Odbojka
 
 
 
 
 
SBERBANK finalni turnir - državno prvenstvo U15
 
 

deklice U15 - za 3. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 28.07.2016 ob 13:20

             
  Žigon Ana / Zdovc Sporer Žana 2  21 21    
             
  Kuhar Ajda / Kuhar Gaja  0  11  10    
   

deklice U15 - za 1. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 28.07.2016 ob 14:10

             
  Benussi Amedea / Pavlovič Lana  1  22 20 12  
             
  Špoljarič Zala / Zdešar Nina 2  20 22 15  
             
 

dečki U15 - za 3. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 28.07.2016 ob 15:00

             
  Fužir Urban / Stožir Luka  2 21 21    
             
  Travnik Mohor / Travnik Toni  0  13 05    
   

dečki  U15 - za 1. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 28.07.2016 ob 15:50

             
  Rozman Črt / Možič Rok 2  21 21    
             
  Bračko Rok / Šarkezi Jan 0  11 16    
             
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končni vrstni red :
 

DEČKI - U15

 

DEKLICE - U15

         
  1.  Rozman Črt / Možič Rok     1.  Špoljarič Zala / Zdešar Nina
  2.  Bračko Rok / Šarkezi Jan     2.  Benussi Amadea / Pavlovič Lana
  3.  Fužir Urban / Stožir Luka     3.  Žigon Ana / Zdovc Sporer Žana
  4.  Travnik Mohor / Travnik Toni     4.  Kuhar Ajda / Kuhar Gaja
5.  Novak David / Strdin Žiga   5.  Muharemović Ida / Jerala Manja
   Peterka Tilen / Rus Luka   6.  Zbičajnik Iza / Marolt Maja
7.  Planinšek Tan / Matko Nik   7.  Babnik Jeglič Ana / Gril Jerca
8.  Pregelj Žiga / Filiputti Matija   8.  Bengez Tina / Natek Taja
9.  Zajc Žan / Lenič Jošt   9.  Žigart Žana / Žigart Janja
10.  Jerič Nik / Prevorčnik Jaka   10.  Kolmanič Anja / Krajcar Pia
   Suhadolnik Nejc / Legan Jure   11.  Belec Vita / Vöröš Zoja
12.  Hozjan Zaž / Golc Mark   12.  Smolič Ema / Košiček Nika
13.  Dulai Andrej / Calcina Martin   13.  Koletnik Hana / Blatnik Zala
14.  Cestnik Kimi / Zobec Jan   14.  Urnaut Zala / Manojlović Jana
   Žolnir Žan / Podlesnik Žan   15.  Kastelic Lara / Jakše Zala
16.  Okorn Miha / Drnovšek Nik   16.  Gojak Tara / Bošeska Lara
17.  Vodovnik Aljaž / Donaj Magašić Dorijan      Seretin Eva / Suhadolčan Eva
18.  Fajfar Matic / Urana Jakob   18.  Kordež Žana / Živković Mia Lola
   Peterka Tilen / Rus Luka   19.  Rituper Lara / Lajhar Hana
20.  Kovačič Niko / Vinkovič Dino   20.  Veber Nika / Pinter Maja
21.  Berisha Muhamet / Kumperšak Bor      Šmidovnik Nina / Ahačič Meta
22.  Kržič Janž / Kržič Jošt   22.  Šmidovnik Nina / Koželj Nika
23.  Ramšak Vid / Špenger Domen   23.  Grabec Ana Marija / Sokol Manca
   Kržič Janž / Škerjanec Luka   24.  Črnila Vita / Petrič Gabi
   Hovnik Rožen Nel / Hribernik Žiga      Cikač Urška / Miklavc Kiara
   Pavlin Tjaž / Vučković David      Živković Mia Lola / Umnik Hana
27.  Majhenšek Lovro / Krajnc Domen   27.  Topič Tina / Javornik Živa
         Belavič Nina / Starešinič Živa
         Breznikar Rebeka / Hrovat Ula
      30.  Balkovec Ema / Kopar Teja
         Grošelj Neža / Koželj Nika
         Podjavoršek Deja / Šimič Pia
         Kordež Žana / Urbanč Đukić Gaja
      34.  Balkovec Ema / Gantar Tara
         Potočnik Živa / Ogrinec Eva
      36.  Muršak Sara / Javornik Živa
         Somrak Alja / Topič Tina
         Klement Eva / Ošlaj Tiara
         Miklavec Gaja / Grubišič Čabo Julija
      40.  Kern Maruša / Prinčič Pika
         Jakomin Nina / Dilica Aurora
         Kuhar Melani / Kolmanič Ana