Odbojka
nov uporabnik
zapomni si
 
 
 
 
 
MINI odbojka - mlajše deklice - 1. krog
 

Turnir št. 1   19.01.2008   OŠ Beltinci          
ZM Ljutomer malčice : Beltinci 3:0 (25:02, 25:03, 25:03) 1. ZM Ljutomer malčice 3 3:0 9:0 225:88 9
Beltinci : Benedikt 0:3 (09:25, 09:25, 01:25) 2. DŠR M.Sobota 3 2:1 5:4 171:138 5
DŠR M.Sobota : Beltinci 3:0 (25:01, 25:09, 25:08) 3. Benedikt 3 1:2 4:5 166:156 4
DŠR M.Sobota : Benedikt 2:1 (25:19, 12:25, 25:10) 4. Beltinci 3 0:3 0:9 45:225 0
ZM Ljutomer malčice : DŠR M.Sobota 3:0 (25:10, 25:13, 25:11) 1. v 2. krog - turnir št. 9,  2. v 2. krog - turnir št. 9
Benedikt : ZM Ljutomer malčice 0:3 (19:25, 20:25, 07:25) 3. v repasaž - turnir št. 13, 4. v repasaž - turnir št. 13
       
Turnir št. 2   19.01.2008   ŠD Lukna, Maribor          
Nova KBM Branik II : Nova KBM Branik I 0:3 (05:25, 12:25 ,16:25) 1. Nova KBM Branik I 3 3:0 8:1 225:128 8
Nova KBM Branik I : Ruše 2:1 (23:25, 25:16, 25:17) 2. Ruše 3 2:1 5:4 179:188 5
Formis mini : Nova KBM Branik I 0:3 (03:25, 25:27, 09:25) 3. Formis mini 3 1:2 4:5 175:189 4
Formis mini : Ruše 1:2 (20:25, 25:11, 18:25) 4. Nova KBM Branik II 3 0:3 1:8 136:210 1
Nova KBM Branik II : Formis mini 0:3 (23:25, 10:25, 18:25) 1. v 2. krog - turnir št. 9,  2. v 2. krog - turnir št. 9
Ruše : Nova KBM Branik II 2:1 (25:13, 10:25, 25:14) 3. v repasaž - turnir št. 13, 4. v repasaž - turnir št. 13
       
Turnir št. 3   19.01.2008   OŠ Braslovče          
Braslovče I : Braslovče II 3:0 (25:09, 25:03, 25:00) 1. Braslovče I 4 4:0 12:0 300:56  12
Braslovče II : Aliansa 1:2 (07:25, 25:13, 09:25) 2. Aliansa 4 3:1 6:6  215:184 6
Aliansa : Slovenj Gradec 2:1 (25:04, 25:27, 25:03) 3. ŽOK Kajuh Šoštanj 4 2:2 5:7  170:272 5
Slovenj Gradec : ŽOK Kajuh Šoštanj 1:2 (25:12, 21:25, 22:25) 4. Slovenj Gradec 4 1:3 4:8  188:277 4
ŽOK Kajuh Šoštanj : Braslovče I 0:3 (02:25, 00:25, 06:25) 5. Braslovče II 4 0:3 3:9  188:272 3
Aliansa : ŽOK Kajuh Šoštanj 2:1 (25:02, 09:25, 25:07) 1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 10
Slovenj Gradec : Braslovče I 0:3 (03:25, 05:25, 10:25) 2. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 10
ŽOK Kajuh Šoštanj : Braslovče II 2:1 (25:22, 16:25, 25:23) 3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 14
Braslovče I : Aliansa 3:0 (25:03, 25:05, 25:10) 4. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 15
Braslovče II : Slovenj Gradec 1:2 (25:18, 20:25, 20:25) 5. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 14
       
Turnir št. 4   19.01.2008   ŠD Prevalje-mala          
Prevalje I : Prevalje II 3:0 (25:17, 25:11, 25:10) 1. Prevalje I 4 4:0 11:1 293:140 11
Prevalje II : Mežica I 1:2 (13:25, 25:18, 05:25) 2. Mežica I 4 3:1 8:4 259:219 8
Mežica I : ŽOK Vuzenica 2:1 (21:25, 25:20, 25:20) 3. Prevalje II 4 2:2 5:7 204:252 5
ŽOK Vuzenica : Mežica II 2:1 (25:19, 18:25, 25:08) 4. ŽOK Vuzenica 4 1:3 4:8 222:257 4
Mežica II : Prevalje I 0:3 (08:25, 08:25, 12:25) 5. Mežica II 4 0:4 2:10 172:282 2
Mežica I : Mežica II 3:0 (25:15, 25:08, 25:20) 1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 10
ŽOK Vuzenica : Prevalje I 0:3 (05:25, 06:25, 18:25) 2. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 10
Mežica II : Prevalje II 1:2 (25:14, 07:25, 17:25) 3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 15
Prevalje I : Mežica I 2:1 (25:10, 18:25, 25:10) 4. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 14
Prevalje II : ŽOK Vuzenica 2:1 (25:19, 25:16, 09:25) 5. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 15
       
