2 (25:19, 11:25, 10:15)
Kostmann Sl.Gradec : Braslovče 2:0 (25:21, 25:17)
ŽOK Mislinja : Kajuh Šoštanj I 2:1 (25:21, 18:25, 15:09)
2. krog - nedelja, 25.01.2015 - ŠD Prevalje - 10:00
Prevalje : Kostmann Sl.Gradec 1:2 (25:22, 20:25, 09:15)
Kajuh Šoštanj I : Nekropolis 2:0 (25:23, 26:24)
Nekropolis : Prevalje 0:2 (16:25, 15:25)
Kostmann Sl.Gradec : Kajuh Šoštanj I 2:1 (14:25, 25:15, 15:05)
3. krog - nedelja, 08.02.2015 - OŠ Mislinja - 10:00
ŽOK Mislinja : Braslovče 0:2 (20:25, 16:25)
Braslovče : Prevalje 0:2 (22:25, 14:25)
Prevalje : Nekropolis 2:1 (22:25, 25:15, 15:09)
Nekropolis : ŽOK Mislinja 2:0 (25:18, 25:23)
4. krog - nedelja, 08.03.2015 - Gimnazija Sl.Gradec - 10:00
Kostmann Sl.Gradec : ŽOK Mislinja 2:0 (25:18, 25:21)
ŽOK Mislinja : Prevalje 1:2 (13:25, 25:23, 13:15)
Prevalje : Kostmann Sl.Gradec 0:2 (23:25, 10:25)
4. krog - nedelja, 08.03.2015 - ŠD OŠ Šempeter - 10:00
Nekropolis : Kajuh Šoštanj I 1:2 (23:25, 25:15, 12:15)
Kajuh Šoštanj I : Braslovče 2:0 (25:22, 25:21)
Braslovče : Nekropolis 2:1 (21:25, 25:17, 15:05)
5. krog - nedelja, 29.03.2015 - ŠD Prevalje - 10:00
Prevalje : Braslovče 2:0 (25:12, 25:13)
Braslovče : Kajuh Šoštanj I 2:0 (25:08, 25:21)
Kajuh Šoštanj I : Prevalje 0:2 (19:25, 15:25)
5. krog - nedelja, 29.03.2015 - OŠ Mislinja - 10:00
ŽOK Mislinja : Kostmann Sl.Gradec 1:2 (25:16, 23:25, 06:15)
Kostmann Sl.Gradec : Nekropolis 2:1 (25:12, 24:26, 15:11)
Nekropolis : ŽOK Mislinja 2:1 (26:24, 21:25, 15:10)
6. krog - nedelja, 12.04.2015 - OŠ Topolšica - 10:00
Kajuh Šoštanj I : ŽOK Mislinja 2:0 (25:18, 25:16)
ŽOK Mislinja : Prevalje 0:2 (09:25, 06:25)
Prevalje : Kajuh Šoštanj I 1:2 (22:25, 25:13, 12:15)
6. krog - nedelja, 12.04.2015 - OŠ Braslovče - 10:00
Braslovče : Nekropolis 1:2 (22:25, 25:23, 11:15)
Nekropolis : Kostmann Sl.Gradec 1:2 (25:18, 19:25, 08:15)
Kostmann Sl.Gradec : Braslovče 2:0 (27:25, 25:22)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Kostmann Sl.Gradec 20 10 0 20 6 3,333 555 457 1,214
2 Prevalje 14 7 3 16 8 2,000 521 406 1,283
3 Kajuh Šoštanj I 10 5 5 13 12 1,083 468 514 0,911
4 Braslovče 8 4 6 9 14 0,643 468 477 0,981
5 Nekropolis 6 3 7 11 16 0,688 510 559 0,912
6 ŽOK Mislinja 2 1 9 6 19 0,316 437 546 0,800