nov uporabnik
zapomni si

novice

14.9.2009
Izmir, 13. septembra (STA) - Reprezentanca Poljske je na evropskem odbojkarskem prestolu zamenjala Španijo. V finalu evropskega prvenstva v Turčiji je v Izmirju s 3:1 (27, 21, -16, 24) premagala Francijo. Za Poljake je to prvi naslov evropskih prvakov. Tretje mesto so zasedli Bolgari, ki so s 3:0 (18, 24, 21) premagali Rusijo.

8.9.2009
Izmir, 07. septembra (STA) - Slovenski odbojkarji so hitro končali nastope na evropskem prvenstvu v Izmirju. Potem ko so zabeležili tri poraze v predtekmovalni skupini, so postali ena izmed štirih reprezentanc, ki so izpadle iz bojev drugega kroga, poleg njih so to še Turčija, Estonija in Češka. Slovenci, ki na EP še naprej ostajajo brez zmage, so zasedli končno 15. mesto.