Odbojka
nov uporabnik
zapomni si
 
 
 
 
 
Razpored tekem - 3. DOL zahod - moški
 
10. krog sobota 26.01.2008 dvorana ura opomba
Calcit Kamnik II : LOK Črnuče Stari ZD Kamnik   15:00  
Astec Triglav II : Prvačina ŠD Planina, Kranj   14:00  
Prigo Brezovica : TOM Mokronog OŠ Brezovica  19:00  
MOK Kočevje : Salonit Anhovo II OŠ Zb.odposlancev Kočevje  18:00  
11. krog sobota 02.02.2008 dvorana ura opomba
MOK Kočevje : Calcit Kamnik II OŠ Zb.odposlancev Kočevje   19:30  
UKO Kropa : Prigo Brezovica OŠ Lipnica   18:00  
TOM Mokronog : Astec Triglav II OŠ Mirna   18:00  
Prvačina : LOK Črnuče OŠ Renče   17:00  
12. krog sobota 09.02.2008 dvorana ura opomba
Calcit Kamnik II : Prvačina Stari ZD Kamnik    15:00  
LOK Črnuče : TOM Mokronog OŠ D. Kumar, Ljubljana   17:00  
Astec Triglav II : UKO Kropa ŠD Planina, Kranj   20:00  
Prigo Brezovica : Salonit Anhovo II OŠ Brezovica   19:00  
13. krog sobota 16.02.2008 dvorana ura opomba
MOK Kočevje : Prigo Brezovica OŠ Zb.odposlancev Kočevje   20:30 petek, 15.02.
Salonit Anhovo II : Astec Triglav II Šp. dvorana Kanal   16:00  
UKO Kropa : LOK Črnuče OŠ Lipnica   18:00  
TOM Mokronog : Prvačina OŠ Mirna   18:00  
14. krog sobota 23.02.2008 dvorana ura opomba
Calcit Kamnik II : TOM Mokronog Stari ZD Kamnik    15:00  
Prvačina : UKO Kropa OŠ Renče   17:00  
LOK Črnuče : Salonit Anhovo II OŠ D. Kumar, Ljubljana   17:00  
Astec Triglav II : MOK Kočevje ŠD Planina, Kranj  20:00  
15. krog sobota 01.03.2008 dvorana ura opomba
Prigo Brezovica : Calcit Kamnik II OŠ Brezovica   19:00 petek, 29.02. 
MOK Kočevje : LOK Črnuče OŠ Zb.odposlancev Kočevje   18:00  
Salonit Anhovo II : Prvačina Šp. dvorana Kanal   16:00  
UKO Kropa : TOM Mokronog OŠ Mirna   18:00 zam.dom.
16. krog sobota 08.03.2008 dvorana ura opomba
Calcit Kamnik II : UKO Kropa Stari ZD Kamnik    15:00  
TOM Mokronog : Salonit Anhovo II OŠ Mirna   18:00  
Prvačina : MOK Kočevje OŠ Renče   17:00  
Astec Triglav II : Prigo Brezovica ŠD Planina, Kranj   17:00 četrtek, 06.03.
17. krog sobota 15.03.2008 dvorana ura opomba
Astec Triglav II : Calcit Kamnik II ŠD Planina, Kranj   14:00  
Prigo Brezovica : LOK Črnuče OŠ Brezovica   19:00  
MOK Kočevje : TOM Mokronog OŠ Mirna   18:00 zam.dom.
Salonit Anhovo II : UKO Kropa Šp. dvorana Kanal   16:00  
18. krog sobota 29.03.2008 dvorana ura opomba
Calcit Kamnik II : Salonit Anhovo II Stari ZD Kamnik    15:00  
UKO Kropa : MOK Kočevje OŠ Lipnica   18:00  
Prvačina : Prigo Brezovica OŠ Renče   17:00  
LOK Črnuče : Astec Triglav II OŠ D. Kumar, Ljubljana   17:00