odbojka.si - U-13
Odbojka
 
 
 
 
 
SBERBANK finalni turnir - državno prvenstvo U13
 
 

deklice U13 - za 3. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 28.07.2016 ob 10:00

             
  Lukman Ana / Grubišič Čabo Julija 0 9  12    
             
  Gorjup Ula / Zajc Ana  2 21  21    
   

deklice U13 - za 1. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 28.07.2016 ob 10:50

             
  Cikać Urška / Klajžar Daša  2 21 21    
             
  Podjavoršek Deja / Šimič Pia  0  10 13    
             
 

dečki U13 - za 3. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 28.07.2016 ob 11:40

             
  Najdič Nejc / Okroglič Grega 2  21 21    
             
  Okorn Miha / Blaževič Luka  0 13 17    
   

dečki  U13 - za 1. mesto

 Kongresni trg Ljubljana, 28.07.2016 ob 12:30

             
  Jeklin Primož / Bračko Rok 2 21 21    
             
  Legan Jure / Travnik Mohor  0  13  17    
             
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Končni vrstni red :
 

DEČKI - U13

 

DEKLICE - U13

         
  1.  Jeklin Primož / Bračko Rok     1.  Cikać Urška / Klajžar Daša
  2.  Legan Jure / Travnik Mohor     2.  Podjavoršek Deja / Šimič Pia
  3.  Najdič Nejc / Okroglič Grega     3.  Gorjup Ula / Zajc Ana
  4.  Okorn Miha / Blaževič Luka     4.  Lukman Ana / Grubišič Čabo Julija
5.  Krt Timotej / Mujanovič Nik   5.  Lipuš Timeja / Štojs Scarlett
6.  Mugerli Benjamin / Jaklin Vasja   6.  Cvitanović Meral / Krajnc Lin
7.  Marovt Luka / Vrbovešk Dominik   7.  Mujič Diana / Noemi Cristini
8.  Drobnič Rok / Kalan Jure   8.  Zagajšek Tiana / Verk Katarina
9.  Gnamuš Klemen / Popovič Jan   9.  Muršak Sara / Javornik Živa
10.  Juvan Lan / Štrumelj Timor      Vidali Neja / Vovk Anja
11.  Cestnik Kimi /   11.  Zemljič Nika / Ogrinec Eva
12.  Cestnik Kimi / Zobec Jan   12.  Kostič Sanja / Peklaj Sara
13.  Cestnik Jaka / Pogačar Tilen      Donko Živa / Donko Zoja
   Kržič Jošt / Šip Matic   14.  Šiftar Mija / Jarc Neža
15.  Grobin Nejc / Živković Marko      Kavnik Tinkara / Miklavec Kiara
16.  Dobrodel David / Pakar Jurij   16.  Muršak Sara / Pivec Maja
   Karadža Pevc Matevž / Kosanc Miha      Bednjanič Neža / Posedel Rima
18.  Ranc Vid / Buhvald Maj      Strnad Alja / Gajanovič Sanja
   Šumandl Simon / Roj Jure   19.  Milenkovič Nina / Peklaj Sara
   Frece Gregor / Sladič Enej   20.  Jeršan Tia / Mislej Juni
21.  Babnik Gašper / Sladič Enej      Toplek Patricija / Petrovič Šejla
22.  Novak Tomaž / Hočevar Matic   22.  Jeršan Tia / Toplek Patricija
   Drolc Jakob / Šarec Matevž      
24.  Babnik Gašper / Škrinjarič Miha      
   Novak Anej / Velkavrh Aleksander      
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Galerija - Odbojka na mivki - U-13
 
Ljubljana, 28.07.2016 - Finalen tekme
U13-03.jpg U13-02.jpg U13-01.jpg U13-04.jpg U13-07.jpg U13-05.jpg U13-06.jpg