GEN-I Volley - OK Ankaran Hrvatini 3:1

objavljeno dne: 07.10.2017

Odbojkarice GEN-I Volley-ja so v 1. krogu 1. DOL za ženske gostile ekipo Ankaran Hrvatini in tekmice odpravile po štirih nizih, s 3:1 (16, 8, -20, 20).

GEN-I Volley - OK Ankaran Hrvatini 3:1 (25:16, 25:8, 20:25, 25:20)

Geni Volley: Ferlic (6), Zbičajnik, Marušič P. (6), Uršič, Bavdaž, (9) Kolbl (11), Đukić (3), V. Grbac (18), Marušič Š. (1), Simčič, Spačal (3), Gubaš. Trener: Bektašević Alen.

Ankaran Hrvatini: Krsti (6), Apollonio (1), Pangerc, Angelini (4), Medved, Kolar, Pavić (11), Cerovac (4), Ražman; Trobec (13), Lucas (6), Barut. Trener: Mikša Sebastjan.

Prva dva seta sta minila v znamenju Goričank. Na terenu so bile domačinke bolj zbrane, prikazale so agresivnejšo igro in to se je pokazalo tudi v rezultatu. Prvi set so namreč gostiteljice dobile s 25:16, drugega pa s 25:8.

V tretjem nizu je domači trener Alen Bektašević opravil nekaj menjav, kar pa se ni izkazalo za najboljšo odločitev, saj so z menjavo ritma igre gostje pridobile na samozavesti in s pridom izkoriščale vsako priložnost, ki se jim je ponudila na terenu. Vse do konca niza je ekipa iz Ankarana imela pobudo in na koncu slavila z rezultatom 20:25.

V četrtem nizu je domači strateg vrnil postavo iz prvega in drugega niza, a to ni zaustavilo Ankarančank, ki so še naprej igrale dobro, Novogoričanke pa so le s težavo zaustavljale njihove napade. Večjo prednost so si domače odbojkarice priigrale šele v drugi polovici niza in na koncu zmagale s 25:20.

Ekipa Geni Volley bo v naslednjem krogu gostovala pri ekipi Luke Koper.

avtor: GEN-I Volley