novice

1.9.2017
Evropska odbojkarska zveza CEV je na letnem kongresu, ki poteka v okviru evropskega prvenstva na Poljskem, razkrila, da bo prihodnje evropsko prvenstvo, leta 2019, potekalo v Franciji, Sloveniji, na Nizozemskem in v Belgiji.

31.8.2017
Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je morala v četrtfinalu evropskega prvenstva na Poljskem priznati premoč Rusiji. V boju za uvrstitev v polfinale so bili tekmeci boljši prepričljivo, s 3:0 (17, 19, 19). Varovanci selektorja Slobodana Kovača so tako zaključili z nastopom na letošnjem prvenstvu stare celine.

30.8.2017
Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je na prvi tekmi izločilnih bojev osupnila aktualne svetovne prvake, Poljake in jih pred polno Tauron Areno premagala s 3:0 (21, 21, 19). Slovenski odbojkarji so se tako uvrstili v četrtfinale, kjer jih čakajo Rusi.

30.8.2017
Slovenska moška odbojkarska izbrana vrsta bo na evropskem prvenstvu na Poljskem nocoj odigrala tekmo repasaža proti domači reprezentanci. Srečanje v Krakovu se bo začelo ob 20.30 uri, zmagovalec se bo uvrstil v četrtfinale, za poraženca bo prvenstvo zaključeno.

28.8.2017
Slovenska moška odbojkarska reprezentanca je morala na tretji tekmi evropskega prvenstva na Poljskem priznati premoč Bolgariji. Bolgarski odbojkarji so srečanje dobili s 3:0 (22, 26, 17). Naši odbojkarji so tekmovanje v skupini C tako končali na tretjem mestu in se uvrstili v izločilne boje.