Odbojka
nov uporabnik
zapomni si
 
 
 
 
 
MINI odbojka - MLAJŠI DEČKI - 1. krog
 
skupina "1" sobota 21.01.2012   OŠ Kostanjevica na Krki
Kostanjevica na Krki : KEKOOprema Žužemberk 2:1 (25:14, 25:12, 19:25) 1. Kostanjevica na Krki 4 2:0 4:2 137:112
KEKOOprema Žužemberk : ACH Zmajčki I 2:1 (25:13, 15:25, 25:14) 2. KEKOOprema Žužemberk 3 1:1 3:3 116:121
ACH Zmajčki I : Kostanjevica na Krki 1:2 (14:25, 25:18, 22:25) 3. ACH Zmajčki I 2 0:2 2:4 113:133
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 8 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 14 (repasaži)
       
skupina "2" sobota 21.01.2012   ŠD pod Stolom, Žirovnica
Žirovnica : Astec Triglav - mini 1:2 (06:25, 14:25, 25:14) 1. Astec Triglav - mini 5 2:0 5:1  139:64
Astec Triglav - mini : ACH Zmajčki II 3:0 (25:10, 25:04, 25:05) 2. Žirovnica 4 1:1 4:2  120:104
ACH Zmajčki II : Žirovnica 0:3 (08:25, 13:25, 19:25) 3. ACH Zmajčki II 0 0:2 0:6  59:150
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 8 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 14 (repasaži)
       
skupina "3" sobota 21.01.2012   OŠ Brezovica
ŠD Brezovica : Ljubljana volley 1:2 (16:25, 22:25, 25:20) 1. Ljubljana volley 4 2:0 4:2  136:110
Ljubljana volley : Calcit Volleyball 2:1 (25:09, 16:25, 25:13) 2. ŠD Brezovica 3 1:1 3:3  120:122
Calcit Volleyball : ŠD Brezovica  1:2 (10:25, 25:07, 17:25) 3. Calcit Volleyball 2 0:2 2:4  99:123
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 9 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 15 (repasaži)
       
skupina "4" sobota 21.01.2012   ŠD Kanal
Salonit Anhovo : GO Volley 3:0 (25:03, 25:00, 25:00) 1. BenQuick Logatec 5 2:0 5:1  134:62
GO Volley : BenQuick Logatec 0:3 (09:25, 00:25, 00:25) 2. Salonit Anhovo 4 1:1 4:2  128:62
BenQuick Logatec : Salonit Anhovo 2:1 (25:09, 25:19, 09:25) 3. GO Volley 0 0:2 0:6  12:150
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 9 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 15 (repasaži)
       
skupina "5" sobota 21.01.2012   OŠ Braslovče
Braslovče : SIP Šempeter 2:1 (25:04, 09:25, 25:20) 1. Braslovče 5 2:0 5:1 134:55
SIP Šempeter : Šoštanj-Topolšica 3:0 (25:07, 25:00, 25:00) 2. SIP Šempeter 4 1:1 4:2  124:66
Šoštanj-Topolšica : Braslovče 0:3 (06:25, 00:25, 00:25) 3. Šoštanj-Topolšica 0 0:2 0:6  13:150
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 10 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 16 (repasaži)
       
skupina "6" sobota 21.01.2012   OŠ Vuzenica
Endal Vuzenica : Hoče 0:3 (10:25, 00:25, 00:25) 1. Gokop Fram 5 2:0 5:1 131:63
Hoče : Gokop Fram 1:2 (07:25, 25:06, 10:25) 2. Hoče 4 1:1 4:2 117:66
Gokop Fram : Endal Vuzenica 3:0 (25:21, 25:00, 25:00) 3. Endal Vuzenica 0 0:2 0:6 31:150
1. - se uvrsti na turnir št. 11, 2. - se uvrsti na turnir št. 10 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 16 (repasaži)
       
skupina "7" sobota 21.01.2012   OŠ B.Ilicha, Maribor
Maribor OŠBI : Galeja 3:0 (25:03, 25:00, 25:01) 1. Maribor OŠBI 6 2:0 6:0 150:45
Galeja : Panvita Galex 0:3 (06:25, 19:25, 18:25) 2. Panvita Galex 3 1:1 3:3 116:118
Panvita Galex : Maribor OŠBI 0:3 (14:25, 06:25, 21:25) 3. Galeja 0 0:2 0:6 47:150
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 11 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 16 (repasaži)