Odbojka
 
 
 
 
 
2. DOL ženske vzhod - 2017/2018
 
       
 
Benedikt    
 

E-mail 1:

  ok.benedikt@gmail.com
OK Benedikt

E-mail 2:

  zoja.volley@gmail.com
p.p. 1

E-mail 3:

   
2234 Benedikt

E-mail 4:

   
 
 
 
Štefan Huber Stanko Bernjak Stanko Franc Darko Zimič
GSM : 051 384-756 GSM : 041 618-694 GSM : 041 651-147 GSM : 051 341-147
 
       
 
Braslovče    
OK Braslovče

E-mail 1:

  tinapresekar@gmail.com
Andrej Hribernik

E-mail 2:

  marjan.kumer@remont.si
Braslovče 59

E-mail 3:

  branko.bednjanic@gmail.com
3314 Braslovče

E-mail 4:

  andrej.hribernik@generali.com
 
 
 
Tina Preskar Marjan Kumer Branko Bednjanič Andrej Hribernik
GSM : 041 282-491 GSM : 031 358-064 GSM : 041 523-740 GSM : 031 553-739
 
       
 
Celje    
OK Celje

E-mail 1:

  tomygolez@hotmail.com
Golež Stojan Tomaž

E-mail 2:

  mojca.kodre@gmail.com
Gaji 11

E-mail 3:

  stankoblatnik72@gmail.com
3000 Celje

E-mail 4:

  celje.odbojka@gmail.com
 
 
 
Tomaž Golež Stojan Mojca Kodre Jernej Volavšek  
GSM : 031 578-797 GSM : 031 480-258 GSM : 031 704-450    
 
       
 
KLS Ljubno    
OK KLS Ljubno

E-mail 1:

  v.zaloznik@gmail.com
Založnik Vinko

E-mail 2:

  robert.remic@amis.net
Janezovo polje 23

E-mail 3:

  vinko.zaloznik@gorenje.si
3333 Ljubno ob Savinji

E-mail 4:

  tomaz.pecovnik@siol.net
 
 
 
Vinko Založnik Tomaž Pečovnik Hajdeja Berglez Robert Remic
GSM : 040 785-948 GSM : 031 336-015 GSM : 041 868-553 GSM : 040 647-446
 
       
 
Mozirje    
 

E-mail 1:

  vising.mozirje@siol.net
OK Mozirje

E-mail 2:

   
Praprotnikova 10

E-mail 3:

   
3330 Mozirje

E-mail 4:

   
 
 
 
Vida Skok Srečo Skok    
GSM : 031 303-145 GSM : 041 927-073        
 
       
 
Nova KBM Branik II    
 

E-mail 1:

  volley.branik@siol.net
OK Nova KBM Branik

E-mail 2:

  irena.luka@gmail.com
Mladinska ulica 29

E-mail 3:

  dpusnik89@gmail.com
2000 Maribor

E-mail 4:

  ivaule.volley@gmail.com
 
 
 
Irena Kovačič Dejan Pušnik Urška Skarlovnik Iva Ule
GSM : 041 576-664 GSM : 040 224-001 GSM : 040 760-424 GSM : 040 458-540
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2. DOL ženske vzhod - 2017/2018
 
       
 
Prevalje    
OK Prevalje

E-mail 1:

  metabukovec@gmail.com
Metod Gabrovec

E-mail 2:

  bojan.ivartnik@gmail.com
Na Fari 54

E-mail 3:

  janez.dokl@t-1.si
2391 Prevalje

E-mail 4:

  pisarna@ok-prevalje.si
 
 
 
Janez Dokl Meta Bukovec Bojan Ivarnik Metod Gabrovec
GSM : 040 799-740 GSM : 040 847-102 GSM : 041 762-961 GSM : 041 878-635
 
       
 
S volley    
ŽOK Vuzenica

E-mail 1:

  saso.rejec@gmail.com
Sašo Rajec

E-mail 2:

  diter.v@gmail.com
Koroška cesta 61A

E-mail 3:

  radovan.krenker@gmail.com
2360 Radlje ob Dravi

E-mail 4:

  monika.klancnik@gmail.com
 
 
 
Sašo Rejec Diter Veber Radovan Krenker Monika Klančnik
GSM : 031 667-099 GSM : 040 514-561 GSM : 031 363-936 GSM : 031 275-586
 
       
 
SWATYCOMET Zreče    
 

E-mail 1:

  tomaz.kusar@unior.si
Kušar Tomaž

E-mail 2:

  drago.seserko@t-1.si
Kovaška cesta 36a

E-mail 3:

  VPotocnik@swatycomet.si
3214 Zreče

E-mail 4:

  puki@amis.net
 
 
 
Tomaž Kušar Drago Šešerko Vili Potočnik  
GSM : 031 312-055 GSM : 041 669-408 GSM : 041 335-458    
 
       
 
ŽOK GSV Zava Ptuj    
ŽOK Ptuj

E-mail 1:

  vlado.ivnik@talum.si
Štefan Vrbnjak

E-mail 2:

  stefan.vrbnjak@gmail.com
Apače 199

E-mail 3:

  blankabreg@gmail.com
2324 Lovrenc na Dr.polju

E-mail 4:

   
 
 
 
Štefan Vrbnjak Vladimir Ivnik Blanka Voda  
GSM : 041 755-871 GSM : 031 724-784 GSM : 040 797-458    
 
       
 
ŽOK  Ljutomer    
ŽOK Ljutomer

E-mail 1:

  makoter17@gmail.com
Jože Makoter

E-mail 2:

  zoran.kosi@gmail.com
Cven 59a

E-mail 3:

  sasa@makoter.si
9240 Ljutomer

E-mail 4:

   
 
 
 
Jože Makoter Zoran Kosi Saša Makoter  
GSM : 040 275-271 GSM : 041 394-971 GSM : 041 354-900    
 
       
 
Korvolley A    
ŽOK Mislinja

E-mail 1:

  oderurban@gmail.com
Urban Oder

E-mail 2:

  andreja.oder@prevent-deloza.si
Gozdarska cesta 99

E-mail 3:

  matej.prus@gorenje.com
2382 Mislinja

E-mail 4:

  darko.zugelj@siol.net
 
 
 
Urban Oder Andreja Oder Matej Prus Daro Žugelj
GSM : 041 690-737 GSM : 041 781-642 GSM : 041 774-773 GSM : 041 712-65