Odbojka
nov uporabnik
zapomni si
 
 
 
 
 
Evropska liga - člani - skupina "B"
 

                   
26.05. 17:30 CZECH REPUBLIC : GREECE 3:2 25:19 19:25 25:22 22:25 15:12
26.05. 15:00 PORTUGAL : SLOVENIA 1:3 23:25 25:19 21:25 29:31  
27.05. 17:30 CZECH REPUBLIC : GREECE 0:3 23:25 22:25 23:25    
27.05. 16:00 PORTUGAL : SLOVENIA 3:1 25:20 24:26 25:23 25:23  
01.06. 21:00 GREECE : SLOVENIA 0:3 20:25 22:25 18:25    
02.06. 17:30 CZECH REPUBLIC : PORTUGAL 1:3 23:25 25:22 14:25 21:25  
02.06. 21:00 GREECE : SLOVENIA 3:2 19:25 25:21 23:25 25:18 15:10
03.06. 17:30 CZECH REPUBLIC : PORTUGAL 0:3 22:25 22:25 20:25    
08.06. 17:45 SLOVENIA : CZECH REPUBLIC 3:2 25:18 24:26 21:25 25:18 15:09
09.06. 17:00 PORTUGAL : GREECE 3:0 25:20 25:20 25:23    
09.06. 17:00 SLOVENIA : CZECH REPUBLIC 3:0 25:20 25:20 25:23    
10.06. 16:00 PORTUGAL : GREECE 3:0 25:21 25:22 25:23    
15.06. 21:00 GREECE : PORTUGAL 3:1 25:18 25:19 18:25 27:25  
16.06. 17:30 CZECH REPUBLIC : SLOVENIA 1:3 22:25 17:25 25:22 18:25  
16.06. 21:00 GREECE : PORTUGAL 3:1 23:25 25:17 25:23 25:19  
17.06. 17:30 CZECH REPUBLIC : SLOVENIA 2:3 20:25 19:25 25:19 25:21 12:15
22.06. 15:00 SLOVENIA : GREECE 3:0 25:15 26:24 25:17    
23.06. 17:00 PORTUGAL : CZECH REPUBLIC 0:3 19:25 17:25 28:30    
23.06. 17:00 SLOVENIA : GREECE 3:2 25:27 25:23 25:16 22:25 15:10
24.06. 16:00 PORTUGAL : CZECH REPUBLIC 3:2 22:25 25:23 16:25 26:24 15:10
29.06. 21:00 GREECE : CZECH REPUBLIC 0:3 26:28 21:25 23:25    
30.06. 17:00 SLOVENIA : PORTUGAL 2:3 25:22 25:23 18:25 18:25 13:15
30.06. 21:00 GREECE : CZECH REPUBLIC 3:0 25:21 26:24 25:22    
01.07. 17:00 SLOVENIA : PORTUGAL 3:2 17:25 27:25 25:18 22:25 15:12
                   
Vrstni red - skupina "B" Tekme Točke Seti Točke v setih
poz. Ekipa sk. zm. izg. . zm. izg. količnik zm. izg. količnik
1 SLO - SLOVENIA 12 9 3 21 32 19 1.684 1147 1078 1.064
2 POR - PORTUGAL 12 7 5 19 26 21 1.238 1074 1055 1.018
3 GRE - GREECE 12 5 7 17 19 25 0.760 971 1003 0.968
4 CZE - CZECH REPUBLIC 12 3 9 15 17 29 0.586 995 1051 0.947

 
FINAL FOUR :
 polfinali :
 Slovenija : Španija  1:3 (23, -22, -18, -23)
 Portugalska : Slovaška  3:1 (21, -20, 21, 23)
 
 za 3. mesto :
 Slovenja : Slovaška  1:3 (-18, 20, -19, -18)
 
 finale :
 Španija : Portugalska  3:2 (-21, 18, 22, -19, 18)