Odbojka
 
 
 
 
 
SBERBANK finalni turnir - državno prvenstvo U17
 
 

dekleta U17 - za 3. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 28.07.2016 ob 16:40

             
  Morgan Urška / Pavić Karin  0  16 14    
             
  Benussi Amedea / Pavlovič Lana  2  21 21    
   

dekleta U17 - za 1. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 28.07.2016 ob 17:30

             
  Pogačar Eva / Kersnik Kaja  2 18 21 16  
             
  Bulc Katarina / Zdešar Nina 1  21 15 14  
             
 

fantje U17 - za 3. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 28.07.2016 ob 18:20

             
  Stružnik Andraž / Mori Žiga  0 20 15    
             
  Štojs Jernej / Randl Damijan  2 22 21    
   

fantje U17 - za 1. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 28.07.2016 ob 19:10

             
  Udrih Jaka / Možič Rok 1 21 18 13  
             
  Rus Jakob / Bošnjak Črtomir  2  15 21 15  
             
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končni vrstni red :
 

FANTJE - U17

 

DEKLETA - U17

         
  1.  Rus Jakob / Bošnjak Črtomir     1.  Pogačar Eva / Kersnik Kaja
  2.  Udrih Jaka / Možič Rok     2.  Bulc Katarina / Zdešar Nina
  3.  Štojs Jernej / Randl Damijan     3.  Benussi Amadea / Pavlovič Lana
  4.  Stružnik Andraž / Mori Žiga     4.  Morgan Urška / Pavić Karin
5.  Fužir Urban / Stožir Luka   5.  Špoljarič Zala / Žužek Lana
6.  Marovt Anže / Založnik Tilen   6.  Susman Eva / Jeftenić Vanja
7.  Grunwald Manuel / Mauser Jan   7.  Vnuk Maša / Kutnjak Sara
8.  Juvan Maj / Pikl Vid   8.  Lenček Patricija / Povirk Eva
9.  Bračko Rok / Šarkezi Jan   9.  Babnik Jeglič Ana / Gril Jerca
10.  Šip Domen / Terglav Luka   10.  Žigon Ana / Zdovc Sporer Žana
11.  Peterka Tilen / Rus Luka   11.  Vrhovec Lara / Smolič Ema
12.  Gotenc Sašo / Mišjak Maj   12.  Glinšek Maruša / Dajčman Maja
13.  Primik Luka / Ramšak Vid   13.  Tomažič Iris / Kovačič Tinkara
14.  Vori Žan / Šterman Jure   14.  Malačič Urša / Fajt Fišter Neža
15.  Mohar Janez / Golob David   15.  Poštuvan Tina / Kotnik Anja
16.  Kučan Aljaž / Krajcar Val   16.  Uranjek Ajda / Črnila Lana
17.  Drnovšek Nik / Jerič Nik   17.  Vinkovič Dona / Malok Tjaša
   Pregelj Žiga / Štebe Nik   18.  Dular Ana / Jandrić Ivana
19.  Marancina Nik / Zorec Jan   19.  Seretin Eva / Suhadolčan Eva
   Rojnik Matic / Strojanšek Luka
  20.  Merslavič Živa / Merslavič Žana
   Podlesnik Nejc / Lichtenegger Bor      Živković Mia Lola / Kordež Žana
22.  Marancina Nik / Roj Jan   22.  Kraševec Nika / Muharemović Ida
   Calcina Martin / Dulai Andrej   23.  Kodrič Alina / Ertl Anja
   Resman Urh / Jerič Nejc   24.  Kos Thaler Nuša / Kodrič Alina
25.  Hafner Urban / Košir Jakob      Pravdič Pia / Kramberger Neja
   Božič Simon / Štefanič Uroš      Demirtas Sarah / Bakan Zala
27.  Bažec Matija / Calcina Martin      Janežič Špela / Suhadolčan Eva
   Fajfar Matic / Fajfar Jure      Kastelic Lara / Merslavič Živa
   Maček Štuhec Timotej / Struger Igor      
   Kar Klobučarič Nik / Maček Anže