Odbojka
nov uporabnik
zapomni si
 
 
 
 
 
Območno prvenstvo - mladinke
 
Luka Koper in Jesenice Bled se diretno uvrstita v 1/4 finale "A"
                   
skupina "A" sobota 29.09.2007     OŠ Solkan       10:00  
HIT Nova Gorica : Galeb grup Robotina 2:0 (25:18, 25:10) 1. HIT Nova Gorica 2 2:0 4:0 100:62 4
Galeb grup Robotina : Lakolit Ankaran 0:2 (17:25, 21:25) 2. Lakolit Ankaran 2 1:1 2:2 84:88 2
Lakolit Ankaran : HIT Nova Gorica 0:2 (16:25, 18:25) 3. Galeb grup Robotina 2 0:2 0:4 66:100 0
     

1. v 1/4 finale "A"

skupina "B" sobota 29.09.2007     OŠ Žirovnica       10:00  
Žirovnica : Bled 0:2 (16:25, 20:25) 1. ŽOK Partizan Šk.Loka 2 2:0 4:0 100:86 4
Bled : ŽOK Partizan Šk.Loka 0:2 (18:25, 19:25) 2. Bled 2 1:1 2:2 86:86 2
ŽOK Partizan Šk.Loka : Žirovnica 2:0 (25:14, 25:15) 3. Žirovnica 2 0:2 0:4 65:100 0
     

1. v 1/4 finale "A"

                   
Tabor Ljubljana I se diretno uvrsti v 1/4 finale "B"
                   
skupina "C" nedelja 07.10.2007     ŠD Brinje, Grosuplje       10:00  
ŽOK TPV Novo mesto : Kočeve-Grosuplje 2:0 (25:23, 25:20) 1. ŽOK TPV Novo mesto  2 2:0  4:0  100:66 
Kočevje-Grosuplje : Logatec 2:0 (25:09, 25:17) 2. Kočeve-Grosuplje  2  1:1  2:2  93:76
Logatec : ŽOK TPV Novo mesto 0:2 (18:25, 05:25) 3. Logatec  2  0:2  0:4  49:100
     

1. v 1/4 finale "B"

skupina "D" sobota 29.09.2007     OŠ Vodmat, LJ       10:00  
GLŠ-Olimp LJ : Calcit Kamnik 0:2 (13:25, 21:25) 1. Calcit Kamnik 2 2:0 4:0 100:57 4
Calcit Kamnik : Triglav Kranj 2:0 (25:16, 25:07) 2. GLŠ-Olimp LJ 2 1:1 2:3 96:102 2
Triglav Kranj : GLŠ-Olimp LJ 1:2 (21:25, 25:22, 06:15) 3. Triglav Kranj 2 0:2 1:4 75:112 0
     

1. v 1/4 finale "B"

skupina "E" sobota 29.09.2007     ŠD Tabor, LJ       10:00  
Tabor Ljubljana II : ŽOK Šentvid 2:1 (19:25, 25:19, 17:15) 1. Sloving Vital 2 2:0 4:0 100:69 4
ŽOK Šentvid : Sloving Vital 0:2 (11:25, 19:25) 2. Tabor Ljubljana II 2 1:1 2:3 100:109 2
Sloving Vital : Tabor Ljubljana II 2:0 (25:17, 25:22) 3. ŽOK Šentvid 2 0:2 1:4 89:111 0
     

1. v 1/4 finale "B"

                   
skupina "F" sobota 29.09.2007     Gimnazija Ptuj       12:30  
ŽOK Ptuj : Lendava 2:0 (25:13, 25:14) 1. Galeja-Vega Branik 3 3:0 6:1 160:97 6
Nova KBM Meltal : Galeja-Vega Branik 1:2 (19:25, 25:20, 08:15) 2. Nova KBM Meltal 3 2:1 5:2 152:116 4
Lendava : Galeja-Vega Branik 0:2 (06:25, 14:25) 3. ŽOK Ptuj 3 1:2 2:4 102:127 2
ŽOK Ptuj : Nova KBM Meltal 0:2 (12:25, 15:25) 4. Lendava 3 0:3 0:6 76:150 0
Nova KBM Meltal : Lendava 2:0 (25:08, 25:21)              
Galeja-Vega Branik : ŽOK Ptuj 2:0 (25:10, 25:15)

1. in 2. v 1/2 finale "C"

skupina "G" sobota 29.09.2007     OŠ I., M.Sobota       9:00  
DŠR M.Sobota : Benedikt 2:0 b.b. 1. DŠR M.Sobota 3 3:0 6:0 154:42 6
Formis Bell : ZM Ljutomer 0:2 b.b. 2. ZM Ljutomer 3 2:1 4:2 142:54 4
Benedikt : ZM Ljutomer 0:2 b.b. 3. Formis Bell 3 1:2 2:4 50:138 2
DŠR M.Sobota : Formis Bell 2:0 b.b. 4. Benedikt 3 0:3 0:6 38:150 0
Formis Bell : Benedikt 2:0 (25:21, 25:17)              
ZM Ljutomer : DŠR M.Sobota 0:2 (15:25, 27:29)

1. in 2. v 1/2 finale "C"

skupina "H" sobota 29.09.2007     Gimnazija S.Gradec       10:00  
Slovenj Gradec : ŽOK Mislinja 0:2 (15:25, 15:25) 1. ŽOK Mislinja 3 3:0 6:1 164:108 6
Prevalje : Črna 2:0 (25:11, 25:10) 2. Prevalje 3 2:1 5:2 153:120 4
ŽOK Mislinja : Črna 2:0 (25:11, 25:14) 3. Slovenj Gradec 3 1:2 2:4 115:121 2
Slovenj Gradec : Prevalje 0:2 (22:25, 13:25) 4. Črna 3 0:3 0:6 67:150 0
Prevalje : ŽOK Mislinja 1:2 (21:25, 26:24, 06:15)              
Črna : Slovenj Gradec 0:2 (10:25, 11:25)

1. in 2. v 1/2 finale "D"

skupina "I" sobota 29.09.2007     OŠ Šempeter       10:00  
Aliansa : Fedrca 2:0 (25:11, 25:22) 1. Aliansa 2 2:0 4:0 100:60 4
Fedrca : Svit-Unimetal 1:2 (25:21, 09:25, 08:15) 2. Svit-Unimetal 2 1:1 2:3 88:92 2
Svit-Unimetal : Aliansa 0:2 (12:25, 15:25) 3. Fedrca 2 0:2 1:4 75:111 0
     

1. in 2. v 1/2 finale "D"