ŽOK Mislinja - Zgornja Gorenjska 2:3

objavljeno dne: 12.03.2017

Odbojkarice ŽOK Mislinje so v 2. krogu zelene skupine 1. DOL doma z 2:3 (-20, -21, 9, 22, -8) izgubile z Zgornjo Gorenjsko.

Dvorana: Gimnazija Slovenj Gradec, gledalcev: 80, sodnika: Milojevič Mihajlo, Kramar Franci

ŽOK Mislinja: Hasič, Manojlovič, Lekše, Proševa, Lužnik, Kramer, Gams, Penica.

Zgornja Gorenjska: Avsenik, Tučen , Lužovec , Košak, Pogačar, Burja, Klinar, Marzidovšek , Langus, Zorman, Humerca;

V uvodnih dveh setih sta bili ekipi zelo enakovredni, ampak v končnici so bile gostje boljše nasprotnice in so na srečanju tako povedle z 2:0 v nizih.

Sledil je preobrat in domačinke so prepričljivo dobile tretji set z visoko razliko, zmaga pa je domačim odbojkaricam pripadla tudi v četrtem nizu, po zelo izenačeni igri na obeh straneh.

V petem nizu so bile gostje boj zbrane in so zasluženo osvojile peti niz ter zmago na derbiju z začelja 1. DOL.

avtor: ŽOK Mislinja - Matej Pruš