Odbojka
 
 
 
 
 
Starejše deklice - ´A´ LIGA - vzhod 1
 
1. krog - nedelja, 11.01.2015 - OŠ II., Murska Sobota - 10:00
ŽOK M.Sobota : Formis I 0:2 (13:25, 21:25)
Formis I : Galeja-Branik 2:0 (25:05, 25:18)
Galeja-Branik : Nova KBM Branik 0:2 (10:25, 17:25)
Nova KBM Branik : ŽOK M.Sobota 1:2 (18:25, 25:15, 10:15)
2. krog - nedelja, 25.01.2015 - Tel.pod V tribuno, LV, MB - 10:00
Nova KBM Branik : ŽOK Ljutomer 1:2 (25:20, 11:25, 09:15)
ŽOK Ljutomer : Swatycomet Zreče 2:0 (b.b.)
Swatycomet Zreče : ŽOK M.Sobota 0:2 (b.b.)
ŽOK M.Sobota : Nova KBM Branik 2:0 (25:17, 25:20)
3. krog - nedelja, 08.02.2015 - OŠ D.Kobala, Maribor - 10:00
Galeja-Branik : ŽOK Ljutomer 0:2 (19:25, 24:26)
ŽOK Ljutomer : ŽOK M.Sobota 0:2 (16:25, 24:26)
ŽOK M.Sobota : Galeja-Branik 2:0 (25:10, 25:07)
3. krog - nedelja, 08.02.2015 - ŠD Zreče - 10:00
Swatycomet Zreče : Formis I 2:0 (25:23, 25:23)
Formis I : Nova KBM Branik 2:0 (25:11, 25:23)
Nova KBM Branik : Swatycomet Zreče 0:2 (18:25, 17:25)
4. krog - sobota, 14.03.2015 - VŠD Hoče - 10:00
Nova KBM Branik : Formis I 0:2 (08:25, 15:25)
Formis I : ŽOK Ljutomer 2:0 (25:13, 25:12)
ŽOK Ljutomer : Nova KBM Branik 1:2 (22:25, 25:14, 11:15)
4. krog - nedelja, 08.03.2015 - OŠ I., Murska Sobota - 10:00
ŽOK M.Sobota : Galeja-Branik 2:0 (25:08, 25:19)
Galeja-Branik : Swatycomet Zreče 0:2 (18:25, 19:25)
Swatycomet Zreče : ŽOK M.Sobota 2:0 (25:17, 25:23)
5. krog - nedelja, 29.03.2015 - VŠD Hoče - 10:00
Formis I : ŽOK M.Sobota 2:0 (25:14, 25:20)
ŽOK M.Sobota : ŽOK Ljutomer 2:1 (23:25, 25:21, 15:06)
ŽOK Ljutomer : Formis I 0:2 (09:25, 21:25)
5. krog - nedelja, 29.03.2015 - ŠD Zreče - 10:00
Swatycomet Zreče : Nova KBM Branik 2:0 (25:11, 25:21)
Nova KBM Branik : Galeja-Branik 2:0 (25:09, 25:13)
Galeja-Branik : Swatycomet Zreče 0:2 (07:25, 10:25)
6. krog - nedelja, 12.04.2015 - ŠD ŠIC Ljutomer - 10:00 - dve igrišči
ŽOK Ljutomer : Galeja-Branik 2:0 (25:14, 25:12)
Formis I : Swatycomet Zreče 2:1 (25:09, 25:27, 15:12)
Swatycomet Zreče : ŽOK Ljutomer 2:0 (25:18, 25:15)
Galeja-Branik : Formis I 0:2 (11:25, 21:25)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Formis I 18 9 1 18 3 6,000 511 333 1,535
2 Swatycomet Zreče 14 7 3 15 6 2,500 398 405 0,983
3 ŽOK M.Sobota 14 7 3 14 8 1,750 477 376 1,269
4 ŽOK Ljutomer 8 4 6 10 13 0,769 449 432 1,039
5 Nova KBM Branik 6 3 7 8 15 0,533 413 472 0,875
6 Galeja-Branik 0 0 10 0 20 0,000 271 501 0,541