Odbojka
nov uporabnik
zapomni si
 
 
 
 
 
Mini odbojka - deklice - 1. krog
 

Turnir št. 1 17.01.2009 OŠ Prebold   10:00 
Prebold: ŽOK Mislinja0:2 (05:25, 00:25)1.Braslovče I22:04:1119:734
ŽOK Mislinja: Braslovče I1:2 (20:25, 25:19, 15:25)2.ŽOK Mislinja21:13:2110:743
Braslovče I: Prebold2:0 (25:13, 25:00)3.Prebold20:20:418:1000
    
Turnir št. 2 17.01.2009 OŠ Zreče   10:00 
Braslovče II: Čebelice0:2 (05:25, 12:25)1.Čebelice32:15:3166:1405
Čebelice: Aliansa2:1 (25:09, 09:25, 25:22)2.Kajuh Šoštanj32:15:3173:1465
Kajuh Šoštanj : Čebelice2:1 (15:25, 25:07, 27:25)3.Aliansa32:15:4199:1655
Kajuh Šoštanj: Aliansa1:2 (11:25, 25:10, 20:25)4.Braslovče II30:31:687:1741
Braslovče II: Kajuh Šoštanj0:2 (06:25, 14:25) 
Aliansa: Braslovče II2:1 (25:08, 24:26, 25:16) 
    
Turnir št. 3 17.01.2009 ŠD Mežica   10:00 
Prevalje: Mežica1:2 (17:25, 25:15, 19:25)1.Mežica33:06:2175:1456
Mežica: ŽOK Vuzenica I2:0 (25:14, 25:10)2.Prevalje32:15:2162:1255
Kostmann Sl.Gradec : Mežica1:2 (13:25, 25:10, 22:25)3.Kostmann Sl.Gradec31:23:4138:1513
Kostmann Sl.Gradec: ŽOK Vuzenica I2:0 (25:19, 25:22)4.ŽOK Vuzenica I30:30:697:1510
Prevalje: Kostmann Sl.Gradec2:0 (25:09, 25:19) 
ŽOK Vuzenica I: Prevalje0:2 (24:26, 08:25) 
    
Turnir št. 4 17.01.2009 I.gimnazija, Maribor   10:00 
Turbina: Nova KBM Branik0:2 (11:25, 10:25)1.Ruše33:06:1169:1226
Nova KBM Branik: Formis mini0:2 (19:25, 14:25)2.Formis mini32:14:2143:1024
Ruše : Nova KBM Branik2:1 (19:25, 25:15, 25:21)3.Nova KBM Branik31:23:4144:1403
Ruše: Formis mini2:0 (25:21, 25:22)4.Turbina30:30:658:1500
Turbina: Ruše0:2 (10:25, 08:25) 
Formis mini: Turbina2:0 (25:12, 25:07) 
    
Turnir št. 5 17.01.2009 ŠD Benedikt   10:00 
Galeja-Branik: Benedikt2:0 (25:18, 25:07)1.DŠR M.Sobota33:06:3169:1196
Benedikt: ZM Ljutomer0:2 (10:25, 13:25)2.Galeja-Branik32:15:3164:1385
DŠR M.Sobota : Benedikt2:1 (25:01, 06:25, 25:00)3.ZM Ljutomer31:24:4153:1474
DŠR M.Sobota: ZM Ljutomer2:1 (25:08, 10:25, 25:10)4.Benedikt30:31:674:1561
Galeja-Branik: DŠR M.Sobota1:2 (25:03, 07:25, 18:25) 
ZM Ljutomer: Galeja-Branik1:2 (17:25, 25:14, 18:25) 
    
Turnir št. 6 17.01.2009 ŠD Kanal   10:00 
HIT Nova Gorica: Eurokabel-Neptun1:2 (01:25, 25:15, 05:25)1.Eurokabel-Neptun33:06:1165:406
Eurokabel-Neptun: Galeb grup Robotina12:0 (25:03, 25:03)2.HIT Nova Gorica32:15:4168:1505
Piran II : Eurokabel-Neptun0:2 (01:25, 02:25)3.Galeb grup Robotina131:23:4102:1593
Piran II: Galeb grup Robotina10:2 (23:25, 15:25)4.Piran II30:31:680:1661
HIT Nova Gorica: Piran II2:1 (16:25, 25:03, 25:11) 
Galeb grup Robotina1: HIT Nova Gorica1:2 (25:21, 01:25, 20:25) 
    
