Odbojka
nov uporabnik
zapomni si
 
 
 
 
 
Razpored tekem - 3. DOL zahod - ženske
 
14. krog sobota 19.01.2008 dvorana ura opomba
Lakolit Ankaran : Eurokabel Neptun OŠ Hrvatini   18:00  
Bled Adriatica.net : Epic Postojna OŠ Bled   18:00  
Logatec : Črnomelj ŠD Logatec   16:30  
Solkan : Pizzeria Morena OŠ Solkan   17:00  
Kostak-elmont : Triglav Kranj OŠ Brestanica   18:00  
Luka Koper mlade : Mladi Jesenice ŠD Bonfika, Koper  15:30  
Piran : MZG Grosuplje II ŠD Lucija   20:00  
15. krog sreda 23.01.2008 dvorana ura opomba
Piran : Lakolit Ankaran ŠD Lucija   20:00 sreda, 13.02.
MZG Grosuplje II : Luka Koper mlade ŠD Brinje, Grosuplje   18:30 čet., 24.01. 
Mladi Jesenice : Kostak-Elmont OŠ T. Čufar, Jesenice   19:00  
Triglav Kranj : Solkan ŠD Planina, Kranj   17:00  
Pizzeria Morena : Logatec OŠ Žirovnica   17:00  
Črnomelj : Blet Adriatica.net OŠ M. Jarc, Črnomelj   18:00  
Epic Postojna : Eurokabel-Neptun OŠ M. Vilharja, Postojna   16:00  
16. krog sobota 26.01.2008 dvorana ura opomba
Lakolit Ankaran : Epic Postojna OŠ Hrvatini   18:00  
Eurokabel Neptun : Črnomelj ŠD Kanal   16:00  
Bled Adriatica.net : Pizzeria Morena OŠ Bled   18:00 petek, 25.01. 
Logatec : Triglav Kranj ŠD Logatec   20:30 čet., 24.01.
Solkan : Mladi Jesenice OŠ Solkan   17:00  
Kostak-Elmont : MZG Grosuplje II OŠ Brestanica   18:00  
Luka Koper mlade : Piran ŠD Bonfika, Koper   16:30  
17. krog sobota 02.02.2008 dvorana ura opomba
Lakolit Ankaran : Luka Koper mlade OŠ Hrvatini   18:00 zam.dom.
Piran : Kostak-Elmont ŠD Lucija   17:00  
MZG Grosuplje II : Solkan ŠD Brinje, Grosuplje   16:30  
Logatec : Mladi Jesenice ŠD Logatec  16:30 zam.dom.
Triglav Kranj : Bled Adriatica.net ŠD Planina, Kranj   17:00 sreda, 30.01.
Pizzeria Morena : Eurokabel Neptun OŠ Žirovnica   17:00  
Črnomelj : Epic Postojna OŠ M. Jarc, Črnomelj   20:00  
18. krog sobota 09.02.2008 dvorana ura opomba
Lakolit Ankaran : Črnomelj OŠ Hrvatini   18:00  
Epic Postojna : Pizzeria Morena OŠ M. Vilharja, Postojna   16:00  
Eurokabel Neptun : Triglav Kranj ŠD Kanal   16:00 čet., 31.01. 
Bled Adriatica.net : Mladi Jesenice OŠ Bled   18:00  
Logatec : MZG Grosuplje II ŠD Logatec   16:30  
Solkan : Piran OŠ Solkan   17:00  
Kostak-Elmont : Luka koper mlade OŠ Brestanica   18:00  
19. krog sobota 16.02.2008 dvorana ura opomba
Kostak-Elmont : Lakolit Ankaran OŠ Brestanica   18:00  
Luka Koper mlade : Solkan ŠD Bonfika, Koper   15:30  
Piran : Logatec ŠD Lucija   17:00  
MZG Grosuplje II : Bled Adriatica.net ŠD Brinje, Grosuplje   16:30  
Mladi Jesenice : Eurokabel Neptun OŠ T. Čufar, Jesenice   14:30  
Triglav Kranj : Epic Postojna ŠD Planina, Kranj   17:00  
Pizzeria Morena : Črnomelj OŠ Žirovnica   17:00  
20. krog sobota 23.02.2008 dvorana ura opomba
Lakolit Ankaran : Pizzeria Morena OŠ Hrvatini   18:00  
Črnomelj : Triglav Kranj OŠ M. Jarc, Črnomelj   20:00  
