Odbojka
nov uporabnik
zapomni si
 
 
 
 
 
"A" liga - kadetinje - vzhod 1
 
1. krog - nedelja, 25.01.2009 - OŠ Tabor II, Maribor ob 10:00
Nova KBM Meltal : KLS Ljubno 2:0 (25:19, 25:17)
KLS Ljubno : Fedrca Celje 2:0 (25:11, 25:14)
Fedrca Celje : Nova KBM Meltal 0:2 (03:25, 09:25)
1. krog - nedelja, 25.01.2009 - OŠ D.Kobala, Maribor ob 10:00
Galeja Branik : Ecom Tabor 1:2 (26:24, 25:27, 10:15)
Ecom Tabor : Formis Bell 2:0 (25:20, 25:13)
Formis Bell : Galeja Branik 1:2 (17:25, 25:18, 09:15)
2. krog - nedelja, 08.02.2009 - Šp.dvorana Lenart ob 10:00
Ecom Tabor : Fedrca Celje 2:0 (25:21, 25:14)
Fedrca Celje : Formis Bell 0:2 (24:26, 19:25)
Formis Bell : KLS Ljubno 0:2 (07:25, 05:25)
KLS Ljubno : Ecom Tabor 2:1 (24:26, 25:23, 17:15)
3. krog - nedelja, 01.03.2009 - OŠ Ljubno ob Savinji ob 10:00
KLS Ljubno : Formis Bell 2:0 (25:14, 25:12)
Formis Bell : Nova KBM Meltal 0:2 (12:25, 09:25)
Nova KBM Meltal : KLS Ljubno 2:1 (13:25, 25:21, 15:11)
3. krog - nedelja, 01.03.2009 - 2. OŠ Celje ob 10:00
Fedrca Celje : Galeja Branik 2:1 (25:14, 25:27, 15:12)
Galeja Branik : Ecom Tabor 0:2 (24:26, 15:25)
Ecom Tabor : Fedrca Celje 2:1 (25:15, 14:25, 15:08)
4. krog - nedelja, 15.03.2009 - 2. OŠ Celje ob 10:00
Fedrca Celje : KLS Ljubno 2:1 (27:25, 20:25, 15:12)
KLS Ljubno : Galeja Branik 2:0 (25:21, 25:20)
Galeja Branik : Fedrca Celje 2:1 (25:21, 22:25, 15:11)
4. krog - nedelja, 15.03.2009 - OŠ Slivnica ob 10:00
Formis Bell : Nova KBM Meltal 0:2 (07:25, 14:25)
Nova KBM Meltal : Ecom Tabor 2:0 (25:15, 25:12)
Ecom Tabor : Formis Bell 2:1 (25:23, 22:25, 15:11)
5. krog - nedelja, 29.03.2009 - OŠ Tabor II, Maribor ob 10:00
Nova KBM Meltal : Galeja Branik 2:0 (25:11, 25:07)
Galeja Branik : Formis Bell 2:0 (26:24, 25:15)
Formis Bell : Fedrca Celje 2:0 (25:23, 25:17)
Fedrca Celje : Nova KBM Meltal 0:2 (10:25, 13:25)
6. krog - nedelja, 19.04.2009 - Šp.dvorana Lenart ob 10:00
Ecom Tabor : Nova KBM Meltal 0:2 (08:25, 10:25)
Nova KBM Meltal : Galeja Branik 2:0 (25:14, 25:16)
Galeja Branik : KLS Ljubno 0:2 (19:25, 17:25)
KLS Ljubno : Ecom Tabor 2:0 (25:19, 25:10)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lestvica :
 
  Tekme Seti Točke v setih
poz. ekipa točke zm. izg. zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 Nova KBM Meltal 20 10 0 20 1 20,000 503 263 1,913
2 KLS Ljubno 14 7 3 16 7 2,286 521 398 1,309
3 Ecom Tabor 12 6 4 13 11 1,182 471 491 0,959
4 Galeja Branik 6 3 7 8 16 0,500 449 529 0,849
5 Formis Bell 4 2 8 6 16 0,375 363 504 0,720
6 Fedrca Celje 4 2 8 6 18 0,333 410 532 0,771