Odbojka
nov uporabnik
zapomni si
 
 
 
 
 
mala odbojka - deklice - 2. krog
 
Turnir št. 17 24.01.2009 I.gimn., Maribor   10:00 
Benedikt: Nova KBM Branik I1:2 (11:25, 25:16, 26:28)1.Nova KBM Branik I33:06:1169:1106
Nova KBM Branik I: Formis mala A2:0 (25:15, 25:11)2.Benedikt32:15:3181:1495
ŽOKosnšolaJuršinci: Nova KBM Branik I0:2 (12:25, 09:25)3.Formis mala A31:23:4142:1503
ŽOKosnšolaJuršinci: Formis mala A0:2 (21:25, 10:25)4.ŽOKosnšolaJuršinci30:30:670:1500
Benedikt: ŽOKosnšolaJuršinci2:0 (25:11, 25:07) 
Formis mala A: Benedikt1:2 (25:19, 22:25, 18:25) 
    
Turnir št. 18 24.01.2009 OŠ Kamnica   10:00 
ŽOK ZM Ljutomer I: Ecom Tabor Maribor0:2 (19:25, 21:25)1.Ruše33:06:0150:746
Ecom Tabor Maribor: Ruše0:2 (16:25, 17:25)2.Ecom Tabor Maribor32:14:2133:1154
DŠR M.Sobota I: Ecom Tabor Maribor0:2 (17:25, 08:25)3.ŽOK ZM Ljutomer I31:22:5132:1582
DŠR M.Sobota I: Ruše0:2 (13:25, 09:25)4.DŠR M.Sobota I30:31:6105:1731
ŽOK ZM Ljutomer I: DŠR M.Sobota I2:1 (25:14, 23:25, 25:19) 
Ruše: ŽOK ZM Ljutomer I2:0 (25:15, 25:04) 
    
Turnir št. 19 24.01.2009 ŠD Prevalje   10:00 
Aliansa: Prevalje0:2 (21:25, 15:25)1.Prevalje33:06:0150:826
Prevalje: ŽOK Vuzenica2:0 (25:11, 25:10)2.Aliansa32:14:2136:984
Mozirje: Prevalje0:2 (17:25, 08:25)3.Mozirje31:22:5110:1622
Mozirje: ŽOK Vuzenica2:1 (25:22, 15:25, 25:15)4.ŽOK Vuzenica30:31:6111:1651
Aliansa: Mozirje2:0 (25:08, 25:12) 
ŽOK Vuzenica: Aliansa0:2 (18:25, 10:25) 
    
Turnir št. 20 24.01.2009 I. OŠ, Sl.Gradec   10:00 
Comet II-Poljčane: Kostamnn Sl.Gradec2:0 (25:15, 25: 21)1.Braslovče I33:06:0152:826
Kostamnn Sl.Gradec: Črna0:2 (18:25, 16:25)2.Črna32:14:3148:1424
Braslovče I: Kostamnn Sl.Gradec2:0 (25:11, 25:13)3.Comet II-Poljčane31:23:4140:1603
Braslovče I: Črna2:0 (25:09, 25:17)4.Kostamnn Sl.Gradec30:30:694:1500
Comet II-Poljčane: Braslovče I0:2 (07:25, 25:27) 
Črna: Comet II-Poljčane2:1 (22:25, 25:12, 25:21) 
    
Turnir št. 21 24.01.2009 Kolezija, LJ   10:00 
Eurokabel-Neptun: Sloving Vital I0:2 (07:25, 12:25)1.Sloving Vital I33:06:0150:386
Sloving Vital I: Ankaran-Hrvatini2:0 (25:03, 25:12)2.Eurokabel-Neptun32:14:2119:874
Olimp Ljubljana I: Sloving Vital I0:2 (04:25, 00:25)3.Ankaran-Hrvatini31:22:490:1202
Olimp Ljubljana I: Ankaran-Hrvatini0:2 (06:25, 14:25)4.Olimp Ljubljana I30:30:636:1500
Eurokabel-Neptun: Olimp Ljubljana I2:0 (25:08, 25:04) 
Ankaran-Hrvatini: Eurokabel-Neptun0:2 (08:25, 17:25) 
    
Turnir št. 22 24.01.2009 Sr. agroživ. šola LJ   10:00 
ŽOK Šentvid I: Sloving Vital II2:0 (25:10, 25:22)1.Luka Koper33:06:0150:806
Sloving Vital II: Luka Koper0:2 (20:25, 11:25)2.ŽOK Šentvid I32:14:2133:1064
HIT Nova Gorica I: Sloving Vital II1:2 (20:25, 25:23, 05:25)3.Sloving Vital II31:22:5136:1502
HIT Nova Gorica I: Luka Koper0:2 (09:25, 07:25)4.HIT Nova Gorica I30:31:690:1731
ŽOK Šentvid I: HIT Nova Gorica I2:0 (25:04, 25:20) 
Luka Koper: ŽOK Šentvid I2:0 (25:17, 25:16) 
    
Turnir št. 23 24.01.2009 Stranje   10:00 
RH Žužemberk: Calcit Kamnik M2:1 (25:18, 15:25, 25:16)1.Bled I33:06:1173:1066
Calcit Kamnik M: MZG Grosuplje1:2 (27:29, 25:12, 18:25)2.RH Žužemberk32:14:4156:1624
Bled I: Calcit Kamnik M2:0 (25:15, 25:12)3.MZG Grosuplje31:24:5170:2064
Bled I: MZG Grosuplje2:1 (25:17, 23:25, 25:09)4.Calcit Kamnik M30:32:6156:1812
RH Žužemberk: Bled I0:2 (16:25, 12:25) 
MZG Grosuplje: RH Žužemberk1:2 (13:25, 25:13, 15:25) 
    
Turnir št. 24 24.01.2009 T.Čufar, Jesenice   10:00 
ŽOK Kočevje: Mladi Jesenice2:1 (25:20, 17:25, 25:22)1.Calcit Kamnik33:06:0150:696
Mladi Jesenice: Kostak-Elmont II2:0 (25:19, 25:07)2.ŽOK Kočevje32:14:4168:1724
Calcit Kamnik: Mladi Jesenice2:0 (25:13, 25:12)3.Mladi Jesenice31:23:4142:1433
Calcit Kamnik: Kostak-Elmont II2:0 (25:16, 25:05)4.Kostak-Elmont II30:31:6102:1781
ŽOK Kočevje: Calcit Kamnik0:2 (13:25, 10:25) 
Kostak-Elmont II: ŽOK Kočevje1:2 (30:28, 12:25, 13:25)