Odbojka
nov uporabnik
zapomni si
 
 
 
 
 
Pokal Slovenije - moški
 
 

tabela

 
 1. krogsreda 24.09.2008 
M01 Brestanica: Adergas veterani 3:0 (25:19, 25:12, 25:21)
M02 MOK Krka mladi: TOM Mokronog 0:3 (16:25, 19:25, 15:25)
M03 ŠD Orion: Adergas 0:3 (12:25, 16:25, 14:25)
M04 HIT Nova Gorica: Dragomer 3:1 (25:23, 20:25, 25:23, 25:22)
    
    
 2. krogsreda 01.10.2008 
M05 Fram II: Braslovče0:3 (21:25, 17:25, 21:25)
M06 Mozirje Topolšica: Turbina3:0 (25:23, 25:17, 25:21)
M07 Črna: Beltinci3:0 (25:19, 25:22, 25:23)
M08 LIP Poljčane: Ljutomer3:0 (25:13, 25:16, 25:23)
M09 Maribor Nigrad: SIP Šempeter II3:2 (20:25, 25:23, 24:26, 25:13, 15:10)
M10 Vikend športniki: Vuzenica3:0 (25:17, 25:17, 25:11)
M11 Brestanica: Prigo Brezovica2:3 (25:20, 20:25, 25:18, 23:25, 12:15)
M12 TOM Mokronog: OLD Boysi0:3 (18:25, 19:25, 23:25)
M13 Salonit Anhovo II: Prvačina3:0 (25:15, 25:17, 25:10)
M14 Adergas: Calcit Kamnik II3:0 (25:23, 25:23, 25:13)
M15 HIT Nova Gorica: National Žirovnica3:0 (25:21, 25:15, 25:20)
M16 Logatec: Astec Triglav II3:0 (25:23, 25:23, 25:21)
    
 3. krogsreda 08.10.2008 
M17 BraslovčeMozirje Topolšica1:3 (19:25, 19.25, 25:20, 19:25)
M18 Črna: LIP Poljčane3:1 (25:17, 25:21, 19:25, 25:11)
M19 Vikend športniki: Maribor Nigrad3:0 (25:16, 25:17, 25:20)
M20 Prigo Brezovica: OLD Boysi0:3 (15:25, 21:25, 14:25)
M21 Adergas: Salonit Anhovo II3:2 (23:25, 21:25, 25:19, 25:13, 15:12)
M22 HIT Nova Gorica: Logatec3:1 (22:25, 25:21, 25:13, 25:21)
    
 4. krogsreda 15.10.2008 
M23 Mozirje Topolšica: Fužinar Metal Ravne2:3 (25:21, 14:25, 25:20, 20:25, 12:15)
M24 Črna: Šoštanj Topolšica3:1 (25:21, 14:25, 25:18, 25:21)
M25 Svit-Unimetal: Hoče3:0 (33:31, 25:23, 26:24)
M26 Vikend športniki. Fram0:3 (21:25, 11:25, 16:25)
M27 OLD Boysi: UKO Kropa3:0 (25:16, 25:20, 25:20)
M28 Kekooprema Žužemberk: Mežica2:3 (25:15, 19:25, 25:20, 24:26, 12:15)
M29 Adergas: MOK Kočevje3:0 (25:16, 25:23, 34:32)
M30 HIT Nova Gorica: Duol Olimpija0:3 (18:25, 23:25, 23:25)
    
 5. krogsreda 22.10.2008 
M31 Črna: Fužinar Metal Ravne0:3 (27:29, 15:25, 23:25)
M32 Svit-Unimetal: Fram2:3 (25:15, 25:18, 21:25, 23:25, 11:15)
M33 OLD Boysi: Mežica3:1 (25:22, 30:32, 25:17, 25:20)
M34 Adergas: Duol Olimpija1:3 (23:25, 22:25, 25:18, 11:25)
    
 1/8 finalasreda 29.10./19.11. 
M35 Fužinar Metal Ravne: Calcit Kamnik0:3 (12:25, 21:25, 20:25)
M36 Calcit Kamnik: Fužinar Metal Ravne3:0 (25:21, 25:19, 25:17)
M37 MOK Krka: Astec Triglav1:3 (24:26, 20:25, 25:17, 25:27)
M38 Astec Triglav: MOK Krka3:1 (22:25, 25:21, 25:16, 25:18)
M39 SIP Šempeter: Fram1:3 (27:25, 22:25, 17:25, 23:25)
M40 Fram: SIP Šempeter2:3 (15:25, 25:19, 25:22, 23:25, 08:15)
M41 OLD Boysi: Galex-Mir1:3 (23:25, 25:19, 16:25, 18:25)
M42 Galex-Mir: OLD Boysi3:0 (25:20, 25:23, 25:20)
M43 MTB Maribor: Knauf Insulation3:0 (25:18, 25:22, 25:23)
M44 Knauf Insulation: MTB Maribor1:3 (20:25, 24:26, 25:23, 20:25)
M45 Marchiol Prvačina: Duol Olimpija3:0 (25:22, 25:21, 25:14)
M46   samo ena tekma
    
 1/4 finalasreda 26.11./03.12. 
M47 Calcit Kamnik: Astec Triglav3:2 (21:25, 27:25, 16:25, 25:18, 15:11)
M48 Astec Triglav: Calcit Kamnik3:2 (27:25, 25:17, 19:25, 17:25, 15:11)
M49 Fram: ACH Volley0:3 (16:25, 16:25, 11:25)
M50 ACH Volley: Fram3:0 (25:14, 25:08, 25:17)
M51 Salonit Anhovo: Galex-Mir3:1 (22:25, 25:22, 25:13, 25:19)
M52 Galex-Mir: Salonit Anhovo0:3 (19:25, 18:25, 15:25)
M53 MTB Maribor: Marchiol Prvačina2:3 (25:20, 27:25, 23:25, 22:25, 12:15)
M54 Marchiol Prvačina: MTB Maribor3:0 (25:14, 25:20, 25:16)
    
 Finalni turnirpetek 26.12. in sobota 27.12.2008 - 20:00
M55 Astec Triglav: ACH Volley1:3 (18:25, 25:22, 14:25, 13:25)
M56 Salonit Anhovo: Marchiol Prvačina3:2 (17:25, 13:25, 25:20, 25:17, 15:06)
M57 ACH Volley: Salonit Anhovo3:2 (25:22, 21:25, 22:25, 25:21, 16:14)