Odbojka
 
 
 
 
 
2. DOL moški - 2017/2018
 
       
 
Calcit Volley II    
 

E-mail 1:

  calcit.volleyball@gmail.com
OK Kamnik

E-mail 2:

  gregor_hribar@t-2.net
Cankarjeva 3

E-mail 3:

  rici.hribar67@gmail.com
1240 Kamnik

E-mail 4:

   
 
 
 
Špela Vrhovnik Gregor Hribar Aleš Hribar  
GSM : 040 978-070 GSM : 041 653-653 GSM : 041 842-415    
  
       
 
Črnuče ACH II    
 

E-mail 1:

  gregor.kumer@siol.net
ŠD FITT Črnuče

E-mail 2:

  andrej.jeric@telekom.si
C. 24. junija 62

E-mail 3:

  miha.premelc@gmail.com
1231 Črnuče

E-mail 4:

   
 
 
 
Gregor Kumer Andrej Jerič Miha Premelč  
GSM : 031 612-770 GSM : 031 769-447 GSM : 031 360-845    
  
       
 
FužinarSijMetalRavne    
OK Fužinar

E-mail 1:

  david@slatin.si
Na Gradu 6

E-mail 2:

  slavko.slatinsek@gmail.com
p.p. 87

E-mail 3:

  miran@slatin.si
2390 Ravne na Koroškem

E-mail 4:

  danilo.cebulj@zipcenter.si
 
 
 
David Slatinšek Miran Mlakar Slavko Slatinšek Danilo Čebulj
GSM : 041 321-252 GSM : 040 833-611 GSM : 051 307-306 GSM : 041 712-905
  
       
 
KEKOOpreama Žužemberk    
OK Žužemberk

E-mail 1:

  tom.pecar@gmail.com
Tom Pečar

E-mail 2:

  bojan.brulec@guest.arnes.si
Dvor 39

E-mail 3:

  obrstar@gmail.com
8361 Dvor

E-mail 4:

  mihaplot@gmail.com
 
 
 
Bojan Brulec Tom Pečar David Obrstar  
GSM : 051 348-119 GSM : 031 535-900 GSM : 041 811-079    
  
       
 
Korvolley    
OK Mislinja

E-mail 1:

  oderurban@gmail.com
Urban Oder

E-mail 2:

  miro.koh@gmail.com
Gozdarska cesta 99

E-mail 3:

  branko.golob@ktv-ravne.net
2382 Mislinja

E-mail 4:

  david.cuk18@gmail.com
 
 
 
Urban Oder Andreja Oder Branko Golob David Čuk
GSM : 041 690-737 GSM : 041 781-642 GSM : 040 814-601 GSM : 051 243-132
  
       
 
MOK Kočevje    
MOK Kočevje

E-mail 1:

  ales.drobnic@melamin.si
Mirjam Drobnič

E-mail 2:

  am.drobnic@gmail.com
Kajuhovo naselje 16

E-mail 3:

  vanja.cokorilo@gmail.com
1330 Kočevje

E-mail 4:

   
 
 
 
Aleš Drobnič Vanja Čokorilo Mirjam Drobnič  
GSM : 041 929-853 GSM : 040 832-136 GSM : 041 973-239    
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2. DOL moški - 2017/2018
 
       
 
National Žirovnica    
TVD Partizan Žirovnica

E-mail 1:

  tvdpartizan.zirovnica@telemach.net
Odbojkarski klub Žirovnica

E-mail 2:

  rok.kropa@gmail.com
Žirovnica 63

E-mail 3:

  okzirovnica@gmail.com
4274 Žirovnica

E-mail 4:

   
 
 
 
Aleš Ošljak Rok Blaznik    
GSM : 031 319-883 GSM : 041 782-494        
  
       
 
PRO Volley    
 

E-mail 1:

  okprovolley@gmail.com
OK PRO Volley

E-mail 2:

  mirkoskundric@yahoo.com
Prušnikova 30

E-mail 3:

   
2000 Maribor

E-mail 4:

   
 
 
 
Mirko Škundrić Petar Škundrić    
GSM : 031 379-437 GSM : 051 632-972        
  
       
 
SIP Šempeter    
OK SIP Šempeter

E-mail 1:

  scilensek@gmail.com
Sebastjan Cilenšek

E-mail 2:

  aliansavolley@gmail.com
Pod smrekami 14

E-mail 3:

   
3311 Šempeter

E-mail 4:

   
 
 
 
Sebastjan Cilenšek Tadej Ferme    
GSM : 031 847-212 GSM : 031 604-574        
  
       
 
SiPlayer Fram    
Mitja Trglec

E-mail 1:

  mitja.trglec@okfram.si
OK Fram

E-mail 2:

  jurij.copi@okfram.si
Koropčeva ul. 15

E-mail 3:

  miran.klavz@okfram.si
2313 Fram

E-mail 4:

   
 
 
 
Mitja Trglec Jurij Čopi Miran Klavž  
GSM : 041 214-973 GSM : 040 291-054 GSM : 040 242-747    
  
       
 
ŠD Braslovče    
Janko Matko

E-mail 1:

  igor.rojnik@mk-logistika.si
ŠD Braslovče

E-mail 2:

  sandi.fuzir@gmail.com
Rakovlje 26

E-mail 3:

  grega.racnik@gmail.com
3314 Braslovče

E-mail 4:

  jani.matko@gmail.com
 
 
 
Igor Rojnik Grega Račnik Sandi Fužir Jani Matko
GSM : 041 694-485 GSM : 041 472-894 GSM : 070 881-023 GSM : 041 623-372
  
       
 
Šoštanj Topolšica    
 

E-mail 1:

   bostjan.zigon@esotech.si
OK Šoštanj Topolšica

E-mail 2:

   mp9mp9@gmail.com
p.p. 23

E-mail 3:

   info.sostanjtopolsica@gmail.com
3325 Šoštanj

E-mail 4:

   
 
 
 
Boštjan Žigon Marko Pokleka    
GSM : 041 390-124 GSM : 070 733-682