Epic Postojna : Mladi Jesenice OŠ M. Vilharja, Postojna   16:00  
Eurokabel Neptun : MZG Grosuplje ŠD Kanal   16:00  
Bled Adriatica.net : Piran OŠ Bled   18:00  
Logatec : Luka Koper mlade ŠD Logatec   15:00  
Solkan : Kostak-Elmont OŠ Solkan   17:00  
21. krog sobota 01.03.2008 dvorana ura opomba
Solkan : Lakolit Ankaran OŠ Solkan   17:00  
Kostak-Elmont : Logatec OŠ Brestanica   18:00  
Luka Koper mlade : Bled Adriatica.net ŠD Bonfika, Koper   15:30 sobota, 22.03.
Piran : Eurokabel Neptun ŠD Lucija   17:00  
MZG Grosuplje II : Epic Postojna ŠD Brinje, Grosuplje   20:00  
Mladi Jesenice : Črnomelj OŠ T. Čufar, Jesenice   19:00  
Triglav Kranj : Pizzeria Morena ŠD Planina, Kranj   16:00  
22. krog sobota 08.03.2008 dvorana ura opomba
Lakolit Ankaran : Triglav Kranj OŠ Hrvatini   18:00  
Pizzeria Morena : Mladi Jesenice OŠ Žirovnica   17:00  
Črnomelj : MZG Grosuplje II OŠ M. Jarc, Črnomelj   18:00 sreda, 05.03.
Epic Postojna : Piran OŠ M. Vilharja, Postojna   16:00  
Eurokabel Neptun : Luka Koper mlade ŠD Kanal   16:00  
Bled Adriatica.net : Kostak-Elmont OŠ Bled   18:00  
Logatec : Solkan ŠD Logatec   20:30 čet., 13.03.
23. krog sobota 15.03.2008 dvorana ura opomba
Logatec : Lakolit Ankaran ŠD Logatec   16:30  
Bled Adriatica.net : Solkan OŠ Bled  18:00 zam.dom.
Kostak-Elmont : Eurokabel Neptun OŠ Brestanica   18:00  
Luka Koper mlade : Epic Postojna ŠD Bonfika, Koper   14:00  
Piran : Črnomelj ŠD Lucija   16:30 torek, 11.03.
MZG Grosuplje II : Pizzeria Morena ŠD Brinje, Grosuplje   20:00  
Mladi Jesenice : Triglav Kranj OŠ T. Čufar, Jesenice   19:00  
24. krog sobota 29.03.2008 dvorana ura opomba
Lakolit Ankaran : Mladi Jesenice OŠ Hrvatini   18:00  
Triglav Kranj : MZG Grosuplje ŠD Planina, Kranj   18:00  
Pizzeria Morena : Piran OŠ Žirovnica   17:00  
Črnomelj : Luka Koper mlade OŠ M. Jarc, Črnomelj   17:00 sreda, 26.03.
Epic Postojna : Kostak-Elmont OŠ M. Vilharja, Postojna   16:00  
Eurokabel Neptun : Solkan ŠD Kanal   16:30 čet. 20.03.
Bled Adriatica.net : Logatec OŠ Bled   18:00  
25. krog sobota 05.04.2008 dvorana ura opomba
Bled Adriatica.net : Lakolit Ankaran OŠ Bled   18:00  
Eurokabel Neptun : Logatec ŠD Kanal  16:00 zam.dom.
Solkan : Epic Postojna OŠ Solkan   17:00  
Kostak-Elmont : Črnomelj OŠ Brestanica   18:00  
Luka Koper mlade : Pizzeria Morena ŠD Bonfika, Koper   15:30  
Piran : Triglav Kranj ŠD Lucija   20:00  
MZG Grosuplje II : Mladi Jesenice ŠD Brinje, Grosuplje   17:30  
26. krog sobota 12.04.2008 dvorana ura opomba
Lakolit Ankaran : MZG Grosuplje II OŠ Hrvatini   18:00  
Mladi Jesenice : Piran OŠ T. Čufar, Jesenice  19:00  
Triglav Kranj : Luka Koper mlade ŠD Planina, Kranj   16:00  
Pizzeria Morena : Kostak-Elmont OŠ Žirovnica   17:00  
Črnomelj : Solkan OŠ M. Jarc, Črnomelj  19:00  
Epic Postojna : Logatec OŠ M. Vilharja, Postojna   16:00  
Eurokabel Neptun : Bled Adriatica.net ŠD Kanal   17:30 petek, 11.04.