Turnir št. 7 17.01.2009 OŠ C.Kosmač, Piran   10:00 
Luka Koper: Piran I0:2 (07:25, 24:26)1.Ankaran Hrvatini33:06:1172:686
Piran I: Galeb grup Robotina22:0 (25:11, 25:01)2.Piran I32:15:2151:1155
Ankaran Hrvatini : Piran I2:1 (25:06, 22:25, 25:19)3.Luka Koper31.22:48:1092
Ankaran Hrvatini: Galeb grup Robotina22:0 (25:04, 25:06)4.Galeb grup Robotina230:30:630:1500
Luka Koper: Ankaran Hrvatini0:2 (01:25, 07:25) 
Galeb grup Robotina2: Luka Koper0:2 (01:25, 07:25) 
    
Turnir št. 8  17.01.2009 OŠ Vodmat, Ljubljana   10:00 
Olimp Ljubljana: Tabor Ljubljana2:0 b.b.1.Sloving Vital I44:08:0200:488
Tabor Ljubljana : MZG Grosuplje II0:2 b.b.2.Calcit Kamnik43:16:2174:896
MZG Grosuplje II : Calcit Kamnik0:2 (07:25, 10:25)3.Olimp Ljubljana42:24:5156:1504
Calcit Kamnik : Sloving Vital I0:2 (15:25, 09:25)4.MZG Grosuplje II41:33:6127:1703
Sloving Vital I: Olimp Ljubljana2:0 (25:08, 25:06)5.Tabor Ljubljana40:40:80:2000
MZG Grosuplje II: Sloving Vital I0:2 (09:25, 01:25) 
Calcit Kamnik : Olimp Ljubljana2:0 (25:09, 25:13) 
Sloving Vital I: Tabor Ljubljana2:0 b.b. 
Olimp Ljubljana : MZG Grosuplje II2:1 (25:06, 20:25, 25:19) 
Tabor Ljubljana: Calcit Kamnik0:2 b.b. 
    
Turnir št. 9  17.01.2009 ŠD Brinje, Grosuplje   10:00 
MZG Grosuplje I: Sloving Vital II2:1 (14:25, 25:00, 25:00)1.ŽOK Kočevje44:08:2238:1268
Sloving Vital II : ŽOK Kočevje0:2 (03:25, 00:25)2.RH Žužemberk43:17:3234:1407
ŽOK Kočevje : Kostak-Elmont2:1 (25:05, 18:25, 25:07)3.Kostak-Elmont42:26:4175:1796
Kostak-Elmont : RH Žužemberk1:2 (08:25, 27:25, 03:25)4.MZG Grosuplje I41:32:7140:1752
RH Žužemberk: MZG Grosuplje I2:0 (25:03, 25:21)5.Sloving Vital II40:41:847:2141
ŽOK Kočevje: RH Žužemberk2:1 (25:12, 20:25, 25:22) 
Kostak-Elmont : MZG Grosuplje I2:0 (25:11, 25:14) 
RH Žužemberk: Sloving Vital II2:0 (25:08, 25:00) 
MZG Grosuplje I : ŽOK Kočevje0:2 (11:25, 16:25) 
Sloving Vital II: Kostak-Elmont0:2 (11:25, 00:25) 
    
Turnir št. 10  17.01.2009 OŠ Radovljica   10:00 
Bled-Radovljica: Bled0:2 (05:25, 11:25)1.Bled44:08:0200:688
Bled : Mladi Jesenice2:0 (25:12, 25:21)2.Mladi Jesenice43:16:3197:1466
Mladi Jesenice : Calcit Kamnik I2:1 (24:26, 25:22, 25:20)3.Calcit Kamnik I42:25:4177:1455
Calcit Kamnik I : Žirovnica2:0 b.b.4.Bled-Radovljica41:32:6135:1504
Žirovnica: Bled-Radovljica0:2 b.b.5.Žirovnica40:40:80:2001
Mladi Jesenice: Žirovnica2:0 b.b. 
Calcit Kamnik I : Bled-Radovljica2:0 (25:14, 25:17) 
Žirovnica: Bled0:2 b.b. 
Bled-Radovljica : Mladi Jesenice0:2 (21:25, 17:25) 
Bled: Calcit Kamnik I2:0 (25:05, 25:14)