Turnir št. 5   19.01.2008   OŠ Prebold          
Prebold : Čebelice 0:3 (09:25, 04:25, 11:25) 1. Calcit Kamnik I 4 4:0 11:1 296:139 11
Čebelice : Calcit Kamnik I 1:2 (12:25, 08:25, 25:21) 2. Čebelice 4 3:1 9:3 263:174 9
Calcit Kamnik I : Mozirje 3:0 (25:19, 25:13, 25:22) 3. Mozirje 4 2:2 7:5 257:209 7
Mozirje : Calcit Kamnik II 3:0 (25:10, 25:17, 25:12) 4. Calcit Kamnik II 4 1:3 2:10 154:270 2
Calcit Kamnik II : Prebold 2:1 (21:25, 25:09, 25:11) 5. Prebold 4 0:4 1:11 118:296 1
Calcit Kamnik I : Calcit Kamnik II 3:0 (25:06, 25:04, 25:07) 1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 11
Mozirje : Prebold 3:0 (25:11, 25:03, 25:13) 2. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 11
Calcit Kamnik II : Čebelice 0:3 (01:25, 23:25, 03:25) 3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 16
Prebold : Calcit Kamnik I 0:3 (09:25, 05:25, 09:25) 4. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 17
Čebelice : Mozirje 2:1 (18:25, 25:17, 25:11) 5. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 16
       
Turnir št. 6   19.01.2008   ŠD Brinje, Grosuplje          
MZG Grosuplje : Sloving Vital 1:2 (25:08,  05:25, 12:25) 1. Sloving Vital 4 4:0 10:2 279:143 10
Sloving Vital : TPV Novo mesto 3:0 (25:07, 25:14,  25:05) 2. MZG Grosuplje 4 3:1 9:3 259:168 9
TPV Novo mesto : KekoVariconŽužemberk 3:0 (25:20, 25:07,  25:13) 3. Kočevje 4 2:2 5:7 214:276 5
KekoVariconŽužemberk : Kočevje 0:3 (16:25, 17:25,  23:25) 4. TPV Novo mesto 4 1:3 5:7 219:254 5
Kočevje : MZG Grosuplje 0:3 (07:25, 22:25, 04:25) 5. KekoVariconŽužemberk 4 0:4 1:11 166:296 1
TPV Novo mesto : Kočevje 1:2 (25:27, 20:25, 25:20) 1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 11
KekoVariconŽužemberk : MZG Grosuplje 0:3 (03:25, 15:25, 11:25) 2. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 11
Kočevje : Sloving Vital 0:3 (11:25, 10:25, 13:25) 3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 17
MZG Grosuplje : TPV Novo mesto 2:1 (25:17, 25:06, 17:25) 4. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 16
Sloving Vital : KekoVariconŽužemberk 2:1 (25:06, 25:10, 21:25) 5. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 17
       
Turnir št. 7   19.01.2008   T.Čufar, Jesenice          
Mladi Jesenice : Žirovnica 0:3 (08:25, 11:25, 09:25) 1. Žirovnica 3 3:0 8:1 212:100 8
Žirovnica : Prochrom comp Bled 2:1 (25:00, 12:25, 25:09) 2. Prochrom comp Bled 3 1:2 4:5 171:186 4
Olimp Ljubljana : Žirovnica 0:3 (11:25, 13:25, 14:25) 3. Olimp Ljubljana 3 1:2 3:6 178:195 3
Olimp Ljubljana : Prochrom comp Bled 1:2 (25:23, 22:25, 21:25) 4. Mladi Jesenice 3 1:2 3:6 131:211 3
Mladi Jesenice : Olimp Ljubljana 1:2 (25:22, 15:25, 07:25) 1. v 2. krog - turnir št. 12,  2. v 2. krog - turnir št. 12
Prochrom comp Bled : Mladi Jesenice 1:2 (17:25, 25:06, 22:25) 3. v repasaž - turnir št. 19, 4. v repasaž - turnir št. 19
       
Turnir št. 8   19.01.2008   ŠD Bonifika, Koper          
Luka Koper : Piran 2:1 (25:06, 16:25, 25:16) 1. Eurokabel Neptun 4 4:0 9:3 285:166 9
Piran : HIT Nova Gorica 2:1 (16:25, 25:13, 25:22) 2. Luka Koper 4 3:1 8:4 257:186 8
HIT Nova Gorica : Eurokabel Neptun 1:2 (08:25, 25:17, 05:25) 3. HIT Nova Gorica 4 1:3 5:7 209:256 5
Eurokabel Neptun : Lakolit-Ankaran 3:0 (25:00, 25:18, 25:06) 4. Piran 4 1:3 5:7 206_227 5
Lakolit-Ankaran : Luka Koper 0:3 (06:25, 06:25, 09:25) 5. Lakolit-Ankaran 4 1:3 3:9 142:264 3
HIT Nova Gorica : Lakolit-Ankaran 2:1 (25:07, 13:25, 25:05) 1. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 12
Eurokabel Neptun : Luka Koper 2:1 (25:16, 23:25, 25:18) 2. uvrščeni se uvrsti v 2. krog - turnir št. 12
Lakolit-Ankaran : Piran 2:1 (25:04, 10:25, 25:22) 3. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 19
Luka Koper : HIT Nova Gorica 2:1 (25:07, 07:25, 25:13) 4. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 19
Piran : Eurokabel Neptun 1:2 (00:25, 25:20, 20:25) 5. uvrščeni se uvrsti v repasaž - turnir št. 19