Odbojka
 
 
 
 
 
SBERBANK finalni turnir - državno prvenstvo U19
 
 

ženske U19 - za 3. mesto

 Ploščad pred MO Kranj, 23.07.2016 ob 10:00

             
  Calcina Sabrina / Gorišek Daja 0 15 15    
             
  Deželak Mojca / Letnik Liza 2 21 21    
   

moški U19 - za 3. mesto

 Ploščad pred MO Kranj, 23.07.2016 ob 11:00

             
  Podobnik Teo / Rotar Bor Jese 2 21 21    
             
  Stružnik Andraž / Žižmund Aljoša 0 13 13    
   

ženske U19 - za 1. mesto

 Ploščad pred MO Kranj, 23.07.2016 ob 16:00

             
  Pogačar Eva / Kersnik Kaja 1 15 21 9  
             
  Lovšin Tajda / Morgan Špela 2 21 16 15  
             

moški  U19 - za 1. mesto

 Ploščad pred MO Kranj, 23.07.2016 ob 17:00

             
  Marovt Nejc / Šijanec Miha 1 22 18 12  
             
  Kumer Žiga / Valenčič Martin 2 20 21 15  
             
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končni vrstni red :
 

MOŠKI - U19

 

ŽENSKE - U19

         
  1.  Kumer Žiga / Valenčič Martin     1.  Lovšin Tajda / Morgan Špela
  2.  Marovt Nejc / Šijanec Miha     2.  Pogačar Eva / Kersnik Kaja
  3.  Podobnik Teo / Rotar Bor Jese     3.  Deželak Mojca / Letnik Liza
4.  Stružnik Andraž / Žižmund Aljoša     4.  Calcina Sabrina / Gorišek Daja
5.  Mavsar Jure / Mihelčič Gregor   5.  Hrovat Nika / Benedik Bevc Nika
6.  Borič Aljaž / Golob Vid   6.  Marušič Špela / Marušič Polona
7.  Štrojs Timotej / Rotovnik Žan   7.  Gostinčar Lea / Kobilica Taja
8.  Oder Bine / Plevnik Luka   8.  Pavlič Karin / Morgan Urška
9.  Bošnjak Črtomir / Rus Jakob   9.  Škerl Rifelj Tjaša / Mazej Anja
10.  Juvan Maj / Pikl Vid   10.  Lenček Patricija / Povirk Eva
11.  Kovačič Aleks / Pušnar Rok   11.  Rogelj Eva / Porovne Černe Patricija
12.  Udrih Jaka / Možič Rok   12.  Jeretina Klara / Žužek Lana
13.  Gornik Aljaž / Hodžič Šlejkovec Din      Susman Eva / Jeftenić Vanja
14.  Pernuš Gregor / Golob David   14.  Rogelj Eva / Domevščik Brabara
15.  Marovt Anže / Založnik Tilen      Benussi Amadea / Pavlovič Lana
16.  Štojs Jernej / Randl Damjan      Hribar Duša / Lužovec Špela
17.  Drofelnik Jaša / Mori Žiga   17.  Medved Mia / Peklar Nika
18.  Zorec Jan / Marancina Nik      Bulc Katarina / Zdešar Nina
19.  Rojnik Matic / Strojanšek Luka      Malačič Urška / Dubajič Andrea
   Udrih Matic / Udrih Jaka   20.  Stropnik Brina / Brglez Petja
21.  Pušnik Matevž / Škorjanec Marsel      Tamše Anja / Uranjek Ajda
   Poštuvan Tim / Škarabot Matej      Poštuvan Tina / Kotnik Anja
23.  Grunwald Manuel / Mauser Jan      
   Maklin Rok / Maklin Jure      
   Roj Jan / Bažec Matija      
   Drofelnik Jaša / Golob Peter Luka      
27.  Mauser Jan / Bažec Matija      
   Podlesnik Nejc / Lichtenegger Bor      
   Hafner Urban / Košir Jakob      
   Grunwald Manuel / Roj Jan      
   Primik Luka / Ramšak Vid      
   Marklin Jure / Golob Peter Luka      
33.  Jakopec Lovro / Vovk Lovro