novice

26.6.2010
Dunaj, 25. junija (STA) - Odbojkarji ACH Volley iz Bleda, slovenski prvaki, bodo v evropski ligi prvakov v prihodnji sezoni nastopali v predtekmovalni skupini skupini C. Udeleženci zaključnega turnirja v prejšnji sezoni bodo igrali z Olympiacosom iz Pireja, poljsko ekipo Jastrzebski Wegiel in Budvansko Rivijero iz Črne Gore, je bilo določeno na žrebanju na Dunaju.

3.6.2010
Koper, 30.5.2010 - Kadetinje OK Mladi Jesenice so v Kopru s prepričljivo zmago 3 : 0 prevzele naslov lanskoletnim državnim prvakinjam, Novi KBM Meltal 1. Tretje mesto je na zaključnem turnirju osvojila domača ekipa OK Luka Koper, četrto ŽOK Mislinja.

31.5.2010
Finalni turnir državnega prvenstva v mali odbojki se je odvijal v soboto, 29.05.2010 v Kanalu. Za naslov državnih prvakov so se poleg domačega Salonita Anhovo I pomerile tudi ekipe Kostanjevica I iz Kostanjevice na Krki, Ekipa Marchiol Vodi iz Prvačine ter SIP Šempeter iz Šempetra. Naslov državnega prvaka so zasluženo osvojili domači igralci iz Kanala.