Odbojka
 
 
 
 
 
SBERBANK finalni turnir - državno prvenstvo U21
 
 

ženske U21 - za 3. mesto

 Ploščad pred MO Kranj, 22.07.2016 ob 09:30

             
  Calcina Sabrina / Gorišek Daja 2  21  21    
             
  Gostinčar Lea / Kobilca Taja 0  16  12    
   

moški U21 - za 3. mesto

 Ploščad pred MO Kranj, 22.07.2016 ob 10:20

             
  Marovt Nejc / Šijanec Miha 2 21 18 15  
             
  Tepić Aleksander / Plahutnik Gašper 1  13 21 5  
   

ženske U21 - za 1. mesto

 Ploščad pred MO Kranj, 22.07.2016 ob 17:50

             
  Lovšin Tajda / Morgan Špela  2 16 21 16  
             
  Markovič Nika / Mihalinec Katja  1 21 15 14  
             

moški  U21 - za 1. mesto

 Ploščad pred MO Kranj, 22.07.2016 ob 18:40

             
  Dulai Aleksander / Kumer Žiga 0 14 15    
             
  Vrhunc Jernej / Košenina Alan 2 21 21    
             
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končni vrstni red :
 

MOŠKI - U21

 

ŽENSKE - U21

         
  1.  Vrhunc Jernej / Košenina Alan     1.  Lovšin Tajda / Morgan Špela
  2.  Dulai Aleksander / Kumer Žiga     2.  Markovič Nika / Mihalinec Katja
  3.  Marovt Nejc / Šijanec Miha     3.  Calcina Sabrina / Gorišek Daja
4.  Tepić Aleksander / Plahutnik Gašper     4.  Gostinčar Lea / Kobilca Taja
5.  Renko David / Vrhovšek Ivan   5.  Dolenc Kaja / Fabjan Katarina
6.  Maraž Mark / Port Urh      Deželak Mojca / Letnik Liza
7.  Borič Aljaž / Golob Vid   7.  Marušič Špela / Marušič Polona
8.  Vilar Blaž / Mihelčič Gregor   8.  Kovač Neja / Marancina Sabina
   Černač Erik / Zupančič Filip      Hrovat Nika / Benedik Bevc Nika
10.  Vrtovec Matic / Godnič Jani   10.  Rus Zala / Domevščik Barbara
   Ribič Ažbe / Žižmund Aljoša   11.  Hribar Duša / Lužovec Špela
   Podobnik Teo / Rotar Bor Jese      Kersnik Kaja / Kukman Ita
   Križanič Tilen / Planinšič Uroš   13.  Vrankar Lori / Mijoč Helena
14.  Juvan Maj / Pikl Vid   14.  Rogelj Eva / Jagodic Špela
   Levačić Patrik / Valenčič Martin      Pavić Karin / Morgan Urška
   Bošnjak Črtomir / Rus Jakob      Medved Mia / Peklar Nika
17.  Zorec Jan / Marancina Nik   17.  Malačič Urša / Malačič Veronika
   Kralj Luka / Kovačič Aleks      
   Marušič Blaž / Kšela Jaša      
   Mežnar Sebastian / Grunwald Manuel