Odbojka
nov uporabnik
zapomni si
 
 
 
 
 
MALA ODBOJKA - DEČKI - redni del - 2. krog
 
turnir "8" sobota 17.12.2011 ŠD Prvačina ob 10:00
GO Volley I : ŠD Brezovica II 0:2 ??  
ŠD Brezovica I : GO Volley II 2:0 (25:18, 25:15)  
ŠD Brezovica II : ŠD Brezovica I 0:2 (09:25, 21:25) ŠD Brezovica I = prvi na turnirju
GO Volley I : GO Volley II 1:2 (25:16, 00:25, 00:25)  
ŠD Brezovica II : GO Volley II 0:2 (24:26, 18:25) GO Volley II = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 22 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 17 (repasaži)
       
turnir "9" sobota 17.12.2011 OŠ D.Kumar, LJ ob 09:30
Calcit Volleyball : ACH Zmajčki II 2:0 (25:12, 25:09)  
BenQuick Logatec : Ljubljana Volley 2:0 (25:21, 25:12)  
Calcit Volleyball : BenQuick Logatec 2:1 (24:26, 25:16, 25:23) Calcit Volleyball = prvi na turnirju
ACH Zmajčki II : Ljubljana Volley 1:2 (11:25, 25:19, 18:25)  
BenQuick Logatec : Ljubljana Volley 2:0 (25:18, 25:15) BenQuick Logatec = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 22 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 16 (repasaži)
       
turnir "10" sobota 17.12.2011 OŠ J.Aljaža, Kranj ob 09:00
Astec Triglav : Žirovnica 1:2 (25:23, 23:25, 19:25)  
ACH Zmajčki I : UKO Kropa 2:0 (25:19, 25:03)  
Žirovnica : ACH Zmajčki I 0:2 (08:25, 13:25) ACH Zmajčki I = prvi na turnirju
Astec Triglav : UKO Kropa 2.1 (23:25, 25:13, 25:19)  
Žirovnica : Astec Triglav 1:2 (25:17, 11:25, 22:25) Astec Triglav = drugi na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 23 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 19 (repasaži)
       
turnir "11" sobota 17.12.2011 OŠ Žužemberk ob 10:00
Kostanjevica na Krki : Krka 0:2 (21:25, 16:25)  
KEKOOprema Žužemberk : SEP Mokronog 2:0 (25:07, 25:08)  
Krka : KEKOOprema Žužemberk 2:1 (25:15, 10:25, 25:15) Krka = prvi na turnirju
Kostanjevica na Krk : SEP Mokronog 2:0 (25:12, 25:08)  
KEKOOprema Žužemberk : Kostanjevica na Krk 2:0 (25:19, 25:13) KEKOOprema Žužemberk = 2. na turnirju
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 23 (veja zmagovalcev)
3. in 4. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 18 (repasaži)
       
turnir "12" sobota 17.12.2011   OŠ Vuzenica       10:00
Endal Vuzenica : Mežica 2:1 (25:08, 05:25, 25:16) 1. SIP Šempeter 4 2:0 4:0 100:70
Mežica : SIP Šempeter 0:2 (21:25, 05:25) 2. Endal Vuzenica 2 1:1 2:3 99:99
SIP Šempeter : Endal Vuzenica 2:0 (25:22, 25:22) 3. Mežica 1 0:2 1:4 75:105
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 24 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 20 (repasaži)
       
turnir "13" sobota 17.12.2011   OŠ Braslovče       10:00
Braslovče : Maribor OŠBI 2:0 (25:18, 25:07) 1. Braslovče 4 2:0 4:1 109:88
Maribor OŠBI : Hoče II 2:1 (25:14, 23:25, 25:12) 2. Maribor OŠBI 2 1:1 2:3 98:101
Hoče II : Braslovče 1:2 (16:25, 25:09, 22:25) 3. Hoče II 2 0:2 2:4  114:132
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 24 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 20 (repasaži)
       
turnir "14" sobota 17.12.2011   OŠ Hoče       10:00
Hoče I : Maribor DEM 2:0 (25:21, 25:09) 1. Hoče I 4 2:0 4:1 124:76
Maribor DEM : Gokop Fram 2:0 (25:18, 25:17) 2. Maribor DEM 2 1:1 2:2 80:85
Gokop Fram : Hoče I 1:2 (07:25, 26:24, 13:25) 3. Gokop Fram 1 0:2 1:4 81:124
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 25 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 21 (repasaži)
       
turnir "15" sobota 17.12.2011   OŠ II., M.Sobota       10:00
Panvita Galex I : Panvita Galex II 1:2 (25:20, 25:27, 15:25) 1. Panvita Galex II 4 2:0 4:1 122:97
Panvita Galex II : Galeja 2:0 (25:21, 25:11) 2. Panvita Galex I 3 1:1 3:2 115:104
Galeja : Panvita Galex I 0:2 (22:25, 10:25) 3. Galeja 0 0:2 0:4 64:100
1. in 2. uvrščeni - se uvrstita na turnir št. 25 (veja zmagovalcev)
3. uvrščeni - se uvrsti na turnir št. 21 (repasaži)