Odbojka
 
 
 
 
 
DP U21 - MOŠKI - Portorož
 
št. ekipa "A" ekipa "B" rezultat čas
1. krog
1 Maraž / Port : Zorec / Marancina 2:0 (15:05, 15:05) 13'
2 Ribič / Žižmund

 --- / ---

bye 0'
3 Kralj / Kovačič : Vrtovec / Godnič 1:2 (18:16, 09:15, 12:15) 37'
4 Černač / Zupančič : Marušič / Kšela 2:1 (13:15, 15:11, 15:09) 34'
5 Borič / Golob : Golob / Pernuš 2:0 b.b. 0'
6 Mežnar / Grunwald : Križanič / Planinšič 0:2 (12:15, 14:16) 24'
7 Vilar / Mihelčič

 --- / ---

bye 0'
8 Gornik / Hodžič Šlejkovec : Juvan / Pikl 0:2 b.b. 0'
2. krog   
9 Dulai / Kumer : Maraž / Port 2:1 (13:15, 15:13, 15:08) 35'
10 Ribič / Žižmund : Bošnjak / Rus 2:1 (15:12, 04:15, 15:08) 29'
11 Levačić / Valenčič : Vrtovec / Godnič 0:2 (11:15, 19:21) 28'
12 Černač / Zupančič : Tepić / Plahutnik 1:2 (15:10, 08:15, 12:15) 32'
13 Marovt / Šijanec :: Borič / Golob 1:2 (13:15, 15:09, 16:18) 39'
14 Križanič / Planinšič : Renko / Vrhovšek 2:0 (15:13, 15:10) 27'
15 Podobnik / Rotar : Vilar / Mihelčič 2:0 (15:12, 15:13) 27'
16 Juvan / Pikl : Vrhunc / Košenina 0:2 (10:15, 05:15) 18'
poraženci - 17. mesto
17 Gornik / Hodžič Šlejkovec : Maraž / Port 0:2 b.b. 0'
18 Bošnjak / Rus

 --- / ---

bye 0'
19 Mežnar / Grunwald : Levačić / Valenčič 0:2 (11:15, 11:15) 20'
20 Černač / Zupančič : Golob / Pernuš 2:0 b.b. 0'
21 Marušič / Kšela : Marovt / Šijanec 0:2 (08:15, 12:15) 20'
22 Renko / Vrhovšek : Kralj / Kovačič 2:0 (15:04, 15:06) 16'
23

 --- / ---

: Vilar / Mihelčič bye 0'
24 Juvan / Pikl : Zorec / Marancina 2:1 (15:07, 14:16, 15:12) 36'
3. krog
25 Dulai / Kumer : Ribič / Žižmund 2:0 (15:11, 15:10) 23'
26 Vrtovec / Godnič : Tepić / Plahutnik 0:2 (07:15, 15:17) 20'
27 Borič / Golob : Križanič / Planinšič 2:0 (15:12, 15:07) 20'
28 Podobnik / Rotar : Vrhunc / Košenina 1:2 (15:10, 10:15, 06:15) 34'
poraženci - 13. mesto
29 Juvan / Pikl : Vilar / Mihelčič 1:2 (15:13, 07:15, 12:15) 34'
30 Renko / Vrhovšek : Marovt / Šijanec 0:2 (15:17, 12:15) 23'
31 Černač / Zupančič : Levačić / Valenčič 2:0 (15:10, 15:06) 23'
32 Bošnjak / Rus : Maraž / Port 0:2 (11:15, 05:15) 16'
poraženci - 9. mesto
33 Vilar / Mihelčič : Vrtovec / Godnič 2;1 /15:12, 12:15, 15:07) 29'
34 Marovt / Šijanec : Ribič / Žižmund 2:0 (15:10, 15:09) 20'
35 Černač / Zupančič : Podobnik / Rotar 2:1 (07:15, 15:09, 15:09) 30'
36 Maraž / Port : Križanič / Planinšič 2:0 b.b. 0'
4. krog
37 Dulai / Kumer : Tepić / Plahutnik 2:0 (15:06, 15:07) 23'
38 Borič / Golob : Vrhunc / Košenina 0:2 (09:15, 13:15) 14'
poraženci - 7. mesto
39 Vilar / Mihelčič : Marovt / Šijanec 0:2 (08:15, 20:22) 30'
40 Černač / Zupančič : Maraž / Port 1:2 (08:15, 15:12, 11:15) 34'
poraženci - 5. mesto
41 Marovt / Šijanec : Borič / Golob 2:0 (15:06, 15:09) 23'
42 Maraž / Port : Tepić / Plahutnik 1:2 (15:07, 15:17, 11:15) 44'
polfinale
43 Dulai / Kumer : Marovt / Šijanec 2:1 (18:21, 21:15, 15:13) 50'
44 Vrhunc / Košenina : Tepić / Plahutnik 2:0 (21:15, 21:13) 33'
za 3. mesto
45 Marovt / Šijanec : Tepić / Plahutnik 1:2 (15:21, 21:16, 18:20) 50'
finale
46 Dulai / Kumer : Vrhunc / Košenina 1:2 (21:17, 15:21, 16:18) 51'
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vrstni red :
 
    1. Vrhunc / Košenina Vrhunc Jernej Košenina Alan
    2. VC Portorož 9 Dulai Aleksander Kumer Žiga
    3. Ludus team Tepič Aleksander Plahutnik Gašper
    4. Marovt / Šijanec Marovt Nejc Šijanec Miha
    5. Borič & Golob Borič Aljaž Golob Vid
    Flower power Maraž Mark Port Urh
    7. Vilar / Mihelčič Vilar Blaž Mihelčič Gregor
    Černač / Zupančič Černač Erik Zupančič Filip
    9. Može da prođe Vrtovec Matic Godnik Jani
    Oka plana Tržč Ribič Ažbe Žižmund Aljoša
    Calcit volleyball Podobnik Teo Rotar Bor Jese
    LA-GA-NO Križanil Tilen Planinšič Uroš
 

13.

Juvan / Pikl Juvan Maj Pikl Vid
    Calcit volleyball Renko david Vrhovšek Ivan
    VC Portorož 23 Levačić Patrik Valenčič Martin
    Bošnjak / Rus Bošnjak Črtomir Rus Jakob
  17. Zorec-Marancina Zorec Jan Marancina Nik
    VIENpi L&A Kralj Luka Kovačič Aleks
    VIENpi B&J Marušič Blaž Kšela Jaša
    Grunwald-Mežnar Mežnar Sebastjan Grunwald Manuel