Odbojka
nov uporabnik
zapomni si
 
 
 
 
 
3. DOL ženske - zahod - REZULTATI
 
1. krog - sobota 15.10.2011
Tabor Modri val : HIT Nova Gorica II 2:3 (21:25, 25:19, 25:22, 11:25, 13:15)
Luka Koper mlade : Galeb grup Robotina 3:0 (25:8, 25:12, 25:23)
Aquawatt Žirovnica : Mladi Jesenice 3:1 (25:14, 25:19, 19:25, 25:21)
Neptun Kanal : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:0 (25:11, 25:12, 25:18)
2. krog - sobota 22.10.2011
Vital mlade : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:0 (25:10, 25:10, 25:4)
Mladi Jesenice : Neptun Kanal 3:0 (25:20, 25:20, 25:23)
Galeb grup Robotina : Aquawatt Žirovnica 3:1 (25:19, 25:8, 24:26, 25:15)
HIT Nova Gorica II : Luka Koper mlade 3:0 (25:14, 26:24, 26:24)
3. krog - sobota 29.10.2011
Tabor Modri val : Vital mlade 3:0 (25:21, 26:24, 25:15)
Aquawatt Žirovnica : HIT Nova Gorica II 1:3 (18:25, 26:24, 19:25, 23:25)
Neptun Kanal : Galeb grup Robotina 3:0 (25:12, 25:13, 25:19)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Mladi Jesenice 0:3 (12:25, 23:25, 24:26)
4. krog - sobota 12.11.2011
Vital mlade : Mladi Jesenice 3:2 (20:25, 25:19, 19:25, 25:17, 15:7)
Galeb grup Robotina : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:1 (31:29, 22:25, 25:16, 25:16)
HIT Nova Gorica II : Neptun Kanal 0:3 (21:25, 15:25, 22:25)
Tabor Modri val : Luka Koper mlade 0:3 (20:25, 22:25, 22:25)
5. krog - sobota 19.11.2011
Luka Koper mlade : Vital mlade 3:0 (25:16, 25:18, 25:23)
Aquawatt Žirovnica : Tabor Modri val 0:3 (17:25, 23:25, 19:25)
ŽOK Partizan Šk.Loka : HIT Nova Gorica II 1:3 (25:8, 24:26, 25:12, 25:23)
Mladi Jesenice : Galeb grup Robotina 3:2 (22:25, 17:25, 25:20, 25:23, 15:13)
6. krog - sobota 26.11.2011
Vital mlade : Galeb grup Robotina 1:3 (25:17, 16:25, 22:25, 12:25)
HIT Nova Gorica II : Mladi Jesenice 3:1 (25:19, 21:25, 25:21, 25:15)
Tabor Modri val : Neptun Kanal 3:2 (25:21, 17:25, 16:25, 25:19, 15:12)
Luka Koper mlade : Aquawatt Žirovnica 3:1 (25:17, 24:26, 25:20, 25:13)
7. krog - sobota 03.12.2011
Aquawatt Žirovnica : Vital mlade 3:2 (25:21, 25:19, 22:25, 22:25, 15:10)
Neptun Kanal : Luka Koper mlade 1:3 (25:19, 13:25, 21:25, 17:25)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Tabor Modri val 1:3 (20:25, 15:25, 25:23, 13:25)
Galeb grup Robotina : HIT Nova Gorica II 1:3 (25:19, 21:25, 17:25, 8:25)
8. krog - sobota 10.12.2011
Vital mlade : HIT Nova Gorica II 2:3 (25:21, 23:25, 22:25, 27:25, 7:15)
Tabor Modri val : Mladi Jesenice 1:3 (26:28, 25:16, 18:25, 19:25)
Luka Koper mlade : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:0 (25:18, 25:23, 25:15)
Aquawatt Žirovnica : Neptun Kanal 0:3 (22:25, 15:25, 19:25)
9. krog - sobota 17.12.2011
Neptun Kanal : Vital mlade 3:0 (25:20, 25:16, 25:20)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Aquawatt Žirovnica 3:1 (25:15, 25:20, 13:25, 25:21)
Mladi Jesenice : Luka Koper mlade 3:0 (25:20, 25:14, 25:22)
Galeb grup Robotina : Tabor Modri val 1:3 (22:25, 23:25, 25:23, 18:25)
10. krog - sobota 28.01.2012
HIT Nova Gorica II : Tabor Modri val 3:2 (25:12, 19:25, 24:26, 25:20, 15:11)
Galeb grup Robotina : Luka Koper mlade 1:3 (25:27, 25:22, 22:25, 17:25)
Mladi Jesenice : Aquawatt Žirovnica 3:1 (22:25, 25:17, 30:28, 25:11)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Neptun Kanal 0:3 (19:25, 18:25, 18:25)
11. krog - sobota 04.02.2012
ŽOK Partizan Šk.Loka : Vital mlade 1:3 (22:25, 18:25, 25:16, 22:25)
Neptun Kanal : Mladi Jesenice 3:2 (15:25, 27:25, 25:23, 24:26, 15:11)
Aquawatt Žirovnica : Galeb grup Robotina 3:0 (25:20, 25:19, 25:16)
Luka Koper mlade : HIT Nova Gorica II 1:3 (22:25, 25:23, 25:27, 18:25)
12. krog - sobota 11.02.2012
Vital mlade : Tabor Modri val 3:1 (25:18, 17:25, 25:21, 25:23)
HIT Nova Gorica II : Aquawatt Žirovnica 1:3 (25:23, 14:25, 24:26, 13:25)
Galeb grup Robotina : Neptun Kanal 3:1 (25:22, 24:26, 25:21, 25:23)
Mladi Jesenice : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:1 (25:13, 25:16, 19:25, 25:18)
13. krog - sobota 18.02.2012
Mladi Jesenice : Vital mlade 3:1 (22:25, 25:14, 25:7, 25:7)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Galeb grup Robotina 3:2 (23:25, 18:25, 25:15, 25:19, 15:7)
Neptun Kanal : HIT Nova Gorica II 1:3 (15:25, 15:25, 25:20, 13:25)
Luka Koper mlade : Tabor Modri val 3:0 (25:14, 25:20, 25:15)
14. krog - sobota 03.03.2012
Vital mlade : Luka Koper mlade 1:3 (20:25, 22:25, 25:23, 10:25)
Tabor Modri val : Aquawatt Žirovnica 3:2 (25:24, 19:25, 25:21, 20:25, 15:13)
HIT Nova Gorica II : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:0 (25:11, 25:17, 25:23)
Galeb grup Robotina : Mladi Jesenice 0:3 (20:25, 20:25, 15:25)
15. krog - sobota 10.03.2012
Galeb grup Robotina : Vital mlade 3:1 (21:25, 25:23, 25:22, 25:16)
Mladi Jesenice : HIT Nova Gorica II 2:3 (18:25, 20:25, 25:16, 25:19, 13:15)
Neptun Kanal : Tabor Modri val 3:1 (20:25, 25:19, 25:21, 25:22)
Aquawatt Žirovnica : Luka Koper mlade 0:3 (21:25, 24:26, 16:25)
16. krog - sobota 17.03.2012
Vital mlade : Aquawatt Žirovnica 3:2 (25:22, 25:15, 18:25, 13:25, 15:11)
Luka Koper mlade : Neptun Kanal 3:0 (25:19, 25:20, 25:22)
Tabor Modri val : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:0 (25:13, 25:15, 25:20)
HIT Nova Gorica II : Galeb grup Robotina 3:1 (25:19, 25:14, 24:26, 25:16)
17. krog - sobota 24.03.2012
HIT Nova Gorica II : Vital mlade 3:0 (25:10, 25:19, 25:18)
Mladi Jesenice : Tabor Modri val 3:1 (25:13, 22:25, 25:17, 25:21)
ŽOK Partizan Šk.Loka : Luka Koper mlade 0:3 (14:25, 20:25, 25:27)
Neptun Kanal : Aquawatt Žirovnica 1:3 (25:15, 21:25, 22:25, 20:25)
18. krog - sobota 31.03.2012
Vital mlade : Neptun Kanal 2:3 (25:20, 25:20, 23:25, 21:25, 10:15)
Aquawatt Žirovnica : ŽOK Partizan Šk.Loka 3:0 (25:20, 25:18, 25:20)
Luka Koper mlade : Mladi Jesenice 3:1 (20:25, 25:10, 25:15, 25:14)
Tabor Modri val : Galeb grup Robotina 1:3 (14:25, 20:25, 19:25